"Sapore di mare" или Ваканционни мами в Италия 58

  • 20 599
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 425
Лидита с т'ва нескафе ще я линчуват тук  Joy Joy  Joy

Къде да пратя една мадама в София да си купи билет на Май ер или Уиз???Коя беше травъл агенцията  newsm78

# 61
  • Мнения: 5 462
Ееее няма да се потим само ние тук в Бг .От две седмици някъде тука е ад , та е време малко и вие да се поизпотите .Винаги в Италия когато  хване студ при нас в Бг е топло и обратно .Така че , очаквайте и при вас да стане непосилно горещо .
Сонитка , с такава работа си е в реда на нещата свекъра ти сега да взима такава пенсия.Но по принцип си зависи и от точната длъжност която си заемал. Wink

# 62
  • Мнения: 764
Мира Травел

# 63
  • Мнения: 1 467
Много се забавлявахме и си хапнахме добре.На фестата бяха и майка и баща и на Моника Белу4и.Направиха ми комплименти за корем4ето Mr. Green.Ако знаете майката на Моника каква пи4ка е Party,на 60 и кусур години е а изглежда на 35 Shocked.А баща и както винаги беше пиян до козирката ooooh!


За разлика от майката, дъщерята е супер надута и самозабравила се, от край време много ме дразни Моника Белучи. Simple Smile

Хайдее, и аз искам да видя новите бебета:) Не остана!

# 64
  • Мнения: 438
Здравейтеееее !!!

Ето ме и мен...най накрая  Hug Hug Hug

Надявам се всички да сте добре и да преживявате добре жегата. Аз се изгубих толкова време тъй като все се намира нещо за вършене и като приключа се чувствам скапана. Дори на няколко пъти сядам да пиша и стигам до средата, след което винаги нещо ме възпрепятства да продължа...
Тези дни едната сестра на Джанлука бе6е тук и си изкарахме страхотно. За съжаление тя е единствената положителна за мен фигура от неговото семейство.
Матео е порастнал много и започва да заприличва на мен, поне така казват хората. Много го обичам, страхотно интересен е, особено когато гука и се смее...както всяко дете.
Мъжът ми вчера имаше имен ден. Организирахме си малка приятна вечеря с една двойка приятели в двора. Хапнахме неаполитански наденички, картофки на фурна и разни други вкусотийки. Правихме си снимки, слушахме приятна музика и се забавлявахме.
Аз на 14ти юли пътувам за БГ и ще съм в София до 10ти август. На 7ми пристига Джанлука с едно приятелско семейство французин и италианка и малкият им син. Ще бъдем от 10ти до 17ти на Созопол. Никога не съм ходила там. Давайте препоръки за приятни местенца. С трима чужденци не е лесно, особено италианци и французи колко са капризниии...

Герииии, какво стана с проекта на Боряна? Успя ли да се справи брилянтно както се очакваше???

Деси, моите съболезнования за твоя татко. Не искам да си представям какво е да изгубиш родител...мир на душата му

Линдита, как си?

Калче, липсваше ми  Party


Моята Владка къде е ?????   

Сонче, Цугуми...тумбаците как издържат на горещините?? Още малко им остана на вашите хубавец и хубавица да се появят

А пък Ник 77 сигурно тръпне в очакване. Броиш ли дните вече? Още малко и ще го гушкаш.

Дани, разбрах че очакваш дете. Това е чудесно...помисли си. Прегръщам те  Peace

Хайде чао засега...

ПП Гледате ли Мис Италия по света?? Готино е.

# 65
  • Мнения: 3 388
Анджи, много ти се зарадвах да знаеш! Тъкмо се бях зачудила как сте с Маттео. Радвам се, че растете и сте добре, докато се усети човек и сте станали на 2 месеца  Crazy Поздрави и гуш от нас  Hug

# 66
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Party



Анджи  Hug Ей, как ги забравих Мис Италиатаааа уфффааа

Италина, благодаря   bouquet

Моргъс,и аз по префърцунки леко не си падам, та Белучито не ми е страст  Crazy

Няма плаж днес за нас...либечото така духа,че едвам се върви по улицата,иначе е слънчево  Peace

Наоколо съм  Crazy




Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 09:42 от Kaлa(Bella13)

# 67
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Добро утро  Hug
Тази сутрин съм станала рано, защото съм на педикюр  Party Crazy
Здрасти Ани, добре съм , мила...сега заминаваме на море в събота и още не съм си купила бански.Ти как си?
Кал4е, нес кафето ми е страст...много ми харесва.. Grinning
Тук духа много силен вятър.Цяла нощ блъска по балкона. Днес е хладно.. Party
Сон4е, нали щеше да ми пишеш емайл.. Tired
Не сте ли открили още новата бременска тема?
Приятен ден на вси4ки.. Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 2 427
Влизам само да кажа едно здравей и да ви разкажа един виц от ГлоБ,който много ми хареса:
Мъж към жена си:"Тезоро виени а манджаре торроне"
Жената:"Ма е дуро!"
Мъжът:"Си,ло со ,ма прима, манджамо ил торроне!"

# 69
  • Мнения: 2 804
Привет на всички !  bouquet
Влизам с добри новини вчера изписаха зълва ми и бебето им от болницата .
Та другата е , че ще ставам майка отново .

# 70
  • Мнения: 6 167
Привет на всички !  bouquet
Влизам с добри новини вчера изписаха зълва ми и бебето им от болницата .
Та другата е , че ще ставам майка отново .


 Hug  не мога да отрека, че се радвам за решението ви!

# 71
  • Мнения: 2 617
 Деска, съжалявам! Прегръдка.

Мога да си представя поне малко, какво преживяваш, защото виждам Давиде, колко е притеснен за баща си, който е в болница. Според него, той бавно си отивал...

Анджи, всеки път като видя снимката на Матео в подписа ти, сякаш някаква светлинка ме озарява, голям сладур е!!! Много се радвам за теб, защото усещам, че постепенно започваш да се чувстваш по-добре там.  Peace А как ти завиждам за пътуването  Flutter Със самолет ли ще е? Питам те, защото после и аз ще трябва да мисля за тези пътувания с бебката, живот и здраве.
Да, коремът ми расте, няма голям избор  Crazy Вчера бяхме при лекарката, бях се затъжила вече, че 5 седмици не бях виждала, как е бебонката. Докито се впечатли, че е големичка (каза, някъде 2 седмици напред),  но в нормата. Предписа ми този път и електро кардиограма (че с моето ниско кръвно непрекъснато, се случва да припадам) и изследвания за желязо (явно имам недостиг, а и ям много малко месо).

При нас вчера не се живееше. Имах чувството, че като отворъм, навън е някаква безкрайна фурна, не съм си представяла, че може съвесем от никъде да не духа вятър. Направо щях да се побъркам  Crazy През нощта пък духа на поразия, сега пак налегнаха горещините, но сякаш по-слаби от вчера.

И аз си мисля за Ники, как ли бори дните  Wink
Гери, надявам се, всичко вчера е минало добре  Peace

Дани, ужасно много се радвам  Peace Скрито се молех да избереш това  Peace А за зълва ти  - да е все такъв герой бебето им  Peace

# 72
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте! Ааа колко мами не бяха се обаждали отдавна! Hug
Дани, хубаво решение  bouquet
Момичета, тук е ад под небето, продължава да е 46 по пладне, да духа силен горещ вятър, примесен със сажди, че тук наоколо планините горят и димят, кооооошмар! На всичкото отгоре спират тока и водата на пресекулки #2gunfire
Бебка е закътана в спалнята с климатика на 27 градуса, плащ над легълцето като палатка(да не и духа), а аз току излизам от хладната хралупа да мия прах из дома или да готвя.
Вече нямам търпение да си ида в Бг!

# 73
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
 Joy Joy Joy Влади, мноооого италиано тоя виц!

# 74
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Адът е и тук!Бием всички рекорди,за всички години,в които се измерват температурите.
       Деси,искренно ти съчувствам! Hug
       Браво на Дани-голяма куражлийка е тя-смело момиче,без никаква помощ се справя!

Общи условия

Активация на акаунт