ПЛЕВЕН в средата на юли

  • 12 515
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 390

Аз преди малко се връщам от Пещерата, баси, не се живее навън преди 8-9ч...

Как не сме се видяли там?
Били сме по същото време.

# 46
  • Мнения: 262
побут на първа страница.

Не мога вече да издържам в тези жеги. Само едни студени езера и реки са ми пред очите. И  хладни пещери, провокирани от екскурзията на Дикси. Димана само голичка се разхожда из нас.  Ако  е била облечена с нещо, идва и вика "Гоа, гоа!" /гола/


# 47
  • София
  • Мнения: 9 860
Гретхен,единственното,което можеш да направиш,е да си купиш надуваем детски басейн и да се цопкате с Димана двете.Съвсем сериозно  говоря. Grinning
И на мен ми е жега,много даже.Вкъщи сме без климатик,но за щастие може да се живее.В момента,в който изляза обаче,имам чувството,че почвам да се топя,в което няма лошо,разбира се. LaughingАз да ви кажа,отдавна не помня такива жеги.На всичко отгоре лудите пак са ме хванали и съм се заела да правя домашен пастет Crazy.Някоя от вас правила ли е,че имам едно въпросче Wink.

# 48
  • Мнения: 1 951
и съм се заела да правя домашен пастет Crazy.Някоя от вас правила ли е,че имам едно въпросче Wink.

Аз съм правила, но от пилешки дробчета  Grinning

# 49
  • Мнения: 5 026
Ехооо! Привет и от мен! Завърнахме се от балкана, там е супер, не ми се прибираше. Киснах с Бужи в басейна, ходеше ми се и на реката, но с тоя дребния накъде  Whistling И като се връщаме...климатика монтиран! Доживяхме  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 5 278
Хей,мамчета,привет Simple Smile
Само на бързо да се запиша,утре ще чета и ще пиша повече.
Да ви питам някоя от вас да си поръчва в Ла редут (пак тая латиница я няма никаква) ? Искам да си поръчам нящо,но ако може да се комбинирам с някой да плащаме едни пътни разходи.
Хайде лека   sleepuu

# 51
  • Мнения: 5 026
Хей, къде сте се покрили всички? Разхождате ли се  Mr. Green
Малко снимки от нас  Laughing

# 52
  • Мнения: 22 433
Хей,мамчета,привет Simple Smile
Само на бързо да се запиша,утре ще чета и ще пиша повече.
Да ви питам някоя от вас да си поръчва в Ла редут (пак тая латиница я няма никаква) ? Искам да си поръчам нящо,но ако може да се комбинирам с някой да плащаме едни пътни разходи.
Хайде лека   sleepuu

Аз поръчвам, но днес, утре трябва да ходя да си взема поредната пратка и скоро няма да правя нова поръчка.

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Атракция, много хубави снимки има Бужи. А от тази малко се поохладих.
http://atrakcia.multiply.com/photos/photo/17/24

Отдавна се каня да ви питам-някой пазарувал ли е от сайта на Делфина - бански, бельо?
http://flirt.delfina.bg/

# 54
  • Мнения: 1 951

Хъ- Хъ  Mr. Green


Отдавна се каня да ви питам-някой пазарувал ли е от сайта на Делфина - бански, бельо?
http://flirt.delfina.bg/


Да, аз миналия месец си купих бански.Поръчах си отделно горнище и отделно горнище ( в смисъл различни номера) и за два дни беше тук. Ето този модел. Като кликнеш на бикините се появява целия комплект. На мен ми седи по-хубаво, разбира се  Mr. Green  Mr. Green   Mr. Green

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, много хубав бански. Ползваш ли го? Май го беше забравила за Златоград, в басейна шляпаше по панталон.
Някой ще прави ли скоро поръчка от Делфина?

# 56
  • Мнения: 5 026

Някой ще прави ли скоро поръчка от Делфина?
Изчакай до довечера, да поразгледам. Предполагам, няма да те забавя. Зарибихте ме, а си нямам бански. А това тяло трябва да бъде показвано  Mr. Green
 Дикси, за колко време пристига доставката? А също се чудя как да си определя размера  Thinking

Атракция, много хубави снимки има Бужи. А от тази малко се поохладих.
http://atrakcia.multiply.com/photos/photo/17/24
  Grinning Как да не снимаш-насред 40 градуса в Плевен, той по грейка се разхожда  Grinning

# 57
  • Мнения: 1 951
Дикси, много хубав бански. Ползваш ли го? Май го беше забравила за Златоград, в басейна шляпаше по панталон.
Някой ще прави ли скоро поръчка от Делфина?

Ми не  Rolling Eyes Пазя си го за морето  Sunglasses
Нямам какво да поръчвам засега, но теб какво те притеснява да поръчаш? Аз съм много доволна. Ако е над 20 лв., май, е безплатна доставката.


Някой ще прави ли скоро поръчка от Делфина?
  Дикси, за колко време пристига доставката? А също се чудя как да си определя размера  Thinking

Ами аз си направих поръчката в събота и в понеделник беше тук банския. Размера си го определих по старият  ми бански, който също е на Делфина   Wink

# 58
  • Мнения: 5 278
Мирама,да те питам ако не е много нахално би ли ми направила поръчка от твоя акаунт,а аз да ти платя на теб? Не само ,че знам как точно става,макар че имам тук една страница,в оято уж е обяснено,но и нямам виза и няма как да платя. Ако ти се разправя и аз ако навия още някой да си поръча нещо,че иначе скъпо ми излиза. Нали за няколко неща се плащат едни пътни разходи?
И ако си поръчвала обувки знаеш ли дали техните размери отговарят на нашите?
Благодаря ти предварително,но не се чувствай задължена  Hug

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Гласувате ли всеки ден за децата от "Дом майка и дете"? само да подсетя, много сме назад в класацията.

Общи условия

Активация на акаунт