Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero!!!

  • 25 400
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
ANETT
мислим за Аликанте и Бенидорм защото имаме познат който работи в Аликанте и казва че има много работа там по специално в строителството за мъжа ми.Та приемам съвети от рода на дали сме се насочили правилно .

# 286
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте, момичета

Ох, малко да подвия крак, че малкия докато спи аз шетах, готвих, простирах, абе домакинска проза. От как е проходил нямам много лично време, т.е. почти никакво. А аз усилено търся работа, но за сега само разпитвам познати. Много ми казват, ама тя темпорадата свършва, а аз се опитвам да им обясня, че не търся сезонна работа. Малкият ще го гледат бабите поетапно.

Клара, съжалявам, че е станало така с договора ти, но май с повечето правят така, не е това, че си чужденка. А инъче как би стоял варианта, ако си все още на договор и не се върнеш след 16-те седмици? А ако ти плащат болничните от СС, да, губиш после от месеците на паро, но ако не си на работа до раждането, по-добре да си баха при СС, защото не трябва да се спира "присъствието" ти така да се каже пред СС - или трябва да си на работа или в болнични иначе съм чувала, че има опастност да не ти дадат майченството. А в СС за болнични ще идеш с бахата от лекаря. Може и да искат други документи като последни номини. Ехеее, и аз как го изнизах. Дано си ме разбрала.  Peace

Анет, мила, стискай кълки и не пускай малкия герой, най-добре му е в мама сега.

Габи, значи са ме познали момчетата.  Embarassed То и аз ги позагледах, ама не се престраших да им се обадя, а и малкия беше като фурия. Жалко, ако знаех, че и те са знаели коя съм щях да се представя, ама си викам сега да се изтъпаня и да кажа, аз съм една позната на майка ви от форума. Макар, че имам много приятели и познати от нета, един от тях е и мъж ми.  Wink

Ето малко снимки от летните празници на Митето.

Добре дошли на новите момичета.   Hug  Винаги е хубаво когато сме повечко. Не се притеснявайте да питате, ако трябва по няколко пъти, но има и доста отговори на въпросите ви в по-предни теми, така, че ако имате време попрочетете.

Тарталета, без Мадрид няма да се размине и за пасаван и за заявление за паспорт. Наистина имаше и консулски срещи в Гандия. Но през април консулката ги беше преустановила, обидена, от приказките по неин адрес за таксите и хонорарите,които взима, така, че не знам дали си е възобновила ходенето. Може да питам и ако науча нещо ще докладвам.  Peace

Марипоса, какво стана с курсовете, изкара ли ги. После как мислиш, увеличават ли ти се шансовете за по-прилична работа? Марица, ти още ли си в панадерията. В крайна сметка признаха ли ти Сертификада за документ за работа? Щото аз за Асиендата май месец нави ви бях разказвала, отказах се. Но ако навсякъде ще е тъй, да поръчвам един дубликат на НИЕ-то си от полицията.  newsm78

Алест, как е в БГ? Харесва ли ви? Ние си взехме оттам нова лятна количка на Чиполино за 120 лв., супер лекичка и маневрена. И както вика моя мъж, поне е лесна за бутане празна  Joy , щото Митето така и не привикна да стои дълго време в нея.

Ходихме на плаж. Голяма еуфория беше, дива радост. Другата година сигурно няма да мога да го изкарам от водата.

Друго не се сещам. До скоро  Flutter

# 287
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045

Направихме си 15 странички, така, че заповядайте в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт