В какъв цвят са боядисани стените ви?

  • 39 492
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 326
При нас е жълто в спалнята, много симпатично бледо патешко. Кухнята ни е нова и направихме много сладък бонбонено оранжев цвят. Хола сега го правим-ще бъде в зелено, наситено-зеленото на Глобул Simple Smile Коридора го завършихме преди 3 седмици-италиянска мазилка на San Marco, стана много ефектно, цвета е неуписуем-първо го боядисаха в зелено, но не ми хареса и отгоре му сложиха керемидено червено-стана страхотно. Кажете ми как да кача снимки за да видите на живо Simple Smile

# 61
  • Мнения: 326
здравейте!
предстои ми тепърва и аз да си боядисвам стените на новото жилище. Може ли някой да ми съвет в какъв цвят да си боядисам коридора, хола и кухнята. Между тези помещения няма да има врати, всичко ще е  едно цяло. Първоначално ми се искаше да е в червено, сиво, бяло и черно но ще мисля че ще е много строго е тъмно.
И аз мисля че е най-добре да са в един цвят. Според мен трябва да е неангажиращ, защото все пак всяка стая ще си има свой цвят от мебелите в нея и да не стане "блъскане" на цветовете като при нас в коридора. При нас се получи несъответствие в цветовете на мазилката и теракота, но добре че го оправиха.
Успех. Peace

# 62
  • Мнения: 1 102
Аз боядисах навсякъде в много бледо бежаво, слонова кост и едната стена тапет:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2804&AlbumId=93981

# 63
  • Мнения: 2 266
Спалнята ни е в бледо розово,хола-мръсно бял,кухня-много светло жълто,а детска е в различни цветове.

Общи условия

Активация на акаунт