В какъв цвят са боядисани стените ви?

  • 39 495
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 587
Предстои ми ремонт на спалня, дневна и трапезария. Всичко до сега съм боядисвала в бяло, с цел повече светлина в стаите, тъй - като са с югозападно изложение и преди обяд са тъмни. Бялото вече ми омръзна. Приемам всякакви съвети. Моля и за вашите снимки Cry

# 1
  • Мнения: 4 678
Спалнята е цялата синя #Crazy
Дневната е цялата жълта със син под #Crazy
Детската е цялата червена   #Crazy
Изглежда много цветно ,но не е така newsm10

# 2
  • Мнения: 2 591
ние за спалнята мислим зелено! подготвили сме стените, но днес не можахме да купим боя, че нямали някакви си там пигменти  #Cussing out

холът ни е неопределен цвят - светъл (прасковено нещо)
кухнята - какао
коридорът - син (но съжалявам)  Peace

# 3
  • Русе
  • Мнения: 511
Нашата кухня я направихме жълта, а преди беше мръсно бяло и сега просто грейна!
Другите ни стаи са с тапети.

# 4
  • Мнения: 798
Спалнята е бледожълта. Детската е светлозелена - много хубава стана. Коридора е много ярко оранжево - просто грее и много си го харесвам. Хола е нещо не много определено  между бледорозово и пепел от рози, но няма нищо общо с бебешкото розово. Кухнята е смесена, в бяло и в цвета на хола. Трегерите отдолу също са бели. Преди това всичко беше бяло, но и  на мен ми омръзна. Единствения плюс е , 4е по-лесно се поддържа.Успех!

# 5
  • Мнения: 4 546
детската -бледо зелена
коридор и кухня - бледо жълти
хол/спалня - блед оранж , мисля, че карамел се казваше цветът.
таваните навсякъде са бели

# 6
  • Мнения: 6 461
Детската ни е  в синьо.
Кухнята в бледо зелено.
Хола ни е в бяло.

# 7
  • Мнения: 4 965
Аз, всъщност, предпочитам с тапети.
Вкъщи в бяло са само спалнята, мокрото помещение, тоалетната + таваните.
Детската е в синьо. Холът е в бледо розово. Кухнята в бежово. Боксът засега е в бяло, но планираме заедно с кухнята да станат в един цвят - вероятно бледо кремаво. Коридорите са в бежово.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 819
В нещо много странно - бежово - бронзово - зелениково. Но седи върхът. В спалнята на едната стена има тапет - нещо средно м/у сено и талашит, а в коридора и дневната има тапет - бяло, черно, сребърно на хоризонтално райе.

# 9
  • Мнения: 46 518
Детската в синьо и жълто, но жълтото на снимките е излязло много бледо:
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/snimki/d03.jpg?t=1179302470
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/snimki/d01.jpg?t=1179302606

Коридорът е в оранжево:
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/snimki/k02.jpg?t=1179302652

Останалото си е в бяло.

# 10
  • Мнения: 315
Спалнята и хола са много светлобежово,кухнята пастелно жълта а антрето пастелно зелено.Детска ще правя като поотрасне още малко детето и тогава ще му мисля ,но пак ще е нещо пастелно.Успех с ремонта.  bouquet

# 11
  • Мнения: 5 178
Бяло е навсякъде
- коридора заради 5 врати, които излизат на него, то стени почти няма
- малката спалня е мрачна и с бялото изглежда най-голяма
- дневния тракт нарочно е в бяло, защото не сме избрали точни цветове за мебелите
- в детската стая перденцата, лампиона и мебелите ще дадат веселието. Детската мислех да е в жълто, но само заради нея трябваше да купуваме друга боя и тн..
У нас не е гипсова шпакловка, а върху мазилката има нанесена релефна боя

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 11:38 от KOTE

# 12
  • Мнения: 577
и в нас ще е така,в мамента боядисваме Whistling

# 13
  • Мнения: 1 655
С Никол явно имаме еднакво виждане за стени в детската стая Simple Smile
http://images14.snimka.bg/002429020.jpg

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз съм противник на бялото и бледите тонове Mr. Green Истинска гарга hahaha
Дневната ни е в бордо, жълто-оранжево и слонова кост, коридорът същото, спалнята в жълто-зелено, детската още не е готова, а и там ще са тапети в ярки цветове. Само килерът ми е бял Laughing

# 15
  • Мнения: 5 362
Кухнята ни е светло резедаво-много нежно.
Дневната-в жълто.
Спалнята е бяла.

# 16
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Бях привърженик на бялото, но като дойдох тук такива цветове по каталозите видях, че само си мислех като се нанесем в сегашната къща какви цветове ще боядисам стаите.
В хола едната стена е с дизайнерски тапети, а другите са с един от цветовете на тапета-нещо между лилаво и розово. Спалнята е зелена и пак на едната стена са шарени тапети. Това тук е най-големия хит в момента.
Другата стая е изцяло в синьо, на дребната в детски тапети.
Но най си харесвам трапезарията - два цвята кайсия и теракота- страхотна комбинация. Нама човек, който да е дошъл у нас и да не отбележи колко добре стоят двата цвята.
Ето ги тук. http://family.webshots.com/photo/2693379650057265170LsvLri
(не успях да постна само снимката)

# 17
  • Мнения: 1 426
Коридора - мръсно розово, кухнята - оранжева, детската - жълта, спалнята - бледо зелена.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Детската е оранжево и жълто,тавана е син.
Спалнята е различни нюанси на зелено.
Кухнята и хола са с тапети.
Салона е в бяло.
Има още една стая ,но не е боядисана още.Слагаме бежова теракота и сигурно в нещо подобно ще я боядисаме.

# 19
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Детската е кайсиево-оранжева, холът и трапезарията - бананово (стените с високи мебели)/кайсиеви (стените с картини). Банята и тоалетната - бледожълти. Нашата спалня е бяла, че лятото става много напечена. Кухнятя и тя е мръснобяла, защото още не съм я подбарала, иначе ми се мотае нещо кайсиево-резедаво и за там.
Таваните винаги са ми бели - по-високи ми изглеждат така.

# 20
  • Мнения: 4 965
Сетих се и за друг вариант, който видях наскоро у наши близки и в момента си правим по подобен начин спалнята:
бял таван, бели стени, цветен под (мокет, паркет и т.н., но в ярък цвят + същия цвят за покривката върху леглото - в нашия случай е синьо) и в един и същи (3-ти цвят) мебели, первази на пода и врата (при нас е червена череша).
Става много приятно и някак погледът си почива, а стаята изглежда огромна (при положение, че нашата е много малка, а имаме и нестандартно по размер легло, което я смалява още повече).
 Peace

# 21
  • Мнения: 8 917
Засега - скучно бели.

# 22
  • Мнения: 587
belinda, kak  го измислихте, има ли някакви правила?
Doret, много ми харесва Laughingама аз не мога сама да го реша.........какви бои използвате?

# 23
  • Мнения: 2 700
У нас също всичко е в бяло, но при следващ ремонт стените в хола и трапезарията ще станат светло бежови.
Малко трудно можеш да чакаш съвет, без да си уточнила цветовата гама, в която са ти помещенията (мебели, пердета или щори, подови настилки).

# 24
  • Мнения: 277
Коридора е много ярко оранжево - просто грее и много си го харесвам.
На нас ни предстои боядисване и коридора го мисля точно такъв  Peace Имаш ли снимки да покажеш?!
Иначе си ги представям останалите стаи така: спалня - бледовиолетова, хол - мляко с какао, карамел или подобно, кухня - бледожълта или бледосиня (шкафовете ще са ми в жълто и синьо).

# 25
# 26
  • Мнения: 1 180


Има и още цветове, но ме мързи да търся снимки.

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 13:15 от tanya.d

# 27
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Doret, много ми харесва Laughingама аз не мога сама да го реша.........какви бои използвате?
Аз не съм в България. Боите са нещо като латекс, пише за стени и тавани, на една от най-добрите английски марки Dulux. Има голямо разнообразие на цветове, а и в по-големите магазини могат да ти направят цвят по каталога им.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Спалнята-тъмно червено/винено/ и бледо жълто, кухнята-оранжево/2 нюанса/, а детската-розово и светло зелено/резеда/.


Последна редакция: чт, 17 май 2007, 02:32 от Жана /bg_paint/

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530


Има и още цветове, но ме мързи да търся снимки.

Не могат да се видят големи иска парола? Сложи и други, много хубави цветове, свежи поне на малката снимка до колкото може да се добие представа.

# 30
  • Мнения: 1 180

Не могат да се видят големи иска парола? Сложи и други, много хубави цветове, свежи поне на малката снимка до колкото може да се добие представа.
[/quote]

Готово!

# 31
  • Мнения: 1 640
Коридор и спалня-с една и съща боя-светлопортокалово/доста бледо/,хол/понастоящем го превърнах в детска-всекидневна/е светловиолетово/цветът на бонбони теменужки,ама доста по-бледо/.Купих бял фасаген/гръцки/и сама направих оцветяването й с оцветители /в бурканчета дето са/.

# 32
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Не могат да се видят големи иска парола? Сложи и други, много хубави цветове, свежи поне на малката снимка до колкото може да се добие представа.

Готово!
[/quote]

Много са хубави цветовете. Аз много обичам скосове, страхотно е жилището ви и цвета придава свежест и атмосфера.  Peace

# 33
  • Мнения: 798
Коридора е много ярко оранжево - просто грее и много си го харесвам.
На нас ни предстои боядисване и коридора го мисля точно такъв  Peace Имаш ли снимки да покажеш?!
Иначе си ги представям останалите стаи така: спалня - бледовиолетова, хол - мляко с какао, карамел или подобно, кухня - бледожълта или бледосиня (шкафовете ще са ми в жълто и синьо).


http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/35    - коридора в оранжево
http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/43    - детската в бледозелено, по-бледо е отколкот оизглежда, но заради спуснатите щори изглежда така
http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/55    - хола и кунята, не се вижда много хубаво, но цвета си е този

# 34
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Спалня - бледо жълта
Всекидневна - по наситено жълто
Стаята на тиинейджера е в бяло / така си я поиска /

# 35
  • Мнения: 6 039
имаме си черна стена
имаме и тапет -бароков в цикламено и зелено  Shocked

останалите стени са фон сиво-зелено-бежово-мръсно бяло - комбинация  Joy

# 36
  • Мнения: 742
малена, да имах твоя кураж ... Peace

аз моля за съвет: хола ми е 7м дълъг, 3,5м. широк. Вратопрозореца- единствен, макар и целия до земята, е на тясната част. Отсрещната стена е доста в сянка, там съвсем скоро ще се измъдри мебел за дневна/ модулна, светъл фурнир/, телевизор и една картина. Килимът ми е на  тютюневожълт фон тъмночервени, тъмнокафеви и светлобежови ромбове. Какъв цвят да я изпращя тази стена, да му се невиди? Мислех да е тъмнокафява или тъмночервена, обаче се страхувам, че ще затъмни още повече стаята. Мислех и за вариант с тапет?

Давайте иди, пък като го стъкмя, ще пусна снимки с резултата  Grinning

# 37
  • Мнения: 1 449
Детската е с тапети - бледо жълто, сиво ... , другата - бяло и две стени в тапети бяло-черни, спалнята в бяло(преди беше много светло жълто, още по-преди пак бяла), хола - бял, преди беше в светло бежово, сега мисля за ново пребоядисване ...

# 38
  • Мнения: 277
Коридора е много ярко оранжево - просто грее и много си го харесвам.
На нас ни предстои боядисване и коридора го мисля точно такъв  Peace Имаш ли снимки да покажеш?!
Иначе си ги представям останалите стаи така: спалня - бледовиолетова, хол - мляко с какао, карамел или подобно, кухня - бледожълта или бледосиня (шкафовете ще са ми в жълто и синьо).


http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/35    - коридора в оранжево
Страхотно е! Малко офф /извинявам се, за което/, но подовата настилка каква ти е - вид, цвят?!

# 39
  • Мнения: 3 356
И ние сме в ремонт  Laughing.Днес майсторчето е боядисал нашата бъдеща спалня.Цветът аз го избирах -праскова.Получил се е.Иначе налитам на резеда-луда съм по този цвят.

# 40
  • Мнения: 798

Страхотно е! Малко офф /извинявам се, за което/, но подовата настилка каква ти е - вид, цвят?!
[/quote]
http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/59   - ето на тази снимка се вижда. Някакъв испански теракот беше. Въпреки че е доста светло много носи на мръсно. В коридора и в кухнята е едно и също , защото са свързани.

# 41
  • Мнения: 1 558
имаме си черна стена
имаме и тапет -бароков в цикламено и зелено  Shocked

останалите стени са фон сиво-зелено-бежово-мръсно бяло - комбинация  Joy


Само как звучи Shocked, а иначе не съм виждала снимка на твое обзавеждане, което да не ми е харесало! Ама то в първия момент така реагирах и на черните пердета, а се оказаха убийствени!  bouquet

# 42
Много са ви хубави снимките и ви благодаря че ги пускате. Аз също искам да пусна няколко, но не знам как. Пишете ме моля ви как става. Благодаря предварително!

# 43
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моите сега са в блезо зелено и розово, но ми се иска да са с по наситен цвят.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Хол, кухня и коридор-охра
спалня-синя
детска-розова
тераси-бели

# 45
  • Мнения: 678
всички стени са в бяло

# 46
  • Мнения: 605
В антрето - мазилка - нещо като тъмен пясък;
детската стая - млечно лилаво и зелено - резида
спалнята - сиво с акцент една тъмно лилава стена
кухня и хол - отново сиво с акцент тъмно лилава стена
С въпросните тъмно лилави стени много се гордея, страхотно стана, особено в хола.

# 47
  • Мнения: 22 908
С изклюение на детската ,повечето стени са бледосиви,като като акценти 2 яркоервени стени.Детската е цвят зелена ябълка.
http://home-and-garden.webshots.com/album/551827437oeaOjA

# 48
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Детската-стените са 2 жълти и 2 светлосини.Тавана е много бледо синьо.
Спалнята е синя.Хола е екрю.Антрето е с тапети,а кухнята бяло и тъмно синьо.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 423
Хол - екрю
Спалня- бял и светло синьо
Коридор - бяло
Кухня - светло синьо  Peace

# 50
  • Мнения: 5 026
Всичко ни е в бяло, но ще почваме ремонт и ще търпи промени. Клоня към жълто или резидаво за кухня, но ...има време.

# 51
  • Мнения: 4 406
предимно в светлосиньо- спалните. кухнята е бяло- млечнозелена

# 52
  • Мнения: 583
Хола е кафе-мляко-мляко (пастелно). Кухнята е светло пастелно сиво. Спалнята е млечно жълто - с бабанов отенък. Детската стая е млечно светло синьо. Коридора е съчетание на цветовете от всички помещения под формата на геометрични фигури (така е боядисан - триъгълници, квадрати, ромбоиди) и е много свежо, и интересно. Съжалявам но нямам възможност да пусна снимки.

# 53
  • Мнения: 1 299
Бледо розово с виненочервена дограма - това е спалнята. Иначе хола сега ще го правя в различни цветове, бледи, синьо, зелено, жълто...

# 54
  • Мнения: 587
Много добри идеи имате. Дано и при мен да се получи. Какво ще кажете за тези декоративни тапети?

# 55
здравейте!
предстои ми тепърва и аз да си боядисвам стените на новото жилище. Може ли някой да ми съвет в какъв цвят да си боядисам коридора, хола и кухнята. Между тези помещения няма да има врати, всичко ще е  едно цяло. Първоначално ми се искаше да е в червено, сиво, бяло и черно но ще мисля че ще е много строго е тъмно.

# 56
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Всички стени у дома са бели.
Хола ми е в черно и бяло и малко сиво.
Кухнята в жълто, спалнята в бяло, светло жътло и малко синьо.
Детската е шарения.

# 57
  • Мнения: 22 908
здравейте!
предстои ми тепърва и аз да си боядисвам стените на новото жилище. Може ли някой да ми съвет в какъв цвят да си боядисам коридора, хола и кухнята. Между тези помещения няма да има врати, всичко ще е  едно цяло. Първоначално ми се искаше да е в червено, сиво, бяло и черно но ще мисля че ще е много строго е тъмно.
В един цвят,задължително.

# 58
  • в Низината
  • Мнения: 705
Коридора и хола са жълти - между двете помещения нямаме врата и затова са един цвят.
Боксът също е жълт.
Спалнята е цвят праскова.
Детската беше зелена, но сега ще слагаме тапети.

# 59
  • Мнения: 479
ДесиХ2, харесах си вашия кош за играчки! Откъде е и какъв материал е? Извинявайте за офтопика, но така и така тук го видях... Blush

# 60
  • Мнения: 326
При нас е жълто в спалнята, много симпатично бледо патешко. Кухнята ни е нова и направихме много сладък бонбонено оранжев цвят. Хола сега го правим-ще бъде в зелено, наситено-зеленото на Глобул Simple Smile Коридора го завършихме преди 3 седмици-италиянска мазилка на San Marco, стана много ефектно, цвета е неуписуем-първо го боядисаха в зелено, но не ми хареса и отгоре му сложиха керемидено червено-стана страхотно. Кажете ми как да кача снимки за да видите на живо Simple Smile

# 61
  • Мнения: 326
здравейте!
предстои ми тепърва и аз да си боядисвам стените на новото жилище. Може ли някой да ми съвет в какъв цвят да си боядисам коридора, хола и кухнята. Между тези помещения няма да има врати, всичко ще е  едно цяло. Първоначално ми се искаше да е в червено, сиво, бяло и черно но ще мисля че ще е много строго е тъмно.
И аз мисля че е най-добре да са в един цвят. Според мен трябва да е неангажиращ, защото все пак всяка стая ще си има свой цвят от мебелите в нея и да не стане "блъскане" на цветовете като при нас в коридора. При нас се получи несъответствие в цветовете на мазилката и теракота, но добре че го оправиха.
Успех. Peace

# 62
  • Мнения: 1 102
Аз боядисах навсякъде в много бледо бежаво, слонова кост и едната стена тапет:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2804&AlbumId=93981

# 63
  • Мнения: 2 266
Спалнята ни е в бледо розово,хола-мръсно бял,кухня-много светло жълто,а детска е в различни цветове.

Общи условия

Активация на акаунт