Капсули за отслабване или номера на китайката - 6

  • 32 129
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 657
Не успях да си купя,защото минах само на една аптека и аптекарката ми заяви,4е за първи път 4ува за такива хап4ета ShockedНямаше на4ин как да обикалям,4е малкия вдигна темп 40 ooooh!
тези дни ще пообиколя и другите аптеки Peace

# 16
  • Мнения: 3 216
Йо-само да ти кажа,че в аптеките няма да го намериш. ПО китайските магазини и магазините за здравословни храни-там тьрси. Аз даже пуснах тьрсене по складовете,ама то се води хранителна добавак ,а не лекарство.

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има ги в магазин Старлайт+,но цената е по висока. Wink

# 18
  • Мнения: 2 657
Йо-само да ти кажа,че в аптеките няма да го намериш. ПО китайските магазини и магазините за здравословни храни-там тьрси. Аз даже пуснах тьрсене по складовете,ама то се води хранителна добавак ,а не лекарство.

ок добре,ама тук нямаме китайски магазини....
има един магазин за здравословно хранене и диабетици-дали ще ги има там според вас?

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има ги в магазин Старлайт+,но цената е по висока. Wink
Този магазин е електроненен и можеш да си ги поръчаш по интернет. Grinning

# 20
И в Стара Загора няма китайски магазин но аз си ги купувам от аптека.В някои аптеки ги има,но са доста по-скъпи от колкото да си ги купиш от СОФИЯ или Пловдив.Тук са 25 лв.

# 21
  • Мнения: 3 216
Днес ми е 4-ти ден и 1 кило надолу,но за сметка на това коремчето ми е прибрано. Иначе хапвам по 2-3 пьти на ден.

# 22
  • Мнения: 2 657
ок моми4ета,само да се оправи малкия и ще пообиколя да ги търся Peace

# 23
  • Мнения: 10 758
Днес ми е 4-ти ден и 1 кило надолу,но за сметка на това коремчето ми е прибрано. Иначе хапвам по 2-3 пьти на ден.
Браво Кременче Peace
Важното е да хапваш и да пиеш много вода.Ако не ядеш, няма да свалиш.

# 24
  • Мнения: 406
Айде запис и от мен.  Hug
Да дам отчет. Половин опаковка (т.е 6 дена) зеленки - Сание - минус 2 килца. Два-три дена почивка и после една опаковка розовки - и от там минус 4 килограма. Свършиха преди десетина дена. Хапвам си, но много по-малко от преди. Продължавам да не кусвам газирано, хляб ям изключително рядко, а сладко си позволявам по някое много мъничко парченце ако много приритам... Откакто ги спрях свалих още един килограм... Сухотата в устата спрях да я забелязвам малко след като почнах розовките... Може би просто свикнах да пия доста вода...  newsm78

# 25
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Здравейте, чета ви отдавна и реших да пробвам, но днес не можах да намеря капсулите. Моля някоя пловдивчанка да сподели от къде ги купува!

# 26
  • Мнения: 3 216
В магазина за здравословни храни на Гладстоун.


Браво Кременче Peace
Важното е да хапваш и да пиеш много вода.Ако не ядеш, няма да свалиш.

Много ти благодаря
. Наистина имам нужда от такова потупване по рамото  bouquet. Днес обаче сьгреших с едно парче пица. Утре смятам да карам само на ягоди-да очаквам ли проблеми в тоалетната? Embarassed

# 27
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
 newsm51

# 28
  • Мнения: 41
Здравейте китайки  Hug   
    Аз отдавна не съм писала но ви следя изкъсо Peaceаз вече спрях да ги пия защото изпих четири опаковки и постигнах целта към която се стремях от 63кг. сега съм 55кг. и неискам повече това ми е достатъчно затова сега си почивам  Mr. Greenно ще ви следя Naughtyпожелавам успех на всички Peace Heart Eyes Grinning

# 29
УТРЕ ЗАПОЧВАМ 4ТА ОПАКОВКА.ДО СЕГА СЪМ СВАЛИЛА 3 КГ-С 3 ОПАКОВКИ НО  СЪМ ПРАВИЛА ПОЧИВКИ МЕЖДУ ПРИЕМИТЕ.ПРИМЕРНО ПИЯ 1 СЕДМИЦА,СЛЕДВАЩИТЕ 2-3 ДНИ НЕ ПИЯ И ТАКА.НЯМАМ НИКАКВИ СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ ОСВЕН ЧЕ СЪМ ПОСТОЯННО ЖАДНА НО ТОВА Е ДОРИ ПО-ДОБРЕ ЗА МЕН ЗАЩОТО ПРЕДИ  ПОЧТИ НЕ ПИЕХ ВОДА А СЕГА ПИЯ ПО 2,5Л НА ДЕН.ПРОБЛЕМА Е ,ЧЕ ТЕЗИ 3 КИЛОГРАМА ГИ СВАЛИХ ОТ ПЪРВАТА ОПАКОВКА.ОТ ВТОРАТА И ТРЕТАТА НЕ СЪМ СВАЛИЛА НИЩО И ВЕЧЕ ОГЛАДНЯВАМ ВЕЧЕР-ДОКАТО ПРИ ПЪРВАТА ОПАКОВКА НЕ ЧУСТВАХ ГЛАД-ХРАНЕХ СЕ ПО МОЛКО ЗА ДА НЕ МИ СТАНЕ ЛОШО,А СЕГА ВЕЧЕР СИ ХАПВАМ НОРМАЛНО.НА НЯКОЙ ДРУГ СЛУЧВАЛО ЛИ СЕ Е ДА СПРЕ ДА СВАЛЯ КИЛОГРАМИ  newsm78 И  КОЛКО ВРЕМЕ ТРАЕШЕ ЗАСТОЯ.ДАЛИ ПЪК ДА НЕ СПРА  ДА ГИ ПИЯ ЗА ИЗВЕСТНО ВРЕМЕnewsm78

Общи условия

Активация на акаунт