ПЛЕВЕН в средата на юли

  • 12 511
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 970
Разписвам се и аз в новата тема Hug.И...отивам да 4ета , 4е  изостанах  с форума тея дни Blush

# 16
  • Мнения: 22 433
Атракция, можеш да подадеш оплакване, но няма да има смисъл от него просто.
Иначе, затваряш прозореца и друго спасение няма.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз се разпиша,че отивам да готвя........ #Cussing out

# 18
  • Мнения: 1 951
И аз се разпиша,че отивам да готвя........ #Cussing out

И аз само за запис, че няма какво да кажа  Mr. Green
Иначе сготвих  Grinning

# 19
  • Мнения: 15
Момичета, благодаря за чудесните пожелания.
Като се замисля - днешния ден преди две години беше най-щастливия в живота ми. Обичам да го празнувам.
Днес направихме едно парти в яслата, а сега с роднините ще продължим в ресторант.
Тортите са наистина страхотни - от цеха зад "Астория".
Жалко, че не зная как да кача снимки, за да ги видите. Опитвала съм, но нещо не ми се отдава. Ще чакам сестра ми \също е съфорумка| да дойде след една седмица и тя ще ми помогне.
Отивам да приготвям зверчето. Ще направя опит да му сложа гривничката. Дано този път успея, защото до сега нито един път не успях.

# 20
  • Мнения: 1 951
Ася, сега видях, че нищо не разбирам от това, което пише под лентичката ти  Joy

Весело изкарване довечера   bouquet

# 21
  • Мнения: 5 278
Приятно изкарване и от мен. После да споделиш къде ще празнувате с родата,че ме интересува.
Хайде стягай порасналото момче Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 970
Приятно празнуване ви желая Hug.Ще 4акаме снимки после Wink( ако имаш нужда от помощ, казвай).
А като заговорихме за снимки и детски празници се сетих 4е бях обещала да пратя снимки от рожденни дни в детски клубове ooooh! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=103933&photo=51 от тук нататък са   снимки от 3 разли4ни празненства.

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 239
Запис и от мен. Изнесох къщата в куфари пак ooooh!. Голямо съм чудо.Защо не мога да тръгна с малко багаж не знам.
 Айде приятна седмица от мен. Ще ви чета от gsm-a да не взема да изтърва нещо Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 9 860
Добър вечер!Дано не сте ме забравили Laughing.Няколко дни нямах нет.Сега ще си почета доста.
Честито на Теди,весел празник!  bouquet
Ааа,малко да се изфукам-купих си страхотен кухненски робот и парочистачка.От няколко дни не мога да им се нарадвам... Crazy

# 25
  • Мнения: 22 433

Ааа,малко да се изфукам-купих си страхотен кухненски робот и парочистачка.От няколко дни не мога да им се нарадвам... Crazy

Честито за робота. ))))
От къде си го взе?

# 26
  • Мнения: 15
Здравейте за днес. Благодаря за пожеланията. Беше добре. Бяхме в един от ресторантите на Възрожденския. Имаше нещо като дисководещ, който имаше също рожден ден и беше весело. Но най-голям майтап направи едно друга рожденичка, която била кючекиня - не зная дали съм го написала правилно - в дискотека.Тя направи голямо шоу.И голям майтап, че ходи да кани вуйчо ми да танцува, а леля беше там.  Laughing   
Дикси, къде под лентичката не се чете? Аз забелязах, че ми няма снимките от Бгфото. Уж ги бях поставила, пък са изчезнали. Там мога да качвам снимки и ще опитам пак да ги поставя.
А, да кажа за втората торта - големи хвалби бях в цеха за нея - с някакво италианско сладко тесто, неповторима .... не знам си какво. Всъщност не беше кой нае какво ? Беше "облечена", както казаха в цеха, с едно твърдо нещо, което беше адски сладко. А вътре - с домашен млечен крем. Е, поне и двете торти нямаха никаква сметана и бяха наистина пресни.
А за ресторнта - беше хубаво, обслужването беше добро, салататите бяха току-що направени, а предястията топли. Като се има предвед, че бяхме 16 човека - това си е все пак постижение за плевенски ресторант. Препоръчвам го. А и не ни излагаха в сметката - нещо , което рядко се случва вече.
А рожденика заспа на силната музика и въобще не се събуди.

# 27
  • Мнения: 5 278
velmar,разгледах снимките,много хубави празнензства,жалко само че в Плевен няма такива детски клубове. Единствено пещерата и може би Замъка(но там не съм била) наподобяват малко  и все пак  не са точно клубове,където да си играят децата,а по - скоро заведение за възрастни,където има кът за деца. Много бих искала да има и тук такъв. Да взема аз да отворя един Simple Smile Отдавна си мечтая за нещо подобно,но то и пари трябват Sad
Мама Ася,радвам се че сте изкарали добре. Можеш ли да ми кажеш каква е цената на куверта в това заведение и кое точно е. Аз още обмислям къде да празнуваме. Може и на лични да ми пишеш.
И да ви се оплача,че нещо не мога да пиша на латиница   във форума. Не знам какво му стана на този компютър,да не са натиснали нещо децата newsm78

# 28
  • Мнения: 814
Мама Ася, радвам се за вас, че празникът е бил хубав, сега чакам да видя и снимките Wink!

Момичета, как се справят дечицата в тези непоносими горещини Tired, то ние едва пърхаме, какво ли остава за тях ! Май само Пламси ще бъде по-добре на морето, ако е вярна прогнозата на синоптиците... 

Валенцето, да са ти честити новите придобивки Peace, а ще споделиш ли повече за парочистачката? Аз имам на Цептер, но ми е трудно още да свикна с нея...

# 29
  • София
  • Мнения: 9 860
Офф,много горещо.Стопих се Mr. Green-поне има какво да се топи. FlutterХодихме на ранна разходка в Кайлъка,ама към 10 ч и там стана жега.Мериан,видяхме ви в Пещерата Grinning.


Валенцето, да са ти честити новите придобивки Peace, а ще споделиш ли повече за парочистачката? Аз имам на Цептер, но ми е трудно още да свикна с нея...


Арита,твоята парочистачка вероятно е доста по-добра от моята.Ами да споделя-изчистих си плота на печката,фурната,за фугите между плочките няма да говоря-чак ме стана срам каква чернилка излезе,а като знам ,че съм пробвала с всевъзможни препарати и не ставаше.Ааа,и прозорци мие доста добре.И аз още съм в период на разучаване,но след хлебопекарната май това ще ми стане любимия уред,заедно с робота естественно. Wink


Честито за робота. ))))
От къде си го взе?
Робота го взехме от Технополис-Мулинекс,последен модел,даже още не е качен на сайта им WhistlingСнощи си купих месо и си го смлях на кайма-отдавна се каня аз на един такъв уред.

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 12:58 от Валенцето

Общи условия

Активация на акаунт