"Sapore di mare" или Ваканционни мами в Италия 58

  • 20 610
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 750
Здравейте моми4ета Hug
Анджи привет Hug,бяхме се затъжили за теб.Пусни ни някоя снимка на беб4о. Heart Eyes
Аз съм в о4акване,4е ве4е малко остана Rolling Eyes.Надявам се да до4ака баба си до другата седмица,ама се съмнявам newsm78
Дани прегръщам те силно Hug.Всяко детенце е дар Божий Peace
Tsugumi и аз като теб съм скарана с месото,но сега си хапвам само заради беб4е.Моето доки оба4е ми предписа желязо сутрин,обед и ве4ер и други витамини.Ве4е ги пия от две седмици и запо4нах да дрънкам Crazy
Миликс4е Hug
На нас снощи ни отказа едния климатик в спалнята и се потихме цяла нощ ConfusedАко днес не дойдат техници да го оправят ще ги застрелям #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 76
  • Мнения: 438
Здравейте мацки !!!

Чувствам се виновна...вчера изпих една кока кола и заради моя егоизъм Матео не спа добре през нощта...мисля,че го боли коремчето.
Преди малко се прибрахме...бяхме на разходка, пазар, минах и през куестурата да питам аз за всеки случай какво и защо с пътуването ми до БГ с Матео, защото много често се получава разминаване от това което казват в общината и куестурата. Така се и оказа. БГ все още не приема само с сертификат за раждане със снимка...трябва детето да се впише в паспорта на бащата и да подпише декларация, че мога да пътувам с детето сама. Чувствам се гадно, все едно взимам чуждо дете на път и някой трябва да ми разреши... #Cussing out
Все още си мълчите за Созопол...никой от вас ли не е ходил...аз все пак ще чакам някой да ми препоръча хубави местенца за разходка, вечеря, развлечения и т.н.
Дани, предусещах че ще вземеш такова хубаво решение. Поздравявам те  newsm10   Дръж ни в течение...хайде дано този път да е момченце.
Деси, и аз като теб не ям месо, след като родих станах анемична и ми предписаха разни лекарства за желязото. Убедих се, че макар и насила месо и риба трябва да се яде. Ти взимаш ли витамини? Матео ако знаеш колко е порастнал, променил се е доста. Скоро ще пусна снимки, бгфото сайта не функционира от два дена, незнам какво става. Ти като киноман, поне с такова впечатление съм останала, ти препоръчвам 88 минути с Ал Пачино, Де Жаву с Дензъл Уошингтън и Мис Потър с Рене Зеллуегър <незнам дали така се беше фамилията й>. Аз лично ги тегля от арената чрез биткомет и съм много доволна.
Линдита, банския трябва да ти е последен проблем...купува се веднага. Иначе всичко наред ли е?
Лени, прочетох, че гледаш третия сезон на Лост. Струва ли си? Бях луда по този сериал, но един мой приятел ми каза,че третия сезон е голяма боза и останал доста разочарован.
Владе, Теодор как е? Вица беше готин, ето един и от мен да се посмеете малко  - Знаеш ли, днес имам двоен празник: мъжът ми избяга с моя позната, която отдавна ненавиждам.

Залавям се с чистене...ах как не искам да свърша така..


# 77
  • Мнения: 438
Ники, гледам 20 дена още ти остават, не бързай. Имаш ли контракции?? Майка ти за колко време ще идва? Не се притеснявай дори и да закъснее, най голяма нужда от нея ще имаш след като родиш.

Снимки на Матео ще пусна като оправят сайта, иначе няма как.

И аз разбрах,че в БГ са страшни жеги. ега ти анималиите. до скоро било бури и студ всеки ден, а сега горещини и то неузнаваеми. Баща ми каза че излял 4 легена с студена вода на терасата и тя веднага изсъхва. Ужас.

Аз да ви се оплача...при нас е пълно с комари. Предпазваме се по всякакъв начин, но тея гадини мръсни се добират до нас и аз съм цялата нахапана. Освен това са и невероятно свирепи, направо нямам думи.

# 78
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
    Десет години ходихме на Зл.рибка-до Созопол.Прекрасни години!Градът е много шарен,но в последно време снана изключително населен и му се загубва чара.Обаче е добра отправна точка за екскурзии по Южното черноморие.

# 79
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Въх, Ники, как без климатик! Ти как си?
И нашият вчера отказа, ама сменихме батериите на телекомандото и сега е Ок, изклю`вам го понякога за малко и после пак-ден и нощ, иначе не се трае с малката, която се поти ужасно.
Анджи ,може мъникът да страда от топлото, а ти не се поддавай на лакомия за кока и кафе, изтрайва се някак Hug Ами значи е вярно това, че не важи документът на бебетата за Бг и За Румъния. НАистина кофти това с тия декларации, все едно които нямат читадинанца за като без документ за самоличност, още малко жените ще вземат тук да ги вписват и към паспортите на съпрузите, като в саудитска Арабия. #2gunfire

# 80
  • Мнения: 438
Миликс, не съм пила никога кафе, а по колата съм луда. Откакто се е родил не съм пила, вчера си позволих този лукс и няма да повторя. А за документите е страшно кофти ситуацията. Оказва се, че нямаме кой знае какви права. ха ха

# 81
  • Мнения: 750
Анджи кръ4ми колкото искаш в Созопол.Градът е малък,ще ги намерите веднага Party
Аз имам много добър приятел в Созопол.В момента строи огромен замък там,който ще бъде пуснат като хотел за клубен туризъм.Надявам се до година да е готов,4е да ходим там Hug

# 82
  • Мнения: 2 617
Ники, за мен, честно казано, си голям герой по начина, по който изживяваш бременността си. Много ми харесва, че не драматизираш, а някак спокойно приемаш всичко.  Peace Дано младежът изчака баба другата седмица  Peace
Мили, не мога да повярвам за 46 градуса  Shocked То, какво ли се чудя с това лудо време и тук. Ох, днес има ветрец и се живее, така поне мога да отворя всички врати и прозорци на воля  Hug
Само така да е цяло лято, много добре ще ми дойде.  Flutter
Анджи, направо си ме усетила  Wink Точно "88 минути" и "Мис Потър" гледах миналата седмица   Wink Ал Пачино се повтаря, но продължавам да си го гледам, а и филмът държеше под напрежение. Филмът за английската илюстраторка ми припомни, че като малка имах нейната книжка и така ме е яд, защото  не знам, къде ли сме я прибрали в майкини, ще трябва да се поразровя там. И аз сввалям с торенти, защото има голям избор там. Препоръчвам един руски сайт (филмите са преведени и има доста редки, разбира се, руският дублаж е един от най-ужасните, но се търпи, освен това искат да поддържаш коефициент, за да продължават да ти разрешават да теглиш иначе си отрязан) - torrents.ru. Разбирам те с чувството за вина. Мен вчера ме бяха "хванали" хормоните нещо и като започнах да рева... Мислех си, какви ли не глупости, че не съм добра майка сега, но това са май нормални кризи.
За Созопол нямах, какво да ти кажа, защото не съм ходила там, за съжаление. Така ви завиждам за почивките  Crazy
За документите, скоро си мислех, че докато съм бременна, никой не ми иска разрашение от мъжа ми дали и къде да пътувам, а бебето така или иначе, пак си е с мен. едва после тръгнал да ме питат, дали и той давал съгласие  Thinking Явно наистина докато се кърми, са големи ограничения. Чакам с нетърпение снимките  Party
Комарите и при нас са кошмар, Давиде спи завит през глава, а аз гола, направо му се чудя, как издържа  ooooh! Слагаме разни препарати против тях, но така или иначе, спасение няма. При мен се появиха сърбежи, което също е нормално за бременността и вчера лекарката се шегуваше, че съм преминавала всичките симптоми на бременните, описвани по учебниците  Laughing

# 83
  • Мнения: 438
Трябва да питам в книжарниците тук дали имат нейна книжка, ще помоля и майка ми да се поинтересува за БГ.

# 84
  • Мнения: 2 617
Трябва да питам в книжарниците тук дали имат нейна книжка, ще помоля и майка ми да се поинтересува за БГ.

 Peace Спомням си, че беше страхотна книжката, но старо издание. Трябва да се сетят да направят ново покрай филма, ако намериш нещо, свиркай  Wink
Сега си свалям (от DMCA-removal-from-Google)"Абатството Нортангър" по Джейн Остин, книгата не беше от най-забаавните й, но сега такива неща ме влекат да ги гледам (по-спокойни).
Да нацелуваш Маttео, че като го гледам, какъв е ококорен, ми иде да го гушна много силно   Embarassed

# 85
  • Мнения: 1 545
Ани, не е вярно, че не важи в Бг акта за раждане със снимката - нали преди 10 дни си ходих, пътувах първо аз сама, а на другия ден - мъжо и дечко - той само с лк, а малкия - с акта със снимка. Пуснаха ги без проблем, както и на връщане.

# 86
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Я да ви питам ( най_ве4е Бимба или Денис ако 4етат понеже те май са с най_пресни впе4атления ) : Майеър в крайна сметка разреШава ли да се взимат бебеШките коли4ки до самолета  newsm78

# 87
  • Мнения: 1 545
Дани, честито, радвам се на решението ти и ти се възхищавам!
Ани, пак ти казвам, от опит, важи си документа. Вярно, че не пътувах аз сама с детето, а таткото, но е все тая. Бях се притеснила много, защото когато аз пристигнах на летището ги питах, и полицаите не бяха много наясно, но на другия ден мъжете ми не са имали проблем, даже В. ги  питал за излизане да не се заядат, и са го уверили, че няма да има проблеми. Така и стана, никой нищо не ни е закачил, че детето е само с акта за раждане със снимка - явно са се информирали.

# 88
  • София
  • Мнения: 6 810
Дани, супер, много се радвам! знаех си, че ще вземеш правилното решение!  bouquet

# 89
  • Мнения: 6 167

Ето я голямата фенка на Созопол  Laughing така, от къде да започна:
- плаж на Харманите, разбира се, градския плаж е тесничък.
- имена на заведения не помня, но не пропускайте да хапнете пастички в стария град, след пощата той се разклонява на 2 'ръкава" - вървите по десния , до църквата. не може да се пропусне.
- аз пия всяка сутрин кафе в Огледалата, в центъра на стария град - кофти кафе, но когато няма хора е велико да си стоиш и там.
- ресторант, който не бива да пропускате е Ксантана ( в северозападната част на стария град на ул  Морски скали, близо до о-в Св. Иван )- гръцкия ресторант в стария град. Страхотна панорама, особено при залез.  обстановката е битова, има и програма, песни народни и тн. ето това е: . Обожавам това място, ходя всяка вечер, като съм в Созопол.
още препоръчават, но аз не съм ходила в  ресторант "Аполония" в новия град - от площада вдясно нагоре по стръмна улица (Люлин) - в началото има клон на Булбанк. Било страхотно и трудно се намират места.

За Лост - да, заслужава си. Много, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт