Отговори
# 270
  • Мнения: 495
Бебчо вече е голям , вече си държи главата сам!
За августкото бебче света е вече шарен ,музичка то слуша и й се вълнува!
Агу , агу вика августкото бебче иска то млекце да стане голямо шомпалче!

# 271
  • Мнения: 495
С розово или синъо кожухче(елече) , августките бебета посрещат есента с усмихнати лица!

# 272
  • Мнения: 1 216
pokahontas,  как излекувахте стафилококите, сподели моля и за теб и за беб.
  bouquet
Пишока го забелваме, беб не протестира, главичката се оголва вече.

Проходилка с Дамян се ползвахме, маймунката лазеше из цялата къща и като реши, че е достатъчно силен си се изправи, подпираше се тук-там и проходи абсолютно сам на 10м и половина. Дано и Камъчето така се справи.

# 273
  • Мнения: 1 216
Здравейте отново!

Ментина-много се радвам, че всичко е наред с детенцето!   bouquet Hug Hug Hug

Мамчета-какви точно са симптомите за стафилококи, че днес нещо много ме сърби нослето?????????? newsm78 newsm78 newsm78

 Мен ме сърбят носа и ушите отвътре. Беб хъркаше

# 274
  • Мнения: 495
Вие излизахте ли на разходка днес , ако да за колко време и как бяхте облечени?
Мен ми се стори студено и не посмях само до съседката на гости , ама не и на разходка? Ама нали трябва да се каляват децата  newsm78
А и какво решихме за конкурса ще има ли и какъв ще е?

# 275
  • Мнения: 389
Аз нямах, но имаше опасност Мартин да ми ги предаде като цоцка,затова след кърмене се пръсках с един разтвор който ми дадоха от БМК
10 дена в нослето слагахме Бактробан, в Очите капки, и  главичката мазахме също с Бактробан / имаше пъпчици с бял връх,зачервени/ Първи симптоми бяха пъпчици по лицето като маска около очите и челото, но тогава педито не ни обърна внимание, после започна хремата,вадихме едни макарони дълги,дълги, и чак тогава правихме изследвания.Слава богу вече всичко е ок, че дават много странични поражения 
Марти  не се събужда, голям сън му удари, сега като се събуди ще е озверял от глад, как ще се къпем не знам, става непоносим   bath1
Всеки ден сме на вън студ,дъжд вън, в къщи не се издържа

# 276
  • Видин
  • Мнения: 685
За забелването, и ние забелваме, но не всяка вечер, защото понякога забравям Embarassed Embarassed Embarassed
После ще пиша че Марти се събуди Heart Eyes  bouquet

# 277
  • Мнения: 195
А моята кукла нещо не и харесват разходките в по-студеното време Sad чак ме е яд малко, защото тука си имаме още една мама, с която се разхождаме и пием кафенца, а сега..........
Облечена е с боди с дълъг ръкъв, блузка, чорапогащник, панталонки и отгоре жилитка с най-плътната вата с качулчица. Мисля, че въобще не и е студено, защото нослето и ушичките са топли, ръчичките леко хладни, но е нормално според мен. Завита е с дебела пелена. Явно обаче не може да се отпусне да заспи и само хленчи и накрая е един рев, а и се спи много...
Има ли и други такива бебоци?

# 278
  • Мнения: 564
Здравейте  Hug
Явно влизаме в ритъм с малчовците, защото темичките сякаш зашпчнаха да се изписват все по-бързичко Simple Smile..
Аз днес бях на първата си лекция..Много добре мина!!! Студентите са прекрасни и много се стараеха мили4ките  Grinning
За конкурса съм за, може да го направим като този от списание 9 месеца или Мама и бебе ли беше  newsm78 за най-голяма прилика между бебе и родител или бебе и кака/батко..знам ли...
На Неди му е стигнало 130 мл. точно, слава Богу!!!
Отивам да хапна, лека вечер на вас   bouquet

# 279
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ментинка, браво!!! Дано такива "диагнози" повече няма!!!

Мимсат, кога ориентировъчно слагаш малката над легена - хващам пишовете след кърмене и след сън, но някои от останалите ми се изплъзват. Ако има и други мами, които практикуват ЕБХ, моля споделете как е при вас.

Аз забелвам пишока на моя юнак, но някак не съм мн. убедена, че трябва да го правя, но пък ме е страх и нищо да не правя по въпроса. Раздвоена съм, но все пак забелвам, но лекичко, не натискам силно, както ми препоръча педито. Вие само с кремче ли мажете мястото, щото педи вика да съм го обтривала с калиев перманганат, да било изгаряло там където кожата е "цъфната"???

Гледам за заспиването коментирате. Ами то и аз не съм по-различна от повечето - одисвам му на акъла, и като иска на ръце - на ръце да е. Мн. често в едната ръка държа него, а с другата готвя или го пъхам в кенгуруто и така поне манджата за деня оправям...

Въпрос за Пентаксима. Знаете ли дали може да се сложи, след като първия път е бита ДТК от здравната каса?

А циганките. Мда, абсолютна напаст са. Последния път като лежах в Патологична, една вече беше тръгнала да ражда, но беше излезнала от предродилна и търсеше ...цигара. Обикаляше като гламава по стаите, но не я огря.

Почва Сървайвъра, омитам се...

# 280
  • Мнения: 423

Ребусче
-мерси за съвета за оченцето!

Моля, дано подейства и при вас.
Ив4енце, много съжалявам мила Sad Дано баба   все пак се оправи  Praynig

# 281
  • Мнения: 423
Момичета кога ще правим конкурса?

# 282
  • Мнения: 1 216
 beli4ka, браво на теб и на Неди!!!!

 pokahontas, радвам се че сте чисти. При вас явно я било доста тежко. Мерси за инфото.

 елхичка , калиевият перманганат има смисъл ако много се зачерви, но така профилатично, мисля че няма смисъл да се гори кожичката.

За Пентаксима четох бая, имаше много подобни питаници и ДА може да се сложи след ДТК по здравна.

Днес излизахме и беб беше с боди с д. р. и памучна пижамка и отгоре (така си е облечен вкъщи) с поларено суичерче и поларен панталон, завит.

# 283
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Шоши, тенк ю, за отговора. Това за пентаксима мн. ме зарадва.

Лека на всички мами и малките шушулки!

# 284
  • Мнения: 389
за калиевият перманганат трябва да е разтворен във вода да стане розов,с него се капва върху пушката , но това като се забели цялата, или ако кърви, така знам аз поне
аз мисля, че не може след ДТК  пентаксим
 

Общи условия

Активация на акаунт