Taти гони мама из леглото,ЯНУАРЧЕТО кротува си горкото !!!

  • 9 860
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 861
Викс на мен педито ми кажа, че не е хубаво да се отбива детето през лятото. Септември месец най-рано каза, че мога да започна да намалявам кърмата за сметка на другитре ястия . Само споделям Mr. Green  И на мен ми писна цялата тая история ама ще потърпя още малко.
Да защото от цицата breastfeeding  излиза стерилно и не се занимаваш с миене и стерилизиране, което е необходимо през лятото, защото много бързо се развиват гадните там микроорганизми. Но ние така или иначе се храним с шише Misc Baby Bottle и дори ми се струва по-опасно да не дам на някоя по-дълга разходка вкисната кърма.  Sick

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Викс, аз бях на цедене 10 дни и подивях - ти пак много изкара....
Ти решаваш как да постъпиш - животът не бива да бъде борба, освен ако не се налага  Rolling Eyes - това е моето вярване. И няма значение кой какво счита за правилно.  Naughty (добре си е все пак да яде кърма 6 месеца Mr. Green) Ние тук ще те обичаме каквото и да решиш! Wink

Андж, вие с моя мъж не се ли познавате?  newsm78 Нали си го виждала на снимките?

Къде ли е Лила... Cry и милото капучино... Cry

# 17
  • Мнения: 3 405
Андж, вие с моя мъж не се ли познавате?  newsm78 Нали си го виждала на снимките?

Ne znam, ще ги разгледам пак Simple Smile

# 18
  • Мнения: 871
stiliana1, може да пробваш да направиш лек масаж на вратлето на Ая (като "наблегнеш" на тази страна, на която по-често се накланя главичката). Понякога леко се схваща  мускулче и след масажа се оправя.
И Вики имаше един период като беше на 2-3 месеца, в който винаги главичката му беше завъртяна на дясно (завъртах го наляво, но до няколко минути я объщаше) и след няколко нежни масажчета се оправи.

Не смея, пробвах да и обръщам главата, но тя проплаква много жално. Не искам да я тормозя, нека докторът да и прави масажи ( ако се налага).
Абе може ли да влизам в басейн при положение , че кърмя? Дали каналите са отворени или не? Аз днес съм царица на въпросите #Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Андж, вие с моя мъж не се ли познавате?  newsm78 Нали си го виждала на снимките?

Ne znam, ще ги разгледам пак Simple Smile

Тя ТоНи така откри 1-ви братовчед в мъжо - дай да видим сега дали и ти няма да откриеш нещо...  Mr. Green Ако да - да разкажеш на лични повечко! #Crazy

Целулитът си го нося без яд, щото за сега не мога много да направя срещу него, а не искам да се подтискам. Аз съм щастлив човек. А и хората около мен трябва да ме приемат и обичат всякаква! Иначе аз няма да ги обичам! Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
Не смея, пробвах да и обръщам главата, но тя проплаква много жално. Не искам да я тормозя, нека докторът да и прави масажи ( ако се налага).

Да ми се обадиш, ако ме няма у форумско!  Thinking Стискам ви палци!  fingerscrossed

# 21
  • София
  • Мнения: 861
Ивонска благодаря ти за милите думи.  Hug
Въпроса е, че се чувствам гуууузно, сякаш само за себе си мисля и даже си поплаках малко.
Нещо явно пак са ме барнали хормоните  #Crazy
Сега за мое наказание за цивренето ще си епилирам краката   Twisted Evil

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099

Въпроса е, че се чувствам гуууузно, сякаш само за себе си мисля и даже си поплаках малко.
Нещо явно пак са ме барнали хормоните  #Crazy


Аз съм се преборила с угризенията - щом съм искала, значи е трябвало!!!!

# 23
  • Мнения: 871
Целулитът си го нося без яд, щото за сега не мога много да направя срещу него, а не искам да се подтискам. Аз съм щастлив човек. А и хората около мен трябва да ме приемат и обичат всякаква! Иначе аз няма да ги обичам! Mr. Green

  love001  love001
Говори ми, говори ми...

# 24
  • Мнения: 3 405
Ивонско, не го познавам  Grinning

# 25
  • Мнения: 871
Ивонско, не го познавам  Grinning

И Слава Богу...  Joy Joy Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 043

Къде ли е Лила... Cry и милото капучино... Cry

Тук сме. Хвърлям по едно око от време на време, ама няма какво да пиша. Капучиното е нещо кисело този следобед. Иска да спи само, ако съм до нея, дори и да не суче, и плаче като усети, че ме няма  Crazy Не знам какво и стана. Днес не сме излизали никъде. Разхождахме се на балкона.

Стилияна, стискам палци всичко да е наред при вас.

vicks, според мен, за бебо е най-важно да има спокойна и щастлива мама. Това непрекъснато ми повтаряха и момичетата от кърмаческия, когато преди 3 месеца им ревях заради проблемите ми с кърменето. Аз съм привърженичка на дългото кърмене, но не на всяка цена. То трябва да доставя удоволствие и на двама ви. А и 5 месеца на кърма не е чак толкова малко.

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 20:46 от lila

# 27
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
vicks, според мен, за бебо е най-важно да има спокойна и щастлива мама. Това непрекъснато ми повтаряха и момичетата от кърмаческия, когато преди 3 месеца им ревях заради проблемите ми с кърменето. Аз съм привърженичка на дългото кърмене, но не на всяка цена. То трябва да доставя удоволствие и на двама ви. А и 5 месеца на кърма не е чак толкова малко.
Peace Аз не се замислих, че даваш от шише. Прави каквото ще те прави да си спокойна и щастлива

# 28
  • Мнения: 7 418
  Ivonska,много ценни изказвания! thumbsup
  Сега ги четях на глас да им се порадваме заедно с мъжа ми! Laughing
  Само истини ръсиш! Hug Hug Hug
 
 

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
Добър вечер! bowuu Ние се завърнахме от обиколка по бабешките друми и докато ви изчетаааа  ooooh!

Обаче да ви кажа, че малко ви се сърдя!  Crossing Arms Всички сте си записали бебетата в сайта на Дарик, ама си траете. Аз го споделих с вас в момента, в който го открих! Аааа, не мой тъй!  Naughty Наградите само за вас ли ги стискате!?!?  Close

Викс, както каза Ивонска, каквото и да решиш, ние ще те подкрепим.  Hug Аз не мога да взема отношение по темата, защото въпросът е сериозен и личен, ама от мен да знаеш, че след сълзи епилаторът само долива масло в огъня. Епилираш се и си ревеш отгоре. От опит!

Също така искам да прегърна Ивонска, тя си знае защо. Ако не знае, ще се сети!  Heart Eyes Hug

Елеонора, има такива каръшки периоди - дни и седмици обикновено, макар че при мен продължава вече доста време. Ама вярвам, че ще мине. Горе главата!

Обаче да ви кажа резултатът от тура при бабите е 0 на много за тях!  Tired Първо че не спряха да разнасят Симонесата и сега ми излиза през носа това, второ че 2 дни подред търпя особено критични погледи и забележки как лишавам горкото дете от сокчета и пюрета. Изказването ми, че чакам 6 месеца, за да й пасирам бира с кебапчета не се прие много добре, защо ли...  Thinking Добре, че татито ми има доверие в това отношение и не им се връзва на приказките.

Общи условия

Активация на акаунт