ПЛЕВЕН - слънце и студ

  • 17 209
  • 273
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 710
Намерих такъв магазин  smile3534

# 76
  • София
  • Мнения: 9 890
Ами аз ще пропусна този път.Далечко ми идва Сторгозия. Grinning
Аз май се отказах от туршията-докторката каза никакви туршии с аспирин за децата,а според майка ми без аспирин ако е трябва да се "претача" туршията,както киселото зеле.А няма къде да варя бурканите,ако е без аспирин.Нищо,ще ядат кисело зеле.Към края на месеца ще вземем,Ангел е станал специалист в приготвянето на зелето Laughing.
Я някой да ми каже,дали сте виждали из тукашните магазини сок от Арония?Но не такъв в кутии,а в едни малки бутилчици.Ако намеря линк ще ви го покажа.Нали съм на вълна естественно повдигане имунитета на децата Crazy,та само това не съм им давала.Всяка вечер Мими вече сама се сеща да си иска лимони с мед.Яде го това чудо като супа,как пък веднъж не каза,че и е кисело или гадно.Аз само като я гледам и ми става...такова едно кисело,чак ми ссълзят очите.Засега има ефект.
Ето това е сока,ако някой се интересува:
http://aronia-bg.com/aronia_bg/products.html

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 15:45 от Валенцето

# 77
  • Мнения: 1 955
Я някой да ми каже,дали сте виждали из тукашните магазини сок от Арония?

Има такъв сок в магазина за диетични и диабетични храни на ул. Ив. Вазов" - на ъгъла с "Неофит Рилски". Там има всякакви продукти за здравословно хранене, но как се казваше не помня  ooooh!
Един друг път май пак го обяснявахме този магазин на някой. Дали не беше на теб... newsm78

# 78
  • София
  • Мнения: 9 890
Мдаа,на мен е било Embarassed,аз съм вечно недоразбрала коя улица къде е ,с кой тролей къде се ходи...Сутринта се загубих Blush,не ме питайте,щото ме е срам да си кажа.Обърках се с тролеите..стана една.Но се прибрах,де..с такси. Mr. Green
Дикси,утре ще го посетя тоз магазин,бях го забравила,честно.
Дикси,а ти купувала ли си от него?

# 79
  • Мнения: 1 955
Дикси,а ти купувала ли си от него?

Не аз. Моя приятелка търсеше за майка й, и си спомням, че го купихме от там.

# 80
  • София
  • Мнения: 9 890
Момичета,ако гледате Часът на мама-тази пълничката мама със синята блузка е мама Цоцоланка от форума-малко като клюка,де,но нали и аз като една наша видна съфорумка,"затресе ме клюката" просто Mr. Green.

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 16:05 от Валенцето

# 81
  • Мнения: 872
Валенце,чувала съм,че туршия става без аспирин,ако сложиш вътре една зелка.Обаче не съм пробвала и не знам колко е сигурно.Но дори и без аспирин туршиите са си солени и според мен не са много подходящи за деца.Виж,обаче,за възрастни с ракийка - стааава  Grinning

# 82
  • Мнения: 5 026
Къде, сподели, да зная ако ми потрябва  Wink

и аз като една наша видна съфорумка,"затресе ме клюката" просто Mr. Green.
Коя ли е тя  Flutter

# 83
  • Мнения: 710
Улицата не я знам,но като тръгнеш от медицински нагоре и стигнеш двете училища:"Христо Смирненски" и Механотехникума и там има блок на военните,мисля така му казват.Голям магазин за бяла техника,преди беше хранителни стоки.

# 84
  • Мнения: 5 026
Улицата не я знам,но като тръгнеш от медицински нагоре и стигнеш двете училища:"Христо Смирненски" и Механотехникума и там има блок на военните,мисля така му казват.Голям магазин за бяла техника,преди беше хранителни стоки.
Абсолютно го знам, учила съм в Смирненски  Peace

# 85
  • Мнения: 262
Здравейте и от нас!
Не мога да ви изчета, само попрехвърлих малко старниците.
При мен е голям екшън. Иван е още с хрема, силно зачервено дупе и май ще се сдобием с млечница. Весела история. С Димана не съм имала такива проблеми. Ама мъжка им работа. Много кекави тези мъже, ей!
Димана е станала малко глезена. Ние май попрекалихме с обръщането на внимание. А вчера и днес ми направи и един много гаден номер - изака се в гащите. Не го е правила от месеци вече. Дано да е временно явление. Може би като гледа бебето, че ака в памперса и тя като него...
В близките 20 години ще е трудничко, после ще стане още по...
Този постинг го пиша от днес сутринта. Междувременно в темата са били побликувани 29 нови отговора. Голяма скорот развивам.

# 86
  • София
  • Мнения: 9 890
Момичета,ако гледате Часът на мама-тази пълничката мама със синята блузка е мама Цоцоланка от форума-малко като клюка,де,но нали и аз като една наша видна съфорумка,"затресе ме клюката" просто Mr. Green.
Редактирам се.Пак съм се объркала Mr. Green.Мама Цоцоланка ще я дават утре Grinning.Явно все пак не мога да бъда конкуренция по "затресе ме клюката".
Гретхен,оказа се,че една моя съседка ти е приятелка.имаш поздрави от Детелина.Има малко момченце и кака на 20години.
Днес за 10 минути в центъра срещнах две форумки-Галя и Валя. GrinningПревзели сме града.

# 87
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце, как се пие сока от арония? Има ли значение по колко и кога?
Грета, пожелавам ви скоро да се оправите.А "млечницата" се оправя много бързо с едно мазане на езичето с едно кремче в тубичка като паста за зъби. Като се сетя за името ще пиша.. има вкус на мандарина.
Сетих се - казва се "ДЕКТАРИН"

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 07:53 от valja

# 88
  • Мнения: 1 955
В близките 20 години ще е трудничко, после ще стане още по...
  Mr. Green
Не съм видяла снимка на Иван  Confused Ходите ли в музея следобяд като е слънчево времето?

Май се разпадна срещата. И аз размислих за Холивуд  Embarassed Ще трябва следобяд да отида до центъра и няма да успея да се върна навреме. Затова играта на Митко ще бъде най-вероятно в музея.

# 89
  • Мнения: 22 508
Добро утро от мен. )))

Явно за тази сутрин никой не се е отчел още - странна работа. )))

valja, сока от арония си се пие като всеки друг сок. )) Едно време много си купувахме, произвеждаше се само на едно място, не си спомням къде. Сега го има по МЕТРО, а и тук в Плевен съм го виждала. Много е хубав и полезен.

Аз пък вчера никой не видях, бях по центъра от 14ч та до 17ч.
Днес пак ще излизаме и ще сме из града, предполагам че някъде след 12ч.
Ако някой има желание може да се видим на някое местенце. ))

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт