"Червена" или Жълто и Оранжева" - КУХНЯ

  • 44 646
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 323
Моята е охра и бледо зелено. Предпочитам по пастелните цветове,ярките ме дразнят, но разбира се, това е въпрос на вкус! Представи си се в едната и в другата, даже отиди в магазина и постой - прецени как се чувстваш. Все пак, голяма част от ежедневието ще си там.

# 16
  • Мнения: 1 492
Всичко е ПДЧ. Фирмата, която я изработи е "БИТ Мебели": http://www.bit-bg.com . Много съм доволна от качеството.  Peace
И на мен много ми харесва. Със здраве да си я ползвате. Жалко само, че фирмата е в Русе.

По темата: Определено съм за червен МДФ лак


# 17
  • Мнения: 3 640
Всичко е ПДЧ. Фирмата, която я изработи е "БИТ Мебели": http://www.bit-bg.com . Много съм доволна от качеството.  Peace
И на мен много ми харесва. Със здраве да си я ползвате. Жалко само, че фирмата е в Русе.
..................
камелия, благодаря! Успех с избора! Flowers Bouquet

zornitsa, наистина е най-добре от фирмата-изпълнител сами да вземат размери, особено, когато има много чупки или неща за криене, както казваш. А и не знам дали ще дойдат да монтират до Варна. Но вярвам, че и там ще намерите много добър производител. Успех!   bouquet

Извинявам се на авторката за off-а.

# 18


По темата: Определено съм за червен МДФ лак




Този червения лак много натрапващо се и крещящо ми стои. Повече подхожда на кола. Виж оранжевата е върха.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Червен.

Камелия, изби рибата с 1-вото червено предложение  Peace

# 20
  • Мнения: 4 546
жълто-оранжево. червеното не ми допада за обзавеждане - много ми е агресвино. но си е въпрос на вкус - все пак и двете неща изглеждат добре  Peace

# 21
  • Мнения: 1 925
Аз съм за жилто-оранжева кухня. Аз съм решила някой ден ( дай Боже ) да ми е жълто, оранжево и сиво. Peace

# 22
  • Мнения: 22 433
Червената е доста претенциозна и има вероятност бързо да ти омръзне. Избери по-добре жълто-оранжевата според мен.
За кухня е чудесно.

# 23
  • Мнения: 2 495
Аз съм за оранжева+инокс.Нашата ще е такава

# 24
  • Поморие
  • Мнения: 162
Димитрова, здравейте! Нашата кухня е червено и избелен дъб. Много си я харесваме. Вече 3 месеца си я ползваме с голямо удоволствие и страхотно настроение. Нямам нови снимки, тези са направени веднага след монтирането й: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=112175

Здравей, имам един въпрос- ПДЧ ли са вратичките или МДФ лак?
Кухнята е хубава, коя фирма ти я изработи?
Моята е червен мдф лак с кремаво-стана много хубава , но  нямам снимки да я покажа-правена е от една бургаска фирма-ако искаш пиши на лични да ти дам координати

# 25
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Аз лично съм определено за червеното. Много по-стилно е. Но това е мое мнение. Ти сама прецени. Не се води от нашите мнения, ние няма да живеем в твоята къща.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз съм за жълто-оранжевата гама. Обичам топли, слънчеви цветове.
Червеното ми е крещящ и агресивен цвят за обзавеждане, натоварва ме стая в такива цветове. Обаче всичко е въпрос на вкус.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 228
Червена  Peace
Нашата е червена и е нещото, което най - много харесвам у нас  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 492
Рали, давай снимки, ако имаш. Simple Smile

Ето още няколко в тази гама




# 29
  • Мнения: 3 219
Моята е в оранжево и инокс, много е "слънчева", пък и лесно се подбират аксесоари в тази цветова гама.












Сега изглежда малко по-различно, тука тъкмо е завършена и е леко  "стерилна", сега имам разни джунджурийки по плотовете.

Общи условия

Активация на акаунт