Капсули за отслабване или номера на китайката - 6

  • 32 135
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
Skapa stiga si se vaikala vlez na tozi link i razgledai po skapi sa otkolkoto v kitaiskia no moje te da ti gi donesat v kashti!Uspeh

# 31
Има ги в магазин Старлайт+,но цената е по висока. Wink
Този магазин е електроненен и можеш да си ги поръчаш по интернет. Grinning
Skapa stiga si se vaikala vlez na tozi link http://kupime-bg.com/osc2/index.php?cPath=27 i razgledai po skapi sa otkolkoto v kitaiskia no moje te da ti gi donesat v kashti!Uspeh

# 32
  • Мнения: 558
УТРЕ ЗАПОЧВАМ 4ТА ОПАКОВКА.ДО СЕГА СЪМ СВАЛИЛА 3 КГ-С 3 ОПАКОВКИ НО  СЪМ ПРАВИЛА ПОЧИВКИ МЕЖДУ ПРИЕМИТЕ.ПРИМЕРНО ПИЯ 1 СЕДМИЦА,СЛЕДВАЩИТЕ 2-3 ДНИ НЕ ПИЯ И ТАКА.НЯМАМ НИКАКВИ СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ ОСВЕН ЧЕ СЪМ ПОСТОЯННО ЖАДНА НО ТОВА Е ДОРИ ПО-ДОБРЕ ЗА МЕН ЗАЩОТО ПРЕДИ  ПОЧТИ НЕ ПИЕХ ВОДА А СЕГА ПИЯ ПО 2,5Л НА ДЕН.ПРОБЛЕМА Е ,ЧЕ ТЕЗИ 3 КИЛОГРАМА ГИ СВАЛИХ ОТ ПЪРВАТА ОПАКОВКА.ОТ ВТОРАТА И ТРЕТАТА НЕ СЪМ СВАЛИЛА НИЩО И ВЕЧЕ ОГЛАДНЯВАМ ВЕЧЕР-ДОКАТО ПРИ ПЪРВАТА ОПАКОВКА НЕ ЧУСТВАХ ГЛАД-ХРАНЕХ СЕ ПО МОЛКО ЗА ДА НЕ МИ СТАНЕ ЛОШО,А СЕГА ВЕЧЕР СИ ХАПВАМ НОРМАЛНО.НА НЯКОЙ ДРУГ СЛУЧВАЛО ЛИ СЕ Е ДА СПРЕ ДА СВАЛЯ КИЛОГРАМИ  newsm78 И  КОЛКО ВРЕМЕ ТРАЕШЕ ЗАСТОЯ.ДАЛИ ПЪК ДА НЕ СПРА  ДА ГИ ПИЯ ЗА ИЗВЕСТНО ВРЕМЕnewsm78
[/quote]
Здравейте и от мен,от много отдавна не бях влизала,нека да се отчета и аз.Моето положение е горе долу както в горния цитат.Килограмите са около 7 свалени от 3 опаковки, спрях ги към края на април, килограми не съм качила, определено свалените килограми са повече по бедрата ми,а на мен ми се искаше да са по корема,но и това е нещо. Смятам да ги започна пак през юни за да мога да сваля още няколко кила до морето.Определено нямам никакви лоши ефекти,въпреки че ги пиех от края на януари.

# 33
  • Мнения: 2 829
браво Смайл,
браво Снеж
 Peace Peace

# 34
УТРЕ ЗАПОЧВАМ 4ТА ОПАКОВКА.ДО СЕГА СЪМ СВАЛИЛА 3 КГ-С 3 ОПАКОВКИ НО  СЪМ ПРАВИЛА ПОЧИВКИ МЕЖДУ ПРИЕМИТЕ.ПРИМЕРНО ПИЯ 1 СЕДМИЦА,СЛЕДВАЩИТЕ 2-3 ДНИ НЕ ПИЯ И ТАКА.НЯМАМ НИКАКВИ СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ ОСВЕН ЧЕ СЪМ ПОСТОЯННО ЖАДНА НО ТОВА Е ДОРИ ПО-ДОБРЕ ЗА МЕН ЗАЩОТО ПРЕДИ  ПОЧТИ НЕ ПИЕХ ВОДА А СЕГА ПИЯ ПО 2,5Л НА ДЕН.ПРОБЛЕМА Е ,ЧЕ ТЕЗИ 3 КИЛОГРАМА ГИ СВАЛИХ ОТ ПЪРВАТА ОПАКОВКА.ОТ ВТОРАТА И ТРЕТАТА НЕ СЪМ СВАЛИЛА НИЩО И ВЕЧЕ ОГЛАДНЯВАМ ВЕЧЕР-ДОКАТО ПРИ ПЪРВАТА ОПАКОВКА НЕ ЧУСТВАХ ГЛАД-ХРАНЕХ СЕ ПО МОЛКО ЗА ДА НЕ МИ СТАНЕ ЛОШО,А СЕГА ВЕЧЕР СИ ХАПВАМ НОРМАЛНО.НА НЯКОЙ ДРУГ СЛУЧВАЛО ЛИ СЕ Е ДА СПРЕ ДА СВАЛЯ КИЛОГРАМИ  newsm78 И  КОЛКО ВРЕМЕ ТРАЕШЕ ЗАСТОЯ.ДАЛИ ПЪК ДА НЕ СПРА  ДА ГИ ПИЯ ЗА ИЗВЕСТНО ВРЕМЕnewsm78
Здравейте и от мен,от много отдавна не бях влизала,нека да се отчета и аз.Моето положение е горе долу както в горния цитат.Килограмите са около 7 свалени от 3 опаковки, спрях ги към края на април, килограми не съм качила, определено свалените килограми са повече по бедрата ми,а на мен ми се искаше да са по корема,но и това е нещо. Смятам да ги започна пак през юни за да мога да сваля още няколко кила до морето.Определено нямам никакви лоши ефекти,въпреки че ги пиех от края на януари.
[/quote]
Bravo momi4eta v ob6ti linii e taka! Efekta e podoben i az ne se oplakvam ot niakakvi strani4ni efekti!Samo mi se iska da sam svalila malko pove4e no i taka ne e zle! Nali znaete 4ovek iska vinagi pove4e i pove4e!Osobeno kato idva liatoto!

# 35
  • Мнения: 13 512
И аз си купих 2 опаковки и ги започнах от днес, заедно с Инхуа и някакъв още чай на Himalaya - "стройна фигура" Joy Joy hahahaсамо такова говно не бях пила много е гаден на вкус, но ..ще го пробвам. пие се по 2 пъти на деn и съдържа garcinia cambogia

# 36
  • Мнения: 10 758
И аз си купих 2 опаковки и ги започнах от днес, заедно с Инхуа и някакъв още чай на Himalaya - "стройна фигура" Joy Joy hahahaсамо такова говно не бях пила много е гаден на вкус, но ..ще го пробвам. пие се по 2 пъти на деn и съдържа garcinia cambogia
Уф, аз па всичко спрях.Монде, ти си ми надеждата.Колко свали до тук?Има ли смисъл да си взимам още?От Инхаа-то имам често посещение до вецето.

# 37
  • Мнения: 13 512
че аз нищо не съм пила, отдадох се на лек живот и кулинарен разврат и ето ти резултата- нови 3 кила отгоре! вече съм 142 и  твърдо съм решена да се боря на всички фронтове hahaha hahaha
мързи ме да пиша,  пускам   снимки  на  чая

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 00:44 от monda

# 38
  • Мнения: 10 758
че аз нищо не съм пила, отдадох се на лек живот и кулинарен разврат и ето ти резултата- нови 3 кила отгоре! вече съм 142 и  твърдо съм решена да се боря на всички фронтове hahaha hahaha
мързи ме да пиша,  пускам   снимки  на  чая
Е то и аз съм колкото теб, само че може би, `щото съм по-висока и не ми личат толкова Mr. Green

# 39
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има ги в магазин Старлайт+,но цената е по висока. Wink
Този магазин е електроненен и можеш да си ги поръчаш по интернет. Grinning
Skapa stiga si se vaikala vlez na tozi link http://kupime-bg.com/osc2/index.php?cPath=27 i razgledai po skapi sa otkolkoto v kitaiskia no moje te da ti gi donesat v kashti!Uspeh
Това за мен ли се отнася?Прочети темата по обстойно. Laughing-Все пак ти благодаря за загрижеността! Laughing

# 40
  • Мнения: 13 512
че аз нищо не съм пила, отдадох се на лек живот и кулинарен разврат и ето ти резултата- нови 3 кила отгоре! вече съм 142 и  твърдо съм решена да се боря на всички фронтове hahaha hahaha
мързи ме да пиша,  пускам   снимки  на  чая
Е то и аз съм колкото теб, само че може би, `щото съм по-висока и не ми личат толкова Mr. Green
Абе като ти гледам новия  аватар, бая си свалила с тез йитайски капсули Laughing

# 41
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Монда,не се ли претисняваш -толкова неща за отслабване да приемаш? Cry От капсулите не успях да изпия цяла опаковка-останаха ми още за един ден и ги спрях-чувствах се като замаяна ,дори се претиснявах да вървя от страх да не падна-пък и детето винаги е с мен.Слава богу вече съм по добре.Чайчетата имат ли странични ефекти подобни на капсулите?

# 42
  • Мнения: 13 512
Чайовете нямат странични,ще видим и централни дали имат. От капсулите- нямам също този път..

# 43
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Ако има някакъв начин с магична пръчка да отслабна да  ми я подхвърли  няма да му се разсърдя. Ей, не мога да устискам само ми се яде. Heart Eyes
 Айде успех на другите.  bouquet Аз като заслабна ще пиша.

# 44
  • Мнения: 3 216
Такаааа,вчера свьрших опаковката,резултат -3 кг. Много сьм доволна Ще направя ден-два почивка и почвам втората. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт