"Червена" или Жълто и Оранжева" - КУХНЯ

  • 44 652
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 011
Тази съм я виждала на живо.Фирмата участваше в едно изложение в Интер Експо Център.Наистина е невероятна,много добро изпълнение като монтаж и чудесни механизми.За съжаление съм загубила координатите на фирмата,би ли ми ги дала,ако ги имаш?Много ми допадна светещия бар.Цената,заедно с уредите беше около 10 000 лв.

# 46
  • Мнения: 1 063
Жълто - оранжева.
А моята любима комбинация е жълто-синя.

# 47
  • Мнения: 9 706
Един вариант за Оранж + Жълт пастел:

# 48
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Тази съм я виждала на живо.Фирмата участваше в едно изложение в Интер Експо Център.Наистина е невероятна,много добро изпълнение като монтаж и чудесни механизми.За съжаление съм загубила координатите на фирмата,би ли ми ги дала,ако ги имаш?Много ми допадна светещия бар.Цената,заедно с уредите беше около 10 000 лв.
Фантастико мебел, русенска фирма - имат сайт в интернет, там я видях, като се рових, координати точни не си спомням, потъри сайта.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 011
Фантастико мебел, русенска фирма - имат сайт в интернет, там я видях, като се рових, координати точни не си спомням, потъри сайта.
Благодаря ти,ще се разровя,че скоро пак ще правя кухня и май ще е тази.
Да,точно русенска фирма беше.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Абе хора, къде гледате бре. Ами че то линка си е към сайта на фирмата.
http://fantastico.orbitel.bg/website/bg/contacts/location.htm - това са координатите на фирмата

# 51
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
жълто- оранжева...червеното би ми навявало разни кървави асоциации , освен това е доста агресивен цвят за такова място ...червено бих сложила в дневната

# 52
  • Мнения: 6 390
червена - обичам този цвят  Mr. Green

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 375
за червена съм аз, моята кухня е с тъмно червен корпус и вратички цвят пясък, много силен контраст страшно елегантно като я подредя както трябва ще ви пратя снимка

# 55
  • Мнения: 5 475
Червена Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 430
Червеното на 100%. Моята е бордо и венге със сив плот. Но си признавам, че малко затворена изглежда..малко ме е яд, че не я направих с по-ярки цветове (дано мъжа ми не ме чуе).
Но кухня от мдф с лак излиза цифра...на нас от пдч ни струваше 4500, другия вариант би бил най-малко 7500. Но ако сте решили да давате парите - не се колебай изобщо за тази червената.

# 57
  • Мнения: 544
Любимият ми цвят е червеният, но някак за кухня...много тежко ми се струва(голямо определение Grinning)По-свежо ми се вижда да е в жълто и оранжево.И аз скоро ще сменям кухнята и мисля да е в жълто.Същност нищо друго не знам , но цвета съм го уточнила Grinning

# 58
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Червеното е агресивен цвят,възбужда апетита и според фен шуй не е най -подходящ за кухня Grinning

Но ако това е цветът,който усещаш,4е най-добре ще те вдъхновява за кухня - действай Peace

Червеното е любимият ми цвят, а тези модели с 4ервено,които са показани по-горе са супер.Но маистина е добреда ти е голямо помещението,ина4е има риск да се 4увстваш затворник в собствената си кухня Thinking

# 59
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не бих избрала ярък цвят за кухня. Жълто може с някакъв по-тъмен цвят. Все пак зависи от стила и комбинацията с другите цветове в жилището.

Общи условия

Активация на акаунт