Cada día que amanece, el número de tontos crece!

  • 25 925
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 389
Ралииии, радвам се да те видя отново на линия  Hug

Бързо възстановяване ти желая и скоро да се изфукаш с малката newsm10

# 31
  • Мнения: 96
Здравейте майчета,
случайно ви открих днес търсейки помощ из нета за ишиас през бременноста (ciatica).
Но нека първо да се представя- Дарина,30г.,живея в Наварра и чакаме първото ни дете за 6 август.МОМИЧЕНЦЕ!
Ако ми кажете къде и как да видия снимките ви мога и аз да кача някоя моя да видите какво чале си е направила беба в тумбака ми.  love001
Както можете и да предположите не се движа много напоследък така че ще се навъртам тук.
До скоро,мацки!

# 32
  • Мнения: 1 818
 Hug Hug HugДобре дошла при нас, bgangeleyes ! Лека бременност ти желая...то не останало много!
Албумчето ни е ТУК
user name: bgmammaSpain
password: espana

А тази ябълка в профила ти има ли нещо общо с любовта ти към МАС  ... и за това май ще си говорим

Момичета,тръгвам да избирам подаръци за Българиа,а то не е лесна задача.Моите момчта тръгват на 4-и ,Вес !

Вес,желая ви дълги години семейно щастие и едно бебоче в най-скоро време!  bouquetСнимките са страхотни,както винаги!

Прохладни почивни дни ви желая!

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 13:11 от gaby_s

# 33
  • Мнения: 96

Благодаря ти,Габи
Отидох,видях (супер сте всички),качих една снимка и аз и.....ШАХ.Тук работата вече не е за MACовци.
Ти предположи добре,от около година минах на МАС и съм страшно доволна,сега като гледам че трябва да оправя стореното в албума (размера на снимката) през РСто не ми става никак приятно #Crazy
Обещавам да го направя...ама незнам кога newsm78
Отивам да измайсторя нещо за обяд и после пак тук

# 34
  • Мнения: 1 128
bgangeleyes,добре дошла при нас,настанявай се удобно.Ето още една маковка Mr. GreenЛеко добременяване.
Гери,на мен по принцип кръста ми беше минал пък гледай сега какво стана newsm78.И татето лефтерен и аз Sad
По този повод момичета искам да ви попитам.Знам,че проходилките не се препоръчват,но защо точно.Както сме зле и двамата с кръстовете доста зор ще видим докато проходи Андрес.
Рали,честита малка принцеса.Очакваме подробен разказ,бяхме се замислили за теб.
Габи,подаръците за близки хора ли ще са или за познати?Аз за познати и съседи на баба ми реших въпроса с ветрила.Хем типично за Испания,хем с тези жеги дето ги гонят там може да са им полезни.Друг е въпроса вече дали ще ги използват

# 35
# 36
  • Мнения: 96
Здравей Рали 80,
нова съм тук и днес разбрах за бебето ти и току що видях снимките.Тя е едно малко ангелче!Да ти е жива и здрава,сърцето ти все да е пълно!
Оххх,малко остана и аз да видия моята принцеса...
Та за какво влязох сега-всичко вече см приготвила,дрешките изпрани и изгладени,стаята и подредена само тоалетните и принадлежности липсват (кремчета и шампоанчета).Не мога да се реша какво точно да взема,препоръчайте ми марка.

 newsm51Благодаря!

# 37
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте, момичета! Да се разпиша и аз днес  Mr. Green
Ние се мотахме по Женева, и седнахме на едно ресторантче, което ни привлече с таблото си.. на което на челно място пишеше: Българска салата Crazy. Та българската салата беше по нашему овчарска салата. А местенцето се оказа доста приятно, ние сме сядали наблизо, но точно там не бяхме. А времето едно приятно, на връщане чак му ударихме една дрямка във влака Whistling

Рали, радвам се, че отново си сред нас  Hug. Ще чакаме разказа ти. Защо се наложи секцио? newsm78 Малката ви принцеса е страхотно бебе, толкова изписано!  Heart Eyes Таткото май отсега ще започне да я ревнува  Mr. Green

Фрики, внимавай, че е доста опасно това. При майка ми се беше получило нещо подобно от вдигането на внучетата, и й казаха да внимава, че някой път може както се сгъне, така да си остане Shocked, и сега много внимава с тежкото.
А от теб за първи път чувам, че не се препоръчват проходилките Thinking. На сестра ми и двете хлапета първо в проходилки тръгнаха, и после с тези каишки, които ги придържат, за да не се налага майката да ходи прегърбена с него. Може би трябва да се внимава във височината на самата проходилка, знам ли?

Гери, как сте вие? Митето свикна ли да го глезят?  Joy

bgangeleyes, добре дошла сред нас  Hug Дано ти хареса. Ще те включим в списъка в следващата темичка, че вече не ми дава да си вляза в първия пост, за да те добавя.

Габи, лек път на момчетата ти, и дано си изкарат страхотно в България! Hug Благодаря за пожеланията, наесен ще се замислим за наследник на рода  hahaha Joy, сега излизам в лятна ваканция.  Laughing Иначе, и аз съм хукнала по магазините за подаръци, но за малки деца, че напоследък много бебета се народиха при приятели и познати. Иначе, предни години, за по-големи приятели и близки роднини, купувах ветрила, малките метални статуи на Дон Кихот и Санчо панса, от шаловете на цветя за баби, и т.н.
Между другото, днес четох, забравих вече в кое научно списание, че в Щатите са направили пробив в потискане симптомите на забавеното умствено развитите, и на аутизма, изолирайки един ензим, който влияе на взаимодействието между мозъчните клетки. Очаква се това да даде силен тласък на лечението им. Лошото е, че от самото откритие, до пускане на съответния медикамент на пазара, често минават 10-15 год.  Confused

Лека вечер, момичета!   bouquet Аз вече правя списък на нещата, които задължително трябва да взема за България, че имам още само 2 дни  Party

# 38
  • Мнения: 409
Рали добре до6ла мила Hug,малката прнцеса е страьотна голяма сладурана Peace.Добре 4е же4е вси4ко е зад гарба ви,и аз родих секцио но сам много доволна за 4 дена се вастанових и на 10 ми махнаха конците.Бе6е вси4ко идеално но от лекар,до лекар има разлика #2gunfire.Ние сме добре утре сме на сре6та сас русенските бебоци родрни август 2006,наи после да се видим толкова време само си пи6им.Ина4е малкия ве4е свикна и толкова морафети нау4и кал4и си газинката танцува,прави сме6ни физиономи ного е сладак.bgangeleyes взми си сериата на Мустела аз сам много дожолна от тях,особедно пяната за миене на глави4ките на новородените против полу4аването на кори4ки.Ами това е целувки на вси4ки  bouquet

# 39
  • Мнения: 3 098
Добре дошли на новите мами!Да си прекарвате добре сред нас ви желая.  bouquet

Рали,радвам се,4е сте живи и здрави и ве4е вкъщи. Hug PraynigЖелая ти здраво и щастливо бебенце,а на теб да се възстановиш по_скоро.  bouquet  bouquet  bouquet
Когато си отидеш в Бг задължително върви на лекар,аз мога да ти кажа много добри в тази област.

Гери,сега си в Бг,можеш да идеш на масажист(но доказан) и ще ти сътвори нов кръст.Аз много дълго време търпях тези болки,оказа се проблем от това,дето не родих с цезарово 4е се е полу4ило.Идва един много добър масажист у дома,накара ми се яко,задето така съм си изоставила кръста(сякаш имах избор в Испания) и после ме направи нов 4овек.
Гледам в Сливен си,а в Ст.Загора в хотел Верея работи бай Тодор,той е специалист в тая област.

Габи,голям избор има и наистина не е лесно да се спре, на конкретен подарък бързо.

Вес,хубаво сте си прекарали с мъжа ти. Party

# 40
  • Мнения: 389
Рали, малката е страхотна, голяма сладурана   bouquet. Да ви е живичка и здравичка.
Пу - пу  Grinning

# 41
  • Мнения: 1 128
Вес, в здравната книжка на бебо го пише това за проходилките,че не било препоръчително.Трябва да попитам педи,имаме среща на шести.Между другото,аз съвсем не съм в час.В Бг ли ще си ходиш?
Рали,в 12 de Octubre de Madrid ли ражда?Малката е много сладко бебе Heart Eyes
Андрес не знам дали горещините или заради друго,но не иска да яде.Само гърдата спасява положението,но аз напоследък нямам толкова много кърма колкото преди,налага се и биберони да даваме.Не стига,че си е дребен по принцип ами и сега това Sad

# 42
  • Мнения: 96
Здравейте мамчета,
Да ви питам-капки Сиб симплекс и кремче Бочко?Че ги видях от другите чужбински мами а аз и представа си нямах...Имат ли добра алтернатива тук в Испания или да си ги поръчвам от БГ?
А иначе да ви разкажа-тъй като Ciatica-та ме мори всеки ден все повече и парацетамола и "гъдел" не ми прави тази сутрин с мъжа ми в бърза помощ отидохме.Биха ми  едно Волтаренче в дупето и сега съм като нова Peace Та като бях там ме попрегледаха,още съм "зелена" маточната шиийка добре затворена,беба вече се е наместила (че последния път беше седнала мамината комодона) и щастливо ме рита в ребрата.
Ако се сетите за още нещо полезно което го няма на испанска земя (или е много скъпо) да си поръчам от БГ кажете ми-приемам подсказвания!
 newsm03

# 43
  • Мнения: 806
Здравейте моми4ета Hug
Рали,малката е голяма сладурана,пупупу  bouquetДа ви е жива и здрава Grinning а на теб бързо възстановяване Hug
Фрики,да се пазиш много сега и гледай,да не вдигаш много тежко.Какво 6те каже6 като се 4увстваш добре да си направим една разходка до Планетоцио Wink
Моми4ета,да ви попитам нещо,защото сега с моя мъж разу4аваме най- добрия на4ин за превод на пари до България,вие какво 6те ме посаветвате?Какво мислите за http://ide.li/wiki_UN-moneytrans.html
Направо незнаем къде да се насо4им и какво да изберем ooooh! Sad
МНого прегръдки и слън4ев следобед Sunglasses
Аз отивам да събуждам малкото,4е още спинка.
До скорооооооо Heart Eyes

# 44
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Рали,честита ти дъщеричка,голяма красавица е.Съжалявам,че са та помръчили щастливите мигове в болницата,когато можеш ,пиши подробности.

Добре дошли на новите мами,ще ми е приятно да се опознаем.
bgangeleyes ,не познавам тези капки,но ако са колики,тук се ползват aero-red,но не са много препоръчителни.А за кремчета,аз също ползвам на Мустела и съм доволна Peace.

За проходилките знам,че не ги препоръчват,защото пречат на бебето да се научи да лази,което е много важно,защото развива зрението.Казват,че все повече деца имат проблеми със зрението,защото никога не са лазили.(Това го четох в едно бебешко списание,не знам до колко е вярно,но беше писано от специалист в областта).Предполагам,че е важно и за много други неща newsm30.

Dime ,аз пращам пари чрез банката Сантандер.Излиза ми безплатно,но изискват номината ти да е domiciliada там.

Общи условия

Активация на акаунт