Най-добрите неща, които направихме в жилището

  • 26 010
  • 147
  •   1
Отговори
# 90
може би искаш да кажеш гипсокартон  Grinning

# 91
  • Мнения: 6 039
може би искаш да кажеш гипсокартон  Grinning

ти пък, верно ще снимките са лоши, но това не е гипсокартон а 100% гранитогрес

# 92
  • Мнения: 2 768
може би искаш да кажеш гипсокартон  Grinning


правя разлика между гранитогрес и гипсокартон, не съм толкова неориентирана, все пак   Mr. Green

# 93
  • Мнения: 6 390
Етомира
поздравления
искам да попитам, това тапет или боя е
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145138&photo=4

Ета
много е ефектна стената

# 94
  • Мнения: 7 640
може би искаш да кажеш гипсокартон  Grinning


правя разлика между гранитогрес и гипсокартон, не съм толкова неориентирана, все пак   Mr. Green


за живеене, не бих го възприела, малко като в мавзолей или лаборатория са ми такива стени.
Но пък е красиво.

# 95
  • Мнения: 2 768
за живеене, не бих го възприела, малко като в мавзолей или лаборатория са ми такива стени.
Но пък е красиво.


Снимките наистина не са добри, не е никак "студено" като усещане, самият цвят е кафеникаво-метален.

Освен това, стената насреща е в камък, което допълнително "омекотява".

Но ще трябва да направя добри снимки.

# 96
  • Мнения: 87
На балкона на външния перваз на прозореца, който беше широк 7-8 см и под наклон, така че и една щипка не можеше да се задържи, направихме теракотено первазче 15 см широко -  и сега там си слагам щипките, чашата с кафето, мъж ми си слага пепелника... Изобщо стана използваемо

аз пък имам много широк перваз на самия балкон - 25 см, наклонен, също не мога да го използвам за нищо. може би ще сложа някакъв парапет и ще наредя цветя

# 97
  • Мнения: 98
Стана страхотен като дизайн.

 Whistling Страхотно жилище -)

Стената в коридора как е направена?

# 98
  • София
  • Мнения: 2 166
etomira , поздравления и от мен. Много стилен апартамент   bouquet

# 99
  • Мнения: 941
може ли да те попитам къде ви го направиха, че и аз съм си харесала този вариант но не знам къде мога да го видя и поръчам

# 100
  • На небето
  • Мнения: 5 530
може ли да те попитам къде ви го направиха, че и аз съм си харесала този вариант но не знам къде мога да го видя и поръчам

За нещастие това не е мое намерих го в нета. Но си мисля нещо подобно за тоалета да измислим да направим. Удобно е ако е само тоалет за баня това дърво...

# 101
  • Мнения: 941
Tinka79 мерси аз отговора, аз мисля да търся кой да ми го направи от пдч, не държа на дървения ефект, и аз ще имам вана душ кабина и мисля че няма да има проблем с влага, само да намеря някой да го направи, ако някой има майстор моля да сподели

# 102
Rally,

имаш ли вече плъзгащата врата?

Моля те за малко инфо - стъклена ли е, дървена
Къде я поръча?

Че и аз трябва да слагам точно между хола и спалнята врата, и съм в процес на търсене на варианти

Много ти благодаря Simple Smile

# 103
  • Мнения: 14 500
много съм доволна от окачената /висяща/ тоалетна.
вътрешната изолация /при нас е само в спалните/ е също нещо без което не може, ако имахме възможност щяхме целия апартамент да изолираме.
добро попадение - ламинат с подложка с фолио. само от нея градусите в хола се дигнаха поне с 4-5 /а там няма друга изолация и помещението е доста голямо/
пералнята със сушилня - гоооолямо удобство Peace
вратите ни са мдф и много добре шумоизолират.
легло с вдигаща се подматрачна рамка - събират се губери, шалтета, одеала, зимни якета. имаме и килер и голям гардероб, но ако не беше това легло не знам къде щях да ги слагам

# 104
  • Мнения: 731
Огледалата вместо плочки между шкафовете в кухнята.

Общи условия

Активация на акаунт