В какъв цвят са боядисани стените ви?

  • 39 489
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 678
всички стени са в бяло

# 46
  • Мнения: 605
В антрето - мазилка - нещо като тъмен пясък;
детската стая - млечно лилаво и зелено - резида
спалнята - сиво с акцент една тъмно лилава стена
кухня и хол - отново сиво с акцент тъмно лилава стена
С въпросните тъмно лилави стени много се гордея, страхотно стана, особено в хола.

# 47
  • Мнения: 22 905
С изклюение на детската ,повечето стени са бледосиви,като като акценти 2 яркоервени стени.Детската е цвят зелена ябълка.
http://home-and-garden.webshots.com/album/551827437oeaOjA

# 48
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Детската-стените са 2 жълти и 2 светлосини.Тавана е много бледо синьо.
Спалнята е синя.Хола е екрю.Антрето е с тапети,а кухнята бяло и тъмно синьо.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 423
Хол - екрю
Спалня- бял и светло синьо
Коридор - бяло
Кухня - светло синьо  Peace

# 50
  • Мнения: 5 026
Всичко ни е в бяло, но ще почваме ремонт и ще търпи промени. Клоня към жълто или резидаво за кухня, но ...има време.

# 51
  • Мнения: 4 406
предимно в светлосиньо- спалните. кухнята е бяло- млечнозелена

# 52
  • Мнения: 583
Хола е кафе-мляко-мляко (пастелно). Кухнята е светло пастелно сиво. Спалнята е млечно жълто - с бабанов отенък. Детската стая е млечно светло синьо. Коридора е съчетание на цветовете от всички помещения под формата на геометрични фигури (така е боядисан - триъгълници, квадрати, ромбоиди) и е много свежо, и интересно. Съжалявам но нямам възможност да пусна снимки.

# 53
  • Мнения: 1 299
Бледо розово с виненочервена дограма - това е спалнята. Иначе хола сега ще го правя в различни цветове, бледи, синьо, зелено, жълто...

# 54
  • Мнения: 587
Много добри идеи имате. Дано и при мен да се получи. Какво ще кажете за тези декоративни тапети?

# 55
здравейте!
предстои ми тепърва и аз да си боядисвам стените на новото жилище. Може ли някой да ми съвет в какъв цвят да си боядисам коридора, хола и кухнята. Между тези помещения няма да има врати, всичко ще е  едно цяло. Първоначално ми се искаше да е в червено, сиво, бяло и черно но ще мисля че ще е много строго е тъмно.

# 56
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Всички стени у дома са бели.
Хола ми е в черно и бяло и малко сиво.
Кухнята в жълто, спалнята в бяло, светло жътло и малко синьо.
Детската е шарения.

# 57
  • Мнения: 22 905
здравейте!
предстои ми тепърва и аз да си боядисвам стените на новото жилище. Може ли някой да ми съвет в какъв цвят да си боядисам коридора, хола и кухнята. Между тези помещения няма да има врати, всичко ще е  едно цяло. Първоначално ми се искаше да е в червено, сиво, бяло и черно но ще мисля че ще е много строго е тъмно.
В един цвят,задължително.

# 58
  • в Низината
  • Мнения: 705
Коридора и хола са жълти - между двете помещения нямаме врата и затова са един цвят.
Боксът също е жълт.
Спалнята е цвят праскова.
Детската беше зелена, но сега ще слагаме тапети.

# 59
  • Мнения: 479
ДесиХ2, харесах си вашия кош за играчки! Откъде е и какъв материал е? Извинявайте за офтопика, но така и така тук го видях... Blush

Общи условия

Активация на акаунт