3-годишни момиченца с прашки?

  • 12 609
  • 130
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 76
Твърдо съм против! Може би съм много старомодна, но нещо не мога да си представя 3-год. дете с прашки  Rolling Eyes
За мен това е ненормална работа - да сложиш на 3 годишнатаа си дъщеря прашки #Crazy ooooh! #Crazy
newsm34

# 76
  • Мнения: 14 654
Аз не съм потресена от майките, да си обличат децата както искат. Но не вярвам на някое дете да му е удобно в прашки, със сигурност ще си бърка постоянно в дупето, за да си ги извади.

# 77
  • Мнения: 4 841
Момичета, след като прочетох вашите коментари, темата ме заинтригува още повече  Simple Smile
Снощи на площадката реших да не задавам въпроса ПРЯКО - носят ли момиченцата ви прашки, а се направих на луда и поставих въпроса по друг начин - "Търся подарък за девойка, бански с прашки - знаете ли къде има?" Ами знаят  Tired Получих куп съвети - в Мола, в Хипо Ленд, в H2O...  Което ме навява на мисълта, че артикула ПРАШКИ ЗА ДЕЦА съществува (защото в един момент аз и в това се усъмних  Simple Smile ). Даже ми казаха да не търся в онлайн-магазините, защото там не ги предлагали "поради НЯКАКВИ морални съображения", но ПОЧТИ ВСЯКА фирма за бельо и бански ги имала във фирмените си магазина...
Та така. Хора - разни, разни идеали.

# 78
  • Мнения: 1 640
Против съм,даже през ума не ми е минавало 3-годишно да носи прашки.Наистина,това за мен е нещо ново,явно е и модна тенденция,но нелепа!Я ,стига,че като й обуя на моята прашки,да я пратя и кючеци ли да върти в някой нощен бар?! Crazy
  Ей,някои родители не уважават децата си,а после ще чакат да видят уважение.Децата не са кукли или манекени,че да ги труфиш с всякакви непрактични,но модни изгъзици.
  Детето не е малък възрастен!То си е дете,сега му е времето да се облича по детски и да изживее детството.Като стане възрастен,да си облича ,каквото прецени.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 867
Мааалко измествам темата (за кой ли път):
Направи ми впечатление, че няколко пъти бяха изразени предпочитания към по-дълбоки гащи, за да не се разгащват децата. Защо толкова се държи на това децата да са загащени - "опасани", както казваше навремето баба ми? На моите момичета редовно им се виждат я кръстовете, я коремите, но това не ме притеснява. Пропускам ли нещо? (Дали пък да не питам в темата за закаляването?)

# 80
  • София, център
  • Мнения: 3 455
3-годишни момиченца с прашки?

- Ей това може да ме убие!

# 81
  • Мнения: 1 403
Само веднъж съм виждала 3 годишно моми4енце с прашка и ви казвам, 4е много ми хареса.Беше на едно ревю в Бургас, малката излезе с прашка и един шал вързан на една страна, а нагоре имаше още един шал. Беше страхотна  bowuu но това излизане е то4но за 2 мин.  Peace Ина4е също съм против  Naughty да не говорим пък за плажа. Аз като я обли4ам в рокли4ките се притеснявам, 4е е с гащи и сяда, насам натам по мръсните пейки  Sick

# 82
  • Мнения: 426
Много педофилско деца с дрехи и бельо за възрастни Sick Sick Sick

# 83
  • Мнения: 1 230
Мааалко измествам темата (за кой ли път):
Направи ми впечатление, че няколко пъти бяха изразени предпочитания към по-дълбоки гащи, за да не се разгащват децата. Защо толкова се държи на това децата да са загащени - "опасани", както казваше навремето баба ми? На моите момичета редовно им се виждат я кръстовете, я коремите, но това не ме притеснява. Пропускам ли нещо? (Дали пък да не питам в темата за закаляването?)
Бъбреци

# 84
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Направи ми впечатление, че няколко пъти бяха изразени предпочитания към по-дълбоки гащи, за да не се разгащват децата. Защо толкова се държи на това децата да са загащени - "опасани", както казваше навремето баба ми? На моите момичета редовно им се виждат я кръстовете, я коремите, но това не ме притеснява. Пропускам ли нещо? (Дали пък да не питам в темата за закаляването?)
Мииии, аз особено зимата държа да й е загащен кръста. Пък.
Иначе и тя редовно ходи разпасана, ама какво да се прави.

# 85
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Мааалко измествам темата (за кой ли път):
Направи ми впечатление, че няколко пъти бяха изразени предпочитания към по-дълбоки гащи, за да не се разгащват децата. Защо толкова се държи на това децата да са загащени - "опасани", както казваше навремето баба ми? На моите момичета редовно им се виждат я кръстовете, я коремите, но това не ме притеснява. Пропускам ли нещо? (Дали пък да не питам в темата за закаляването?)
Бъбреци


 също и яйчници за момиченцата

# 86
  • Мнения: 24 467
Ние сме с момченца, но при разгащване след игра ни наваля дъжд, получихме цистит. Е, оправихме се, но разголеният кръст определено за мен не е "бабини девитини".

# 87
  • София
  • Мнения: 3 421
Мааалко измествам темата (за кой ли път):
Направи ми впечатление, че няколко пъти бяха изразени предпочитания към по-дълбоки гащи, за да не се разгащват децата. Защо толкова се държи на това децата да са загащени - "опасани", както казваше навремето баба ми? На моите момичета редовно им се виждат я кръстовете, я коремите, но това не ме притеснява. Пропускам ли нещо? (Дали пък да не питам в темата за закаляването?)
Бъбреци


 също и яйчници за момиченцата
Цистити

Аз лично никога не ходя с гол кръст и на децата не позволявам - все ги проверявам дали не са "разпасани".
Но си мисля, че аз съм малко с промит мозък, та може и затова - вкъщи от малка ми е набивано в главата - кръста никога да не е гол и когато спя може цялата да съм отвита, но кръста ми е завит.

 

# 88
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Имам момиченца-такива неща в гардероба ни няма,категорично съм против. Sick

# 89
  • София
  • Мнения: 4 493
Не мога и да си помисля да допусна такова нещо  newsm78
Ние сме вече "супер" големи , но не ми мина такава мисъл - да позволя да носи прашки, акакво остава аз самата да й ги купя  Sick
Имам един голяяям спъсък - Против прашките /особено за деца/.
Съученички на дъщеря ми ходят с прашки от първи клас

Общи условия

Активация на акаунт