Taти гони мама из леглото,ЯНУАРЧЕТО кротува си горкото !!!

  • 9 859
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
В нас е 26, навън има по къси гащи деца, а до тях играят облечение с дълтг ръкав и панталони, та и аз се колебая какво да обличам. Най-вероятно ще е къс ръкав, поне якето винаги е с нас.
Девойки Mr. Green мислите ли къде ще сме на 1-ви, че ей го къде е

# 46
  • Мнения: 385
е нали решихме - на 1-ви в Заимовата  Peace

# 47
  • Мнения: 678
Добро утро или добър ден май вече. Аз станах преди малкоь а малкия продължава да спи. Кво е това неговото незнам. Тъкмо мислех да се поразходиме, след като мама се наспи, ма явно на детето му се спи повече и от на мен.
Първо че не спряха да разнасят Симонесата и сега ми излиза през носа това, второ че 2 дни подред търпя особено критични погледи и забележки как лишавам горкото дете от сокчета и пюрета. Изказването ми, че чакам 6 месеца, за да й пасирам бира с кебапчета не се прие много добре, защо ли...  Thinking Добре, че татито ми има доверие в това отношение и не им се връзва на приказките.

То и оня звяр, свекърва ми, ме пита преди няколко дена дали давам сокчета и пюрета. Като разбра , че Ая е само на кърма каза поредната си глупост - олееее нещастното, как я кара само на постничко Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy
Стиляна в кърмаческия има тема точно за такива бисери - нема  лоше да се документира и там.
Нимски, бабите да си гледат работата. Аз мойте поне ги приучих, че това сокчета, пюрета и вода не са за мойто дете. Щом и педито се отказа и последно ми каза, че ше чакаме още със захранването, явно съм била убедителна. Crazy

# 48
  • София
  • Мнения: 1 043
е нали решихме - на 1-ви в Заимовата  Peace

Мдам, точно. И май всички са навити  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 861
Абе ние май на 1 ще трябва да измислим нещо по-така за каката, че тя от кръчмата няма да разбере много празник.  Thinking

# 50
  • София
  • Мнения: 861
Нещо Бобсън започна да огладнява през нощта  Confused.Реших да купя една кутия АМ и да давам последното хранене вечер, а също и когато сме на разходка, за да не се притеснявам от вкисване на кърмата. Сега остава да избера каква марка - споделете какво АМ ползвате  Thinking Ако може и да ме ориентирате за колко време стига ориентировъчно една кутия  newsm78, за да преценя как да съчетая храненето с замразените запаси и АМ, че нали трябваше и да се употреби за определено време кутията като се отвори  Rolling Eyes
Хем така ще има и кърма за по-дълъг период  Wink
Пък дано почне и да ака по-рядко, че влязох в преразход с памперси. Определено 10 на ден не ни опавят.  #Crazy Дрискаме на поразия  Mr. Green

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 13:27 от vicks

# 51
  • Мнения: 678
Викс, кърмата издържа на стайна температура (22 - 24 градуса) до 12 часа, така че ако я държиш на място, до което няма пряка слънчева светлина, няма опасност да се вкисне. Аз също цедя и давам от шише, така че до сега не се е случило да е била вкисната, независимо, че е стояла в стаята и повече от 12 часа. Ако искаш да не се буди през ноща защо просто не увеличиш количеството кърма, вместо да даваш АМ. На Веско последното му хранене е в 22,30, около 150 - 160 мл. кърма и се буди сутрин към 6 - 7 часа за следващо хранене.

# 52
  • Мнения: 1 289





ЧЕРПЯ ВИ ВИРТУАЛНО ЗА ПЪРВАТА НИ ГОДИШНИНА С МИЛИЯ МИ СЪПРУГ

# 53
  • Мнения: 678
Мими, честита годишнина !!!
Нашите също са се оженили преди 34 години на тази дата. Пожелавам ти да имате с мъжът ти любов като тяхната, която не е била разклатена от каквито  и да било проблеми. И след 100 години да се обичате така, както сте се обичали в деня на сватбата ви.  newsm51

# 54
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
е нали решихме - на 1-ви в Заимовата  Peace

Мдам, точно. И май всички са навити  Hug
Ама в колко? Mr. Green Ще ми се тогава повече време да сме навън.
Викс в Заимовата със сигурност ще има люлки и празненства, така че може там да я разходиш преди или по време на кръчмата Grinning
Мими честита ви годишнина Hug тя първата каква се водеше newsm78

# 55
  • Мнения: 1 289
Мими честита ви годишнина Hug тя първата каква се водеше newsm78


Май беше хавлиена,но не съм сигурна.Аз получих пръстен с бял триъгълен камък,а той грамота за "Съпруг номер 1" и една специална чаша с наши снимки.После като я снимам ще ви я кача да я видите.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 799
Хора, мен май ме хваща депресия. С нищо не се справям. Малкия става глезльо невероятен, на всичко отгоре от 4-5 вечери се буди по 1000 пъти. Никол е малък терминатор, вкъщи колкото и да чистя все е мръсно. И по 3 перални на ден да въртя в легена вечно има за пране.  Да не говорим, че съм на 24 години и тепърва , може би след година ще мога да започна сериозна работа. С една дума - с нищо не съм на 100%.  Cry Cry Cry

# 57
  • Мнения: 139
mimi, честита годишнина!
пожелавам ти в дома ви да цари любов и разбирателство и да сте много щастливи.
усмихнат празник newsm51.

Клеми, не се депресирай, още си малка, не го мисли толкоз на далеч.
аз съм на 29 и все още нямам нормална работа.
още не съм си доучила  Grinning.
брат ми навремето казваше, че освен за учене за друго май не ме бива.
последно време започвам да се чудя, дали не е бил прав  newsm78.

# 58
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Клеми стига бе, аз ако бях на 24 с две деца нямаше изобщо да се справя. На тея години вятър ме вееше на бял кон, не че сега не ми цвили до ухото, ма се удържам Mr. Green И работа до сега не съм имала като хората. Мене пък ми казаха, че съм правена за любов и май тая идея най-много ми харесва Whistling

# 59
  • София
  • Мнения: 861
Клеми я да се стегнеш Naughty, всичко което решиш можеш да постигнеш. Мисля, че няма друг в този форум, който да си е върнал старата фигура Grinning и да изглежда толкова добре. Ще имаш време и за работа, та ще ти писне. Tired А в къщи не се впрягай много, то и ние сме вечно с пълен кош, пълен простор и купчина за сгъване и прибиране. Дребосъците верно имат лоши моменти, ама и на тях все някога им минава лошотията.  Wink И още нещо все още си САМО на 24  Party
Викс, кърмата издържа на стайна температура (22 - 24 градуса) до 12 часа, така че ако я държиш на място, до което няма пряка слънчева светлина, няма опасност да се вкисне. Аз също цедя и давам от шише, така че до сега не се е случило да е била вкисната, независимо, че е стояла в стаята и повече от 12 часа. Ако искаш да не се буди през ноща защо просто не увеличиш количеството кърма, вместо да даваш АМ. На Веско последното му хранене е в 22,30, около 150 - 160 мл. кърма и се буди сутрин към 6 - 7 часа за следващо хранене.
manana Боби яде минимум по 180гр вечер, ама ми прави впечатление, че към 4 пак е гладен. Понякога успявам да го приспя с биби и вода, но напоследък не ми се отдава. Другото което си помислих, че мога да направя е да слагам по една лъжичка оризова каша в вечерната доза, но ми се иска да пробвам първо с адапте, защото и много често ака напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт