"Sapore di mare" или Ваканционни мами в Италия 58

  • 20 568
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Много благодаря   bouquet
Само ме хвърлихте в музиката - сега на коя от двете да го пратя?
Пускам го на лични
Пък ако искате, правете и колективен превод онлайн?

# 46
  • София
  • Мнения: 6 798
Деси, моите съболезнования!  Hug Praynig
Дани, ние сме с теб, каквото и да решиш. Всъщност, няма ли описано в кои случай се прави аборт по мед. показанаия, ако облъчването от ренгена се води такъв случай, би трябвало веднага да го направят.  newsm78

# 47
  • Мнения: 1 049
Гери, стискам палци на Боряна  Peace

# 48
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Добро утро,
По едно кафе?..но нес Naughty

Тук е едно обла4но, но хладно и подухва свеж ветрец.....
Трябва да отслабна до събота..някакви идеи? newsm78
Ина4е уиенда беше много хубав...ходихме къде ли не....в4ера имаше страхотни фойерверки, тъй като беше празника на Торинол Mr. Green
Гери, днес стискам палци на Борянка за другите изпити..... Hug
на вси4ки желая много лека и успешна седмица... Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 3 388
Деси, моите най-искрени съболезнования миличка  Hug

Нероли, нашите приятели са в Монреал.

За пенсиите- моят свекър взема много голяма пенсия, около 3000 еуро, работил е цял живот, от 12-годишен! Свекърва ми не взема нищо, има много малко стаж и най-вероятно ще взема минимална пенсия и то след като навърши 65 години, сега работи.

# 50
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Интересно ми е колко е минималната пенсия в Италия и до колко години там работят мъжете и жените. newsm78

# 51
  • Мнения: 6 167

Здравейте!

Краси, не зная...

Тук е доста тежко и топло времето. Аз сутринта свърших някои задачи и бързах да се прибера вкъщи на климатик.
Дори на плаж не ми се ходи в тая жега.

Преди малко чух в новините на бтв, че в автосалона в СФ ( който споменахме някъде), за една седмица са купени 1200 нови автомобила.  Най-скъпия е 509 хиляди евро -  РолсРойс Фантом.
броят на продадените яхти е по-голям от броя на продадените мотопеди.
а совите не са това, което са  Laughing

успех на Боряна!

# 52
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте! Ама един ужасно горещ сахарски вятър духа..... :whistle:43 градуса в 10 сутринта, а до вчера цяла седмица се влачехме като ходещи под душ, пот ти избива и капе отъвсякъде, да не говорим беба с пампито и де все спи почти без да хапва и пие доста вода... Дано в Силистра бъде по-поносимо когато идем сле броени дни...
А пък моя мъж много харесва БТР и си слуша и пее техни песни на мр3-то, особено Цвете от луната и  Море от любов, смъкнахме текста от нета. Жалко, че не можем да идем на концерта Cry
Аз знам, че тук социалната пенсия е някъде около 530 евро, но най имало и хора с по-ниска- чухме го от едно предаване по тивито, странно, уж по времето на Берлускони минимума сума бе вдигнат на спомената цифра. Мъжете работят до 65 години, а жените до 60 обаче с 35 минимум осигуровки, разбира се не на черно!   

# 53
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Егати! Лени, мъжо ми се шашна с мен от това де писа за автосалона и  веднага каза, че се въртят странни пари в Бг!

# 54
  • Мнения: 750
Здравейте мами Hug
И тук е голяма жега Confused,на мен ми е лошо и ме боли главата ужасно Tired
Снощи ходихме с приятели на празник на квартала Party,Много се забавлявахме и си хапнахме добре.На фестата бяха и майка и баща и на Моника Белу4и.Направиха ми комплименти за корем4ето Mr. Green.Ако знаете майката на Моника каква пи4ка е Party,на 60 и кусур години е а изглежда на 35 Shocked.А баща и както винаги беше пиян до козирката ooooh!

Гери дръж ни в те4ение за Борянка Peace

Не се съмнявам въобще,4е са изкупили вси4ки коли в автосалона в София.В България има и много богати хора Peace

# 55
  • Мнения: 2 379
Деси, моите съболезнования ...

# 56
  • Мнения: 5 462
Деси, моите най-искрени съболезнования миличка  Hug

Нероли, нашите приятели са в Монреал.

За пенсиите- моят свекър взема много голяма пенсия, около 3000 еуро, работил е цял живот, от 12-годишен! Свекърва ми не взема нищо, има много малко стаж и най-вероятно ще взема минимална пенсия и то след като навърши 65 години, сега работи.
Сонитка , извинявай за въпроса , но какво е работил преди да се пенсионира та сега е на такава пенсия ? Shocked Rolling Eyes
Щото не е често срещано явление подобна пенсия .......

# 57
  • Мнения: 3 388
Деси, моите най-искрени съболезнования миличка  Hug

Нероли, нашите приятели са в Монреал.

За пенсиите- моят свекър взема много голяма пенсия, около 3000 еуро, работил е цял живот, от 12-годишен! Свекърва ми не взема нищо, има много малко стаж и най-вероятно ще взема минимална пенсия и то след като навърши 65 години, сега работи.
Сонитка , извинявай за въпроса , но какво е работил преди да се пенсионира та сега е на такава пенсия ? Shocked Rolling Eyes
Щото не е често срещано явление подобна пенсия .......

Дизайнер Аутокад, механика предимно, на конструкции, машини, части!

# 58
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен;)

Жегааааааааааааааааааааааа  Rolling Eyes

Доколкото знам тук пенсионират мъжете на 95точки(годините+труд. стаж),а жените при 90точки ....или на 70год ако не се лъжа де....инфото ми е старо и непроверено  Crazy  и се избират 3 години от трудовия стаж,по които се изчислява,....дай Боже да стигнем и до там  Praynig

Наоколо съм  Crazy
 

# 59
  • Мнения: 764
Деси,съболезнования,мили4ка Praynig Heart Eyes
Дани,за съжаление то4но това имах в предвид,когато казах,4е е възможно да те замотаят....За който питаше,не е забранен аборта тук,но това,както и сдобиването с Постинор,спирала и така нататък "екстри" е направо 4удо,имайки предвид близостта на Ватикана #2gunfire
Тука жегата е върха Whistling
Нероли  Hug

Общи условия

Активация на акаунт