"Червена" или Жълто и Оранжева" - КУХНЯ

  • 44 660
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 492
bubito_  много ви е хубава кухнята. Със здраве да си я ползвате.
А гърба на кухнята от какъв материал е?
Н знам така ли се казва/ Между плота и горните шкафчета.

# 31
  • Мнения: 188
И аз заложих на жълтото+ титан, като единствената ми цел беше както казва bubito_  да грее кухнята. Много се надявам да постигна този ефект, в момента я монтират, до няколко дни би трябвало всичко да е готово.

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 15:46 от gali77

# 32
  • Мнения: 5 362
Аз съм за жълто-оранжевата гама. Обичам топли, слънчеви цветове.
Червеното ми е крещящ и агресивен цвят за обзавеждане, натоварва ме стая в такива цветове. Обаче всичко е въпрос на вкус.

И аз съм на това мнение  Peace

# 33
  • Мнения: 3 219
bubito_  много ви е хубава кухнята. Със здраве да си я ползвате.
А гърба на кухнята от какъв материал е?
Н знам така ли се казва/ Между плота и горните шкафчета.

Благодаря ,камелия.   bouquetГърбът е някаква топло и водо устойчива плоскост, цвета е като на плота, но е по-тънък. Готвя на газ и досега не съм имала проблеми..Много лесно се почиства - просто забърсваш ....и готово. В предното ни жилище бяхме с плочки и падаше голямо търкане #Crazy
gali77, като ви я монтират да я покажеш !!!!

# 34
  • Мнения: 1 492
Благодаря ти  bouquet
Ако ти се удаде възможност да я снимаш цялата, ще е много хубаво./ изкривих се да си представям от всяка снимка, как точно изглежда цялата кухня Mr. Green

# 35
  • Мнения: 3 219
Благодаря ти  bouquet
Ако ти се удаде възможност да я снимаш цялата, ще е много хубаво./ изкривих се да си представям от всяка снимка, как точно изглежда цялата кухня Mr. Green
Ще се помъча,че е доста дълга, 5 метра е .

# 36
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз съм за жълто-оранжева  Peace
Не си падам по червения цвят а още повече пък като цвят за кухня  Naughty

# 37
  • Мнения: 4 406
жълто оранжева. червеното възприемам като агресивен цвят и не го свързвам с дом изобщо

# 38
  • Мнения: 1 715
Определено съм за тази и мъжа ми е фен на червеното

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз съм за оранжева+инокс.Нашата ще е такава

Нашата е точно такава. Също "БИТ мебели" ни я прави, монтираха ни я във Варна. Много съм доволна.

# 40
# 41
  • Мнения: 2 266
Определено съм за червена кухня.

# 42
  • Мнения: 7 430
Трябваше да пуснеш анкета Wink
Аз заставам зад червения цвят Peace но според мен направи си една скица в двата цвята и така определи кой ти се нрави повече Wink

Успех в избора Wink

# 43
  • Мнения: 274
Обожавам червеното. Но много си зависи и от нюансите. Зависи и какво ти е помещението. Имай предвид, че по-светлите цветове отварят,а  по-тъмните затварят. В този ред на мисли, мисля, че е по-подходящо да заложиш на оранжевото и жълтото, освен ако не разполагаш с огромна кухня. Peace


Успех в избора!  bouquet

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 559
Нещо което не знаех, червеното възбуждало апетита...    Mr. Green   Не знам дали е вярно, но ако решиш да е червено, не наблягай на този цвят, за да не стане прекалено.

Червена! Един ден като си поръчвам нова кухня, със сигурност ще е червена! Ето такава искам: http://www.mebelcenter.bg/Str2.htm

Това за мен е подходящ вариант, не е прекалено червено, стилът е страхотен, но аз просто харесвам повече такива кухни. А тези кръгли и заоблени шкафове    Embarassed   мисля че отшумя тази мода, беше актуално преди години, но аз бих заложила на по правилни форми.


Това пък е добър пример за комбинация с оранжево, страшно ефектно според мен. Моята е подобна и съм малко пристрастна.
Така че и с двата цвята би могла да постигнеш ефектни комбинации.

Общи условия

Активация на акаунт