Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero!!!

  • 25 403
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 409
plamplam и аз нерзбирам добре испанския,но пи6е 1:1000 или не6то такова.Не си вталпяваи мила и аз бях така като теб,вапреки 4е вси4ко бе6е наред докато не го видях не се успокоих.Дано малкия Криско се оправи толкова ми е ма4но Sad,За сажеление незнамза такава боница,знам само по телевизията рекламираха за пласти4на хирургия,забравих клиниката newsm78.Ако там правят такива оперци нямам си наидея.Ами това е лека ве4ер  bouquet

# 46
  • Мнения: 68
plamplam и аз нерзбирам добре испанския,но пи6е 1:1000 или не6то такова.Не си вталпяваи мила и аз бях така като теб,вапреки 4е вси4ко бе6е наред докато не го видях не се успокоих.Дано малкия Криско се оправи толкова ми е ма4но Sad,За сажеление незнамза такава боница,знам само по телевизията рекламираха за пласти4на хирургия,забравих клиниката newsm78.Ако там правят такива оперци нямам си наидея.Ами това е лека ве4ер  bouquet

Благодаря ти ROZI24 и при мен пи6е <1/10000 , дано вси4ко да е наред ....и Дано малкия Криско се оправи, 4е никое невинно сьздание не заслужава това ... и аз о6те не сьм наясно с болниците на Майорка, но ако нау4а не6то по темата 6те го пусна  тук . Успех на майката и таткото в тьрсенето  Praynig

# 47
  • Мнения: 409
Тогава няма проблеми  bouquet.на мен ми казаха пола на 13 седмица с вагинален видозон,бе6е на парвата екография.Ни ма4но ми бе6е 4е са само три Confused,и го виждах рядко,не като в БГ.

# 48
  • Мнения: 811
Тогава няма проблеми  bouquet.на мен ми казаха пола на 13 седмица с вагинален видозон,бе6е на парвата екография.Ни ма4но ми бе6е 4е са само три Confused,и го виждах рядко,не като в БГ.
Aми те затова са измислени да са "малко",да не се облъ4ва плода.Колкото по малко,толкова по добре,а и така Ще знаеШ,4е вси4ко е наред  Peace.Като вземат да се втилясват някои с ходене по 4астни кабинети,3Д видеозони....за какво?  newsm78 Преди години наШте майки така са тър4ели да ни гледат,да знаете...а наЩе баби оЩе по 4есто са ходили на 3Д видеозони... Mr. Green
В България вси4ко  се прави за пари и на никой лекар не му пука за
 бебето,важното е парите да прибере.
Имах само 3 видеозона,единия от които 3Д  bowuu  и не се оплаквам.

# 49
  • Мнения: 201
здравеите моми4ета
ми ние леко се ескапахме малко на Маиорка, та коинсидахми с царети, пихме по едно кафе с тиах хахаха и отново в на6ата Кантабриа
та какво да ви обаждам, моиа мъж не ме остави да се наситиа на плажа по циал ден обикалиахме, както винаги де, ло6ото е познаваме ислата на пръсти и се едно и състо ама въпреки това тиа никога не ми писва, влиубена съм в маиорка.
малката малко иа остаихем на бабите, тиа не е за път се осте, купих и баиа подаръци един от които пекулиарен, та зна4и запътила съм се да и купиа един от новите баиа рекламирани биберони томее типее, и купувам големиа, с 2 отделни тетини, и 2 4упетета на състата марка, и като утивам да пластам като ми каза моми4ето 31? ми излиазоха о4ите #Crazy един биберон 2 тетини и 2 4упетета кумплект повтариам, припаднах. ама тиа нали Адриана сте е антес муерта к сенсииа ко да иа праа.... наси4кото отгоре и праа млиакото в него и тиа никво внимание не му обърна хахахах аз може би о4аквах ниакво оххххх мама ме енканта, пък тиа блее6е и су4е6и там хахахаххаха
ина4е много ми липсва6е милото.... ама знаех 4е е в добри раце и се успокоиавахпък на есен живот и  здраве сте утидем за 1 2 месеца на бенидорм в на свекито писото и там сте иа земим.
тиа ина4е уж сега само ревиала кат спи много се сабужда де мала ле4е..... ам кат маикаси, на кого да миаза...... лиубимата ми поговорка преведена на спани6 _ ла пера но кае муи лехос дел перал хахахха
ина4е 4естото рпжденници, на гери и рози.
добре до6ли на новите мами бъдести и настоиасти, ако имат вапроси да питат 4е ниакои сме пресни.... хихихи.
mami na deni права си си4ки тук се храниат здравословно, доказано е 4е храната е здраве, циалото ни тиало е храна, по4ваики от кожата не слу4аино, хората в бг изглеждад по стари от тука6ните, една от при4ините баиа голиама е храната. а за надмнорменото тегло ми да на дневен ред е но то е свързано с други фактори и баиа огромна тема ако иска6 6те иа коментираме, секи слу4аи предпо4итам наднорменото тегло, пред бг диетите на кафета и цигари, и на гладуване иако, за постигането на тела, там е масово, никакъв режим ниамат хората на иадене, и то отгоре на нискока4ествената храна, от коиато сте под4ертаиа само плодовете и зелен4уците национално производство лиатно време¡¡¡¡¡¡
alest не ме разо4ароваи, умно моми4е си, екографиата е ултрасонидо, на бг траа да е ултразвук, ако бе6е облъ4ване сте6е да е забранено, и ниама6е да има 4асни екографи, стиаха да са забранени, наи малко от организасион мундиал де ла салуд. питаи които си иска6 гинеколог екограф и сте си даде6 сметка, аз в продължение на ембарасото ми сигурно имах към 12 екота плиус 3те на С.С., пък и като циало остави хората да са лиубопитни се пак това е тръпката на ембарасото, секи го е исживиал, има6 постоианното желание да вижда6 ду6и4ката в теб, коиато само 4увства56 и си предтавиа6, но ти липсва визуалната представа.
plamplam споко стом са ти дали изследваниата на4и са добре, ако не бе6е така стиаха да ти кажат 4е те сте ги дадат на докторати, или на матроната ти, тук поне е така, сото предполагам знае6 4е сиака провинциа е разли4но.
сигурно съм забравила несто но следвастиат път, пък ина4е да кажа 4е Адриана тежи 7 кила то4но и е 62см, на 3тиа си месец. на една париента бебето е на 9 месеца и тежи 8кила  #Crazy #Crazy да са ми живи и здрави ра4и4ките.
иа да питам мамите на колко месеца дадохте сереалес на бебетатата, стото 4ета 4е ла орг. мундиал де салуд казва 4е едно бебе до 6 месеца не му е нужно нисто друго освен ле4е матерна или де формула, а пък педиатрите мандат сереалите на 4тиа месец, и аз съм малко против, па ина4е си4ки викат 4е добре е така. ама аз пак са замислиам, пък и с тиабжеги горкото нестига 4е по малко иаде ами и с тежки храни да го тъп4а след ниакоиа седмица.....
низнам ко да праааааа... аз мислиа да и смена ле4ето от нумеро 1 до 4 месеца, на нумеро 2 апартир де 4 месеца и ве4е на 6тиа да иа по4на с сереали и пиурета разни.... ко 6а кажите?
мерси на си4ки мами за пожеланиата на на6иа кумплемес.
поздрави на мамите и на бебоците 4е баиа се поулиах....
адо до, 4е утре много зада4и имам.....

# 50
  • Мнения: 6 390
Честит Рожден Ден, Кларе!
Да си жива и здрава,всички твои мечти нека станат реалност.


# 51
  • Мнения: 409
Здравеите!4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КЛАРА!МНОГО ЛУБОВ,6ТАСТИЕ И КАСМЕТ  bouquet.НАИ-СЛАДКОТЕ МОМИ4ЕНЦЕ ! baby_neutral.Асто и аз така мисля като теб,до 6 месец не му давах ни6то.Запо4ва6 с малко плодове преварени и пасирани.Ка6ите може по малко да ги по4ва6 от петия месец.Да ти е жива и здрава малката сладурана,ни6то4е е пални4ка и ние бяхме така Peace,и всеки го 6типе6е и ма4ка6е.Да се похваля ве4е по4ти ходим Party,ходи от хола до кухнята сам.О6те не е стабилен,но до един месец 6те си проходи сам Crazy.А на мама дупе да и яко,цял ден след него WinkЦелувки и лек ден  bouquet

# 52
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит рожден ден, Клара!  bouquet
С пожелание за много щастие, радост
и приятно посрещане на малкото човече!


# 53
  • Мнения: 3 098
4естит рожден ден Клара!
Желая ти здраве,щастие и радост.  bouquet
Нека май4инството ти носи щастие и много приятни емоции. Hug





Добре дошли и на новодошлите мами!  bouquet

# 54
  • Мнения: 1 818
Честит Рожден Ден,Клара!
Желая ти много щастливи мигове с очакваното малко човече!Весел празник!


# 55
  • Мнения: 2 825
Момичета, благодаря ви за пожеланията  Hug да ви се връщат многократно  Hug

Айде и малко калорийки за добро утро Simple Smile





и по едно витаминозно сокче за бременните  Simple Smile



и по една чаша много специална бебида  Wink

# 56
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Клара, това в последната чашка да не е "българската бира за голям бюст", както чух да му казват в Испания?  hahaha

# 57
  • Мнения: 1 818
Клара, това в последната чашка да не е "българската бира за голям бюст", както чух да му казват в Испания?  hahaha

# 58
  • Мнения: 2 825
Клара, това в последната чашка да не е "българската бира за голям бюст", както чух да му казват в Испания?  hahaha

 rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

точно то е  Simple Smile

# 59
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
честит рожден ден на Клара
Желая ти радост,щастие и успехи!
Нека предстоящото ти майчинство те изпълни с безкрайно щастие и любов!

               

Благодаря за почерпката,с удоволствие ще си пийна от българската бира Simple Smile
Асто,аз лично сериалите започнах да ги давам към средата на 4-я месец,само вечер.Започнахме с по 1-2 лъжички прибавени към последния биберон,след някоя седмица увеличихме дозата с още някоя лъжичка.В интерес на истината много и се услаждаха и след като си изпиеше биберона падаше умряла за сън.Казват,че помагат да държат по-дълго време усещането за ситост,аз не мого да ти кажа дали е така,защото моето бебе си спеше по цяла нощ от 3-я месец.Но ти най-добре ще си прецениш какво да правиш.
Вес,много се радвам,че те виждам отново из форума,радвам се,че вече си напълно възстановена и че проблемите са останали назад,сега само с хубави новини да ни радваш PeaceПиташе ме за наводнението,още преди да тръгна за Б-я бяха пооправили доста неща,но имаше и още доста работа.Сега не знам какво е положението,само ми е жал за парка-беше почти съсипан,а преди беше като оазис в пустиня(знаеш каква е оскъдицата на растителност там),дано да го оправят,че иначе не виждам къде ще правим разходките като се приберем Sad.

Общи условия

Активация на акаунт