ПЛЕВЕН в средата на юли

  • 12 514
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 860
Аз май днес сама ще си пиша тука Crazy,ама нищо.Само исках да кажа по въпроса за столчетата-в Практикер са изкарали детски седалки-35лв.Изглеждат удобни,но не видях чие производство са.И се купуваха като топъл хляб.

# 31
  • Мнения: 22 433
То и аз се мотая, ама няма никой. ))))
Явно хората са по разходки. ))) Пък аз си кисна пред компа. )

# 32
  • Мнения: 1 951
И аз съм тук. Моткам се из форума. Намазала съм банята с препарат и чакам да "отлежи". Като си нямам парочистачка  Wink Валенце, измисли някаква такса и я пускай под наем.
Довечера ще съм в "Къщата" с моето family in low  Grinning свекитата, зълвата (на Емо сестра му) и мъжа й, какъвто и да ми се пада там... Като съм си го взела с двама братя и една сестра, всичките с големи семейства да си блъскам сега главата с роднинските връзки  Crazy

# 33
  • Мнения: 22 433
И аз съм тук. Моткам се из форума. Намазала съм банята с препарат и чакам да "отлежи". Като си нямам парочистачка  Wink Валенце, измисли някаква такса и я пускай под наем.
Довечера ще съм в "Къщата" с моето family in low  Grinning свекитата, зълвата (на Емо сестра му) и мъжа й, какъвто и да ми се пада там... Като съм си го взела с двама братя и една сестра, всичките с големи семейства да си блъскам сега главата с роднинските връзки  Crazy

Гледайте да не се оплете родата. ))))
Някой брат/сестра да не си хареса от противоположния лагер. ))))

# 34
  • Мнения: 1 951
Гледайте да не се оплете родата. ))))
Някой брат/сестра да не си хареса от противоположния лагер. ))))

Не думай, че всички лагери са задомени   Stop

# 35
  • Мнения: 22 433
Гледайте да не се оплете родата. ))))
Някой брат/сестра да не си хареса от противоположния лагер. ))))

Не думай, че всички лагери са задомени   Stop

Е, значи няма опасност. )))))

# 36
  • Мнения: 5 278
Хей,интересувам се от цените в "Къщата",дайте инфо.

# 37
  • Мнения: 22 433
Хей,интересувам се от цените в "Къщата",дайте инфо.

По памет няма как да ти ги кажа, но са съвсем нормални за това, което се предлага.
Порциите са големи и хубави.
Иначе мога да препоръчам шопска салата, чушки бюрек, солени палачинки и пилешки хапки с корнфлейкс. Също така пърленките са хубави. Скарата е чудесна. За почитателите на лютото има татарско кюфте, или нервозно беше - нещо от сорта. )) Голямо и лютичко. )

# 38
  • Мнения: 5 278
Да нямате някакъв телефон да се обадя за справка?

# 39
  • Мнения: 1 951
Да нямате някакъв телефон да се обадя за справка?

Ъхъ  Grinning 82-12-12

# 40
  • Мнения: 814
Валенцето, парочистачката ми е наистина добра/ особено като зная колко време я изплащах Sick/, има достатъчно функции и е добър помощник при почистване на тавани, прозорци, тапети, фуги и т. н., има и парна ютия към нея, но е голяма и тежка, за това  я използвам много рядко и все още не съм съвсем наясно с всичките й  възможности. Но пък за основно чистене служи вярно.
Виж, на хлеблопекарната отдавна й се каня, всъщност откакто шетам във форума, но все не стигам до нея, а как ми се искааааааааа...Това ще бъде следващата придобивка за вкъщи.

# 41
  • София
  • Мнения: 9 860
Ей,значи,аз сигурно привличам знаменитостите Mr. Green.Днес се поразходих със Слави Трифонов.Няма майтап.Както си вървиме и аз си зяпам,го гледам да върви до нас и се хили.аз си втълпих,че на мене се усмихва...ама според мъжа ми не  е. LaughingДали пък не ми и намигна... hahaha

# 42
  • Мнения: 2 070
Къде е това Къщата?

Аз преди малко се връщам от Пещепата, баси, не се живее навън преди 8-9ч...

Утре наще монтират клематик тук, аз съм с противоречиви чувства.

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И ние днес видяхме Слави пиикаше си кафенце със сестра си срещу музея Laughing

# 44
  • Мнения: 814

Утре наще монтират клематик тук, аз съм с противоречиви чувства.

С климатик при тази аномалии се живее,  аз лично го предпочитам в жегите, но да не ми се налага да излизам вън #Crazy. Защото след като цял работен ден съм живвала с хладината  на климатика, като си тръгна към дома сърцето ми спира от задуха навън.
 Друг е въпросът как се отразява на децата - но пък могат да се регулират освен температурата озонирането на въздуха , нивото на завихрянето на студения въздух в стаята - вертикално или хоризонтално... зависи от екстрите на климатика. И пак - ползването му е въпрос на личен избор.

Общи условия

Активация на акаунт