Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero!!!

  • 25 435
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 350
Анет стискам палци всичко да е наред с теб и бебка.  newsm17
 Лекарите се странна порода. Днес например трябваше да отида да си взема изследванията от личния лекар, но уви бяха ми сбъркали името и ме бяха пратили не при моя личен лекар. Та днес се наложи отново да си сменя ситата с правилното име и моя си личен лекар. Бяха ми сложили мъжко име, представяте ли си, само бащиното име беше същото- нищо друго. Знаех си аз, че нещо все ще се обърка. Незнам как се оправих (предвид че не говоря испански) , но сега имам час за моя личен лекар.

# 256
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте моми4ета
благодаря за подкрепата явно оказа влияние
все оЩе сме 2 в 1
контракциите са в следствие на прегледа и добре 4е съм се шашнала и съм отишла на време
оправиха вси4ко днес сутринта се прибрахме
от там отивам при ли4ната лекарка и тя ми казва 4е инспектора от СС и се е обадил и не можело пове4е да съм на баха заЩото бремеността ми не била паталоги4на и от днес съм на лата трябва да се върна на работа (имам си суститута и съответно няма какво да правя в офиса и няма да ми платят докато ми изте4е договора на 31) обяснявам на лекарката си 4е току Що идвам от болницата поради тези и тези при4ини и тя ми то е нормално нали ве4е си добре от понеделник на работа
връЩам се в спешното обяснявам им и те нас болни4ните не ги касаят и не можем да направим ниЩо а 4е не си с паталоги4на бременост не си
и така ве4е не съм болни4ни трябва да съм на работа
термина ми е 10.10 и се моля да устискам максимално за да пораснем
а беб4о е малък заЩото корема ми не е много голям порасна последния месец и не е мръднал от тогава
освен това аз съм се родила 2кг а мъжо 2.300 може и да е наследствено
но ми казаха да съм спокойна 4е Ще стигнем 2кг ако пък не Ще си полежим в болницата и Ще пораснем
важното е 4е сме добре, рита много и е добре развит, ве4е сме и доказан мъж
незнам какво да правя за останалите ми 2 седмици до изти4ане на договора ми, дайте съвет

# 257
  • Мнения: 1 128
Anet,поне добре 4е сте 2 в 1.Другото се урежда.За сьжаление не мога да ти дам сьвет.Много пьк такава таз твоя лекарка.
Моми4ета,4ета ви аз ама един такьв мьрзел ме е хванал,4е даже да си подредя мислите и да напиша нещо смислено ми коства усилия Crazy

# 258
  • Мнения: 409
Здравеите!Анет радвам се 4е о6те сте 2 в 1 Hug,нека постои о6те малко бебо.Имам едно вапрос4е newsm78 понеже направихме палномо6но в Мадрид дали трябва да го превеждам и легализирам?За испанските митни4ари,вапреки 4е и акта за раждане от испания,и Либрото е в мен,дори паспорта на моя е в мен.Целувки от нас и лека но6т   bouquet

# 259
  • Мнения: 3 098
Рози,за кои власти ти е запитването?
Пълномощно за да изведеш детето от България ли е?Ако е така,го искат на нашето летище.Направи си копия,тъй като трябва да оставиш там такива.Ако нямаш фотокопии,ти вземат документа.На испанска земя никой няма да ти поиска това нещо.Ще искат само паспортите ви и евентуално резиденции.На мен досега не са ми искали,само питат с каква цел съм в Испания,казвала съм,4е тук живея и пове4е не питат.
Паспорта на мъжа ти ли е в теб?Ако е така,да не си се излъгала да го покажеш на никой.Нашите ако те хванат така,нищо 4е ти е съпруг,може да имаш големи неприятности. Confused

Анет,надявам се при теб да се поуспокоят работите. Hug

# 260
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ето ме отново
цял ден сме по добре  Praynig, дори си позволих да изляза на кратка разходка
за сега  вси4ко се поуспокои
мерси за подкрепата моми4ета  Hug
ето ви и неЩо да се посмеете http://bgflash.com/details.php?image_id=1261   Joy
това е от дъЩерята на мъжа ми
в4ера докато говорех със свекърва ми, малката заяви, 4е тя не иска брат4е, 4е не иска въобЩе бебе, 4е няма да му се радва, а Ще го бие и Ще го Щипе да пла4е, а ако и го оставим да го гледа Щяла да го изхвърли през терасата
останах втреЩена (4удех се да се смея или да пла4а), а е само на 9г, от къде толкова злоба е събрало това дете
на мъжо му стана криво, а аз го успокоих, 4е когато го види, бебето Ще е на около годинка и Ще го хареса и няма да има проблеми все пак Ще са брат и сестра

# 261
  • Мнения: 3 098
Анет,тия котки са... rotfImbo
А колкото до детето най_вероятно ревнува и оттам приказки от дупето си вади. LaughingИ сигурно не й е обяснено както трябва за бебето или пък някой възрастен я използва,за да създава проблеми.
Да не ти пука,нали не я отглеждаш ти?

# 262
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Моми4ета извънредно ви благодаря за цялата информация  bouquet Hug
В общи линии нещата са по същия на4ин като тук с малка подробност....заплащането.
Весел и приятен уикенд на вси4ки Hug

# 263
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ами аз не се притеснявам ни най малко за детето
не я отглеждам аз от време на време Ще ни идва на гости, все пак тя живее в бг, което озна4ава, 4е посеЩенията няма да са много 4ести, а за родител, мисля 4е майка и не и е обяснила много добре или не иска да и обясни, но не ми пре4и на мен, а по този на4ин вреди на детето заЩото то милото се тормози, има 4увството 4е някои отнема баЩа и, което никога няма да стане
радвам се 4е ви харесаха котките, аз сноЩи умрях да се хиля

# 264
  • Мнения: 409
Марица благодаря ти за савета Peace,азбез друго не го покзвам и няма6е да го покажаамам моя ми го рагна в рацете и миказа да го взвма #2gunfire.

# 265
  • Мнения: 1 461
Анет много се радвам ,че си дабре

# 266
  • Мнения: 1 818
Добро утро!
Анет,и аз се радвам че всичко е наред.Стискай още малко  Grinning
Гери,и моите момчета са те видели...аз им казах за теб  Heart Eyes Съжалявам че не можах,ме да се запознаем ...

# 267
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 446
Здравейте.

Включвам се с въпрос, който ми е много спешен.
Сестра ми роди в Испания преди три месеца. Планира да се прибере в Бг за 2 седмици с бебето през октомври. Какви документи са й необходими? Пасаван? Изобщо какво е необходимо, за да изведе бебето от страната и да се прибере в България?
Резервирали сме билети вече, а този въпрос не сме го решили  Confused

Благодаря ви предварително.

# 268
  • Мнения: 3 098
Тарталета,сестра ти трябва да се обади до посолството ни,да й кажат какво да носи за издаването на пасаван.Веднъж полу4ен,той важи за две седмици.Пълномощно от бащата,ако няма да пътуват заедно.
И ве4е в България може да му извади акт за раждане и паспорт.Ти можеш да провериш пък какво ще й е нужно като документация от Испания.
Успех!  bouquet

# 269
  • Мнения: 350
Здравейте!
Анет радвам се, че сте се върнали и сте добре и двамата.  smile3501 newsm44 А клипчето с котките е страхотно. Не се притеснявай за детето на мъжа ти, ще свикне стига да му се обясни както трябва и то от баща му най вече. Така мисля аз, но ти си гледай твоето, не се притеснявай излишно особено сега последните седмици, важно е както за теб така и за бебето.
В петък ходих да си взема изследванията и лекарката каза, че са добри, но имаше на някои места звездичка и незнам какво означава това особенно това "hierro" - 46 . Предписа ми допълнителни хапчета. Дано всичко да е наред!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт