Най-добрите неща, които направихме в жилището

  • 25 986
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 768
кухня с вратички без дръжки ,е когато се монтира специален механизъм, при който като натиснеш вратичката, тя отскача леко и се отваря
много е удобно, стига вратичката да не е МДФ лак, защото остават пръсти Wink

... и се нарича P2O, или Push to Open

# 136
  • Мнения: 531
Косе Босе, и аз се надявам на снимки.

# 137
  • Мнения: 689
Косе Босе, и аз се надявам на снимки.
И аз се нареждам на опашката за снимки. Косе Босе разбуди любопитството ни и се покри.

# 138
  • Мнения: 1 449
Нали все пак не е тема "Покажете вашите..." Wink
Описах част от сполучливите ми попадения от гледна точка на функционалност, удобство, малки хитрости и т.н.

# 139
  • Мнения: 100
1.Вътрешна изолация навсякъде+мазилка и нова свежа боя(латекс);
2.Газификация на цялата къща(трифамилна)-страшно удобство:винаги топла вода!готваркса печка изцяло на газ!А зимата-чиста топлинка!Супер! HugСпестяваме доста от харча на ток.Поне през лятото.
3.Плота в кухнята с долния ред шкафове,чийто вратички са от естествено дърво-череша,релефни са и много ефектни(поне за мен)!Също и мини-плотчето до печката ми в кухнята,което много ми помага! Hug
4.Сложихме жълта тента на терасата на дневната(която е колкото двойна стандартна),изнесох си там няколко стайни цветя+едно дърво(Фикус бенджамини),кръгла масичка с 4 стола и стана много-много уютно(и най-вече сенчесто!).
5.Направихме си шаренийско боядисване на стените в детската,после моят сръчен мъж направи шкафче(с 12 секцийки-квадратчета-по 4 на три реда,и тук-там има вратички),което също боядисахме(резида+жълто и червено) и окачихме на една от стените и сега стаята изглежда по-весело,а и книжките и част от играчките на сина ми вече си намериха мястото!
6.Предстоят ни още много промени!!!Ремонт на баня и WC,и на един мноооого дълъг и мрачен коридор!Все предизвикателства!

# 140
  • Мнения: 1 391
звучи ми много добре особено частта с детската и балкончето - може ли малко снимки  Hug

# 141
  • Мнения: 100
  SadАко изкопча фотото от свекито-ще снимам,за сега обаче няма как.

# 142
  • Мнения: 2 013
Аз пък много неща не премислих и се записвам да ви чета.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 877
косе, покажи пуфовете, че и аз гадая. и аз съм фен на бяла спалня, може и ковано желязо. макар че кованото повече тъмен цвят възприемам.
по темата от 1 баня искаме да направим 2, с 2 тоалетни. но това не тази година  Wink

# 144
  • Мнения: 3 323
Косе Босе, гледах сайта на диваните, ама този рокерския - не го разпознах... Дай линк към него, че ми е интересно.

# 145
  • Мнения: 1 449
Всъщност калъфът на дивана е рокерски и е едно от специалните предложения от Каталог 2005 (пише си го на щампата на самия калъф  Mr. Green).
Но погледнах актуалния каталог, все още го има - на стр. 65 и 86: http://server02.dotminded.com/innovation/Inno_WAH/

# 146
  • Мнения: 1 449
косе, покажи пуфовете, че и аз гадая.
Пуфовете са високи 45 см т.е. колкото стандарта за кухненски стол.
Формата е цилиндър (40 см диаметър) - твърди са, поддават около сантиметър при сядане или стъпване върху тях (за разлика от традиционните, които са по-ниски, по-широки и доста меки).
Моите са едноцветни - в черно и червено - еко кожа.
Едва ли ще издържат много години ползване, но аз и не държа Simple Smile

# 147
  • Мнения: 513
1. Отделих място от спалнята за дрешник
2. Остров в кухнята
3. Никакви шкафове с книги в дневната
4. Слънчеви колектори
5. Диференцирано осветление

Дай повече инфо относно Слънчевите колектори - напоследък много се замислихме за тях и сега събирам  информация, докато мъжо още е топъл на тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт