Taти гони мама из леглото,ЯНУАРЧЕТО кротува си горкото !!!

  • 9 865
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
Nim, ама то споделено беше, в една от темите, аз тогава разбрах. Ама сега нямам време да търся в коя точно.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 249
Абе защо Free Soul и Coffee спряха да пишат при нас? Последната да не съм я обидила с аватарите си?  newsm78

# 32
  • Мнения: 175

Въпроса е, че се чувствам гуууузно, сякаш само за себе си мисля и даже си поплаках малко.
Нещо явно пак са ме барнали хормоните  #Crazy


и аз така се чувствам... ама в края на краищата и аз съм човек. Май...
Намалява ми добива, а и малкия не иска да суче всеки път и аз се изнервям и така. И след половинчасова борба му давам АМ ...

# 33
  • Мнения: 871
Първо че не спряха да разнасят Симонесата и сега ми излиза през носа това, второ че 2 дни подред търпя особено критични погледи и забележки как лишавам горкото дете от сокчета и пюрета. Изказването ми, че чакам 6 месеца, за да й пасирам бира с кебапчета не се прие много добре, защо ли...  Thinking Добре, че татито ми има доверие в това отношение и не им се връзва на приказките.

То и оня звяр, свекърва ми, ме пита преди няколко дена дали давам сокчета и пюрета. Като разбра , че Ая е само на кърма каза поредната си глупост - олееее нещастното, как я кара само на постничко Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 276
То и оня звяр, свекърва ми, ме пита преди няколко дена дали давам сокчета и пюрета. Като разбра , че Ая е само на кърма каза поредната си глупост - олееее нещастното, как я кара само на постничко Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Стилиана
, ти ме уби Joy hahaha
Мойта пък днес ми разказа, как нейна колежка изчакала дъщеря си да излезе и дала на 9-месечното си внуче приготвената от нея (бабата) с всички подправки пилешка супа, пасирана, вместо пюрето, което дъщерята предвидливо била приготвила, и как се кефела, че малкото ядяло с апетит. Ама не казала на дъщеря си....... Изводът? "Казвам ти, дъще, сещай се, снахо!"

Flowerlina и Стилияна, много стискам палци и на двете! Flowerlina, ти направо ме уплаши с този разказ.
Саша, с вас какво става?

Мойта щерка пак кашля.... Е писна ми вече!

Мими, темата е просто страхотна! Много ми хареса как си подредила имената на бебоците в списъка по дати!

# 35
  • София
  • Мнения: 3 249
То и оня звяр, свекърва ми, ме пита преди няколко дена дали давам сокчета и пюрета. Като разбра , че Ая е само на кърма каза поредната си глупост - олееее нещастното, как я кара само на постничко Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ти й кажи, че щом е с животински произход (човешки де), не може да е постно. И специално отбележи, че силно наблягаш на мръвките, сланинката и тлъстичкото, муаш пържолки и пръжки.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И ако ти каже, че ти личи, имаш вече законно право да я подхлъзнеш върху нож и така 17 пъти.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 3 249
Леле каква съм простачка!  Embarassed Embarassed Embarassed Хората тука страдат за децата си - алергии, подувания, кашлици, невролози, а аз се чудя каква простотия да ръсна!  Embarassed Embarassed Embarassed Много ли ви дразня?

# 37
  • Мнения: 871
И ако ти каже, че ти личи, имаш вече законно право да я подхлъзнеш върху нож и така 17 пъти.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 smile3532 smile3532
ООООООООООо да да, как ми се ще Crossing Arms

# 38
  • София
  • Мнения: 541
Много сте ми милички  Hug Heart Eyes Hug
Ич даже не е дразнещо, Ним, много свежо даже  Wink
Flowerlina, Стилияна,  fingerscrossed
Викс, а Боби въобще ли не успява да засуче сам? Но каквото и да решиш, то ще е правилно! Peace
Аз в понеделник ще се съветвам с педката, да видим какво и как ще го правим. Гледам да не се втелясвам много, ама май не се справям .....

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 00:41 от sasha_gbg

# 39
  • Мнения: 385

това пък няма да си го мислиш


Обаче да ви кажа, че малко ви се сърдя!  Crossing Arms Всички сте си записали бебетата в сайта на Дарик, ама си траете. Аз го споделих с вас в момента, в който го открих! Аааа, не мой тъй!  Naughty Наградите само за вас ли ги стискате!?!?  Close


Нимче някой го беше казал преди време, а и Иванска скоро пак го обсъждаше...ни съ сърди

Ивонско, бравос


Момичета, всичко е от времето. Сега като почнат жегите и извънградските разходките ша съ опраим.
Ние вчера ходихме на гости у една приятелка на др. край на София с маршрутка (щото колата ни е на ремонт и въпреки че баща ми ни предлагаше своята кола мъжа ми реши че след 30 мин. търсене на кои маршрутки ходят до там няма да му отиде труда на празно и ще ходим без кола - мъже  Sick) Беше интересно - аз носих 100 кг. чанта с багаж а мъжа - столчето за кола с бебето вътре. И като надойдоха хора и стана една жега, малкия се разпищя - естествено и к'во - на ръцете на майка си а тя и с торба и яке и пеленка (щот му ги свалих в маршрутката) и както се бяха притеснили мъжете ми така се успокоиха - гледат си през прозорчето броят мадамите, а мама се поти да им е добре....  smile3515 Чуствам се неудовлетворена

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 12:33 от ninishte

# 40
  • Мнения: 228
Добро утро, Grinning


Стилиана - всичко ще е наред с малката кукла Hug

Саша, и вас ви мисля, да  ни държиш в течение Hug
Flowerlina - стискам палци да спрат тези алергии и да се храни малката душичка нормално Praynig

За храненето - на малкия понякога и 170гр вече не му стигат, вечер почнах да давам 200гр и спи до 7-7.30.......но като цяло не ми се ще да му давам по толкова много, да не му пълня коремчето........затова му давам по малко пюренце между някои хранения........иначе в 10.30 вече яде каша(но не всеки ден) и за обяд има зеленчуково пюре+мляко.Така му  е по-разнообразно, само мляко вече определено не му стига.

Да ви се похваля - 10 дни направих на плодове и чай и съм -6кг.Сега продължавам 10 дни захранване, дано да отслабна още,че има още за сваляне...и после продължавам с месо и салати-това ми е любимата диета....

Сега си пием кафенцето, оправяме се и отиваме на разходка, докато е ясно

Хайде, лек ден от нас Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро (то си стана ден вече)!  kaffeetrmker_2

Нинче,
как добре те разбирам просто!  Tired Като ходихме в Слатина с маршрутката, беше същото, само дето бях без тати. Беше толкова горещо вътре, че аз през цялото време и духах вратлето, събличах, давах вода... Раница, бебе, кенгуро, шише, биба, съблечени дрехи... И като си представя, че туй дребното след някоя друга година ще ми вика, че съм дърта и нищо не разбирам, ми иде да й Фърла един бой от сега профилактично.  Whistling


...Гледам да не се втелясвам много, ама май не се справям .....

 newsm66 Еееееей! Я да не ги говориш такива! Как да не се справяш! 2 прекрасни деца имаш, вярвам, че и мъжът ти е прекрасен  Wink няма да говориш така! Всички се справяме - къде добре, къде не чак толкова,  но се справяме!

# 42
  • София
  • Мнения: 3 099
Ето ме!  Hug
Ние след малко тръгваме за Кърджали и пак ще ви дам почивка от себе си! Но аз съм човек с късмет - ще намеря начин да ви налазя....  Mr. Green
Ще си мисля за малките патенца с проблеми и ще чакам добри новини. Crossing Arms

Тук е истински рай и лятото не мош ма мръдна оттук! Някои от вас знаят за какво говоря... Само дето скоро няма да отслабна от тез родопски деликатеси...
Е, ще отскоча и до Търговище да се запозная с Пухкавел с майка му! smile3508 Пък септември - с Шош под мишница - в Мюнхен.

# 43
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
На разходка ли сте всички? newsm78 Само на мен ли не ми се излиза в тая жега. Мисля след обяд да маам гаще. А мързела още ме фързи, нище че мама замина. Не е лсено да знаете Tired

# 44
  • София
  • Мнения: 3 249
Тук съм, ама сега излизаме. Жега ли е? Да взема да джурна дребната по къс ръкав значи? Хм!  Thinking У дома е 20 градуса, а външният термометър го е напекло слънце и показва 50  Crazy та нямам ясен ориентир каква е температурата навън.

Общи условия

Активация на акаунт