Cada día que amanece, el número de tontos crece!

  • 25 930
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте  Hug

Благодаря още веднъж на всички за хубавите пожелания Hug, много мило! Вчера ги прочетох на съпруга ми, и много се зарадва. Sunglasses

Вчера празнувахме в къщи, че беше работен ден, но сме планирали за събота ресторант в Женева, ако е хубаво времето Praynig

Саби, свеки се сети за теб Peace, каза, че те помни, но няма никакъв визуален спомен за родителите ти, въпреки, че и за тях се сети по фамилия. Вие в кой хотел сте живели в Хавана? Те са били в Сиерра... нещо си, забравих го Blush

Диме, страхотни пръстени! Запазих си снимката в компютъра Sunglasses

Амелия, твоите данни ги вкарвам на час по лъжичка Laughing, ако искаш напиши и името на дъщеричката ти, и кога е родена, за да я добавя в списъчето, докато все още ми позволява. Peace

Алест, ти само минаваш набързо и пак изчезваш  Mr. Green. Явно курса е много интересен, или пък не се спирате у дома?

Гоя, как е тумбата, расте ли, подритва ли? Laughing

Ведра, а теб съвсем сме те изпуснали за списъка newsm78 Писала съм те в Барселона, имам някакви бегли спомени от една друга темичка. Ако искаш, напиши имената на дечицата, доколкото разбрах, имаш близначета и по-голямо детенце.

Клара, приятни разходки с братчето и кандидат-снахата Mr. Green. Смяташ ли да ги извеждаш късно вечер по плажа?  Joy Защо си махна снимките от албумчето?

Хулиганче нещо се загуби, сигурно записва новите бисерчета на малкото хулиганче Mr. Green

Гери, малкия свикна ли вече съвсем с баба? После сигурно няма да му се разделя с нея. Тя сигурно много го глези, като всяка баба.... Grinning

Рози, как е Хектор? Оправи ли се детенцето? Дано остатъка от почивката си в България да ги изкарате по най-добрия начин!  Hug Сега виждам, че си писала, докато пишех поста. Чудесно е, че всичко е наред вече Peace

Фрики, малкия мъж май вече проявява характер, а? Laughing

Асто, да не би да те бяха баннали за известно време, и затова да не пишеше? newsm78 Ако е така, сигурно е заради латиницата. Малката Адриана вече е една голяма госпожица май, расте като гъбка след дъжд  Mr. Green. Свеки още ли има мераци да я води насам-натам? newsm78

Мама на Дени, когато съм у дома, почти винаги съм пред компютъра Blush

Габи, как са твоите мъже и малката палавница Дива? Вие ще си ходите ли към България?

Марица, докъде докарахте училищната сага? newsm78


Момичета, разпишете се в албумчето на "групата"  Laughing

www.webshots.com
Юзър нейм: bgmammaSpain
password: пращам на лични, на който иска, че нещо много хора напоследък четат в темичката, не ми се ще някой да затрие без да иска, или пък нарочно снимките ни.  Crossing Arms

Лек ден на всички!  Hug

# 16
  • Мнения: 3 098
Добър ден,да се разпиша и аз. Flutter

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Добър ден,да се разпиша и аз. Flutter

и аз Flutter
да не изпусна нещо важно

# 18
  • Мнения: 221
     Ще кача малко нови снимки.Само, ако може Вес ,напомни ми пак паролата,че нещо ми убягна.Да видите каква тумбаланка съм станала. Беба рита много вече и тежи около килограм. А аз около 8 отгоре   Wink .

# 19
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
вес,прати  и на мен паролата,че да сложа някоя снимка и аз.А иначе съм от Казанлък,а Йоана е родена на 3-11-2006 ,да ме запишеш  Peace.

# 20
  • София
  • Мнения: 50
Здравейте мами, моля ви за вашата помощ. Търся в испански  онлайн магазин количка firstwheels - city twin. Знаете ли такива сайтове ? Пазарували ли сте от www.gugu.es или дали евентуално сте я виждали в конкретен магазин в Мадрид ? Благодаря ви много!

# 21
  • Мнения: 2 051
Здравейте мами, моля ви за вашата помощ. Търся в испански  онлайн магазин количка firstwheels - city twin. Знаете ли такива сайтове ? Пазарували ли сте от www.gugu.es или дали евентуално сте я виждали в конкретен магазин в Мадрид ? Благодаря ви много!

Ето ти още сайт със сравнение на цените в различни онлайн магазини:
http://www.mercamania.es/a/listado_productos/idx/6072201/mot/Coc … ado_productos.htm

Количката, която търсиш е доста тежка, аз се намъчих с иначе хубава, но също 15 килограмова количка. Tired
Има по-леки и по-евтини варианти - на Пег перего, Макларен, например (това, което съм виждала лично и малко съм возила).
За близнаци, породени или за подарък я търсиш?

# 22
  • Мнения: 1 128
Момичета,вчера качвайки количката по стълби ме сецна кръста и се сдобих с лумбаго Sad.Много боляло това,ей,звездите видях.Свеки дойде набързо за детето,че аз не можех да мръдна камо ли да го взема,а то милото си иска внимание.Правиха ми радиография и каза лекаря,че между два прешлена имало повече разстояние от необходимото и заради това и болката в целите крака.До два три дни ще съм ок,но да внимавам,защото ако продължава да се случва може да се стигне до херния или циатика.Сега започвам да се търся из нета какво ще е това.Днес поне мога да се движа малко по добре.

# 23
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте моми4ета
аз все оЩе си нямам заестни4ка а другата седмица са изпитите и незнам кой Ще е в офиса
Вес кажи паролата да ка4а снимки на тумбака
фрики много неприятно пази се и да се оправяш бързо
Yanica пазарила съм от тази страница, поръ4ката ако я имат на склад ти я изпраЩат оЩе на другия ден с куриер, но питай какви са транспортните разходи заЩото не са никък малко, можеш да я поръ4аш и по телефона

# 24
  • София
  • Мнения: 50
Мерси за отговорите! АNETT имаш предвид за транспортните разходи до България или в рамките на Испания, защото доставката ще е на адрес в Мадрид.
Ведра количката ще е за породени- чакам второ бебе през август. Вярно е че не е лека , но е с големи гуми и ще се бута по-лесно от Maclarena, която ми е друия вариант, а и тя е 12кг. 

# 25
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
до испания в бг не доставят, намират се в аликанте, на мен за доставка от аликанте до бенидорм ми взеха 25?, пакет от около 5кг

# 26
  • София
  • Мнения: 50
ANETT това действително е скъпо като гледам аликанте- мадрид е към 500 км и за близо 18 кг  Shocked , но не мога да открия въпросната количка в друг сайт.

# 27
  • Мнения: 176
Ето ме и мен, най-накрая сме си в къщи, след ужасни усложнения след секциото се наложи да постоим 16 дни в болницата, но за това ще разправям тея дни, разочарована съм от медицинското обслужване тук, за второ дете няма да се излъжа да родя в Испания. Такава лекарска некомпетентност...без думи направо.
В крайна сметка важното е, че проблемите бяха при мен, не при малката ми кукла. Вече съм по-добре и днес или утре ще кача снимки на малката Цветина да се поизфукам  Heart Eyes

# 28
  • ES
  • Мнения: 2 172
Рали, добре си се завърнала! Дано се възстановиш бързо и забравиш за мъките. Чакаме с нетърпение снимките на малката ти принцеса!
Вес, хубаво оформление на темичката.  Peace
Фрики, да се пазиш. Мен още ме понаболява кръста след раждането.

# 29
  • Мнения: 1 818
Рали,Честита ти принцеска!Да ти е жива и здрава!

Общи условия

Активация на акаунт