Отговори
# 240
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Не съм ви чела, но явно сутрешното ми неразположение не е хранително натравяне, защото съм с температура и едвам гледам. Добре, че Катерина тия дни спинка много, та и аз с нея. Само исках да ви пусна един линк Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето) - сложила съм го и на първа страница в секцията "Имунизации, лекарства и не знам си още какво беше"

Сега като я нахраня, ще пия един парацетамол, пък дано ме освести. Вчера излизахме и не знам дали не съм пипнала някакъв грип от нейде, че ходих и при личната и в поликлиниката  ooooh! МРАЗЯ ДА ИМАМ ТЕМПЕРАТУРАААА  #Cussing out  Tired

Ох, хайде чао ви. И се пазете  Hug

# 241
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Момичетаааа, не мога да не ви се похваля - с племенника ми всичко е наред  newsm44 Сега говорих с етърва ми - минали са преди малко прегледа при невролога във Варна и жената ги е успокоила, че детето си е в нормите  newsm10 А онази така прехвалена докторка, която ги наплаши - малко й я да я  #SniperБлагодаря, че ни стискахте палци - няма начин да не са помогнали   bouquetОтивам да чета какво сте написали  Heart Eyes

# 242
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Момичетаааа, не мога да не ви се похваля - с племенника ми всичко е наред  newsm44 Сега говорих с етърва ми - минали са преди малко прегледа при невролога във Варна и жената ги е успокоила, че детето си е в нормите  newsm10 А онази така прехвалена докторка, която ги наплаши - малко й я да я  #SniperБлагодаря, че ни стискахте палци - няма начин да не са помогнали   bouquetОтивам да чета какво сте написали  Heart Eyes


Yes-тееееее.

# 243
  • Мнения: 1 216
 mentina, знаех си, че е станала грешка!!!!! Страхотна щастлива новина!!!

# 244
  • Мнения: 138
ребусче, не се обадих като бях във Варна, защото причината за посещението беше баба ми, която вече е много зле и прекарах всяка минута с нея... може би за последно я видях. Така че не се сърди моля те, следващия път като дойда за повечко - може би по Коледа ще се съберем варненските мами, така де и аз съм си Варненка, нищо че живея тук Peace

# 245
  • Мнения: 389
за конкурса съм "ЗА ", макар, че нямаме пресни снимки,ще измисля нещо
 
 За заспиването- вечер заспива сам, на обяд задължително върху мен, как го оставя и е събуден,този навик го придобихме докато бяхме с колики, вече нямаме колики пу-пу-пу, но навика да спи върху мен остана ,то и аз си поспивам така де...
Ментина  Радвам се за вас,че всичко е ок
Да ви се похваля - излекувахме стафилококите  newsm44

# 246
  • Мнения: 182
Mentina  Hug радвам се, че всичко е наред.
Някой питаше за ортопед по ЗК ние ще ходиме в Токуда с направление при Камен Димитров, ще Ви пиша как е минало, ако някой се интересува имам кординатите му, педито дава направление и вие се уговаряте с него/ по скоро със сестрата за да ви запише час/

# 247
  • Мнения: 389
Да ви кажа за памперсите 3-ка , може пратката да е била миризлива ,Вчера купих от Била в нова опаковка са има от къде да се отвори/ с пунктир/ и миришат много готино
 хайде че се събудихме
Гладът е по силен от всичко smile3504

# 248
  • Мнения: 495
Вече съм си вкъщи . Някои да пусне анкета за конкурса какъв да е или да направим два,че за всеки да има Party

# 249
  • Мнения: 223
Ментина, все същата щастлива звезда да е над момчето. Благодря за хубавата новина!

# 250
  • Мнения: 195
Здравейте, и аз днес купих памперси от " Пикадили" и са в нова опаковка, на същата цена, НО с 2 бр. по-малко #Cussing out Ей така от всичко ни режат по-малко ей.
Ментина, страхотна новина!
Мимсат, много полезен сайт, бързо да се оправяш! Praynig
Ние заспиваме различно, от о/о седмица се опитвам да не я разнасям на ръце, тъй като коликите ни понамаляха, и успявам Simple Smile, но само сутрин и следобед. След храненето в 17-18часа вече не иска да стой въобще сама в леглото си и така до къпането и се разнасяме общо взето, но дано и от това я отуча, че това е времето с най-много домашни задължения покрай баткото и мъжа (хайде него го остови  Mr. Green, но баткото...)
Аз съм ЗА конкурса казвайте какъв само Peace
Да кажа и за мойте парички- още ги няма Sad аз чакам втория болничен от родилно- от 12.08 започва. Бях ви казала, че са ми изплатили за август половината месец и наистина е така, до края на първия болничен. И сега и аз съм в групата на чакащите #Cussing out
Сега ви оставям, за да   prostor, а после и  1ironing

# 251
  • Мнения: 660
Meнтина браво супер хубава новина,нека вече само хубави неща и без повече притеснения Peace
И аз съм за конкурса Hug,ама за този с таткото няма как да се вкюча Tired,че нашият избяга.... Close
Ние днеска много спим,и снощи като заспа в 21 часа,събуди се чак в 4-30,яде в просъница и пак заспа и стана в 8 часа,много спи това дете чак се притесних да не е от това,че от няколко дни ям ленено семе и то да го оспива така,дори питах в кърмаческият за това семе да не е вредно нещо при кърмачки.... Ето днес пак цял ден спи само ,става да яде и откарва здраво.... newsm78

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 17:30 от Ирра

# 252
  • Мнения: 1 554
АЗ КАКЪВ СЪН МУ ДРЪПНАХ 4 4АСОВ smile3507

бебето май пак няма да го огрее разходката може и да по излезем като го нахраня Whistling

# 253
  • Мнения: 495
въпрос-днес имам едно гадно кафяво течение и не знам от какво е , няма да ми идва за6тото скоро ми свърши? и сега се чудя какво ли е?

# 254
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Meнтина браво супер хубава новина,нека вече само хубави неща и без повече притеснения Peace
И аз съм за конкурса Hug,ама за този с таткото няма как да се вкюча Tired,че нашият избяга.... Close
Ние днеска много спим,и снощи като заспа в 21 часа,събуди се чак в 4-30,яде в просъница и пак заспа и стана в 8 часа,много спи това дете чак се притесних да не е от това,че от няколко дни ям ленено семе и то да го оспива така,дори питах в кърмаческият за това семе да не е вредно нещо при кърмачки.... Ето днес пак цял ден спи само ,става да яде и откарва здраво.... newsm78

Емма много спа, когато й бихме Пентаксима. Вие кога го правихте?

Общи условия

Активация на акаунт