Капсули за отслабване или номера на китайката - 6

  • 32 134
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
Да докладвам и аз.Пия капсулите от доста време, не помня точно от кога newsm78
От начало изпих една опаковка и после направих почивка.то не че и нея я пиех редовно-пиех ги от понеделник до петък и събота и неделя си почивах и съответно ядях като за световно.но дори и така свалих 1,5 кг след първата опаковка.После една колежка каза,че за да има ефект трябвало да се пият един месец без прекъсване и аз съотвтно изпих  три опаковки и продължих да си свалям съотвенто по 1-1,5 на опаковка.След това направих един месец почивка-ядях си нормално.без ограничения и качих 1 кг.И разбира се започнах  пак да ги пия.Днес изпих последната си жълта капсула а ми останаха 4 зелени значи пак не съм ги пила съвсем редовно.Резултат:от 69 кг сега съм 62 и което е по-важното намалила съм доста от обиколките си Hug.Не съм се мерила но от дънки 32 номер сега съм на 29.Странични ефекти:Когато пиех първите опаковки нямах апетит и имах сухота в устата и изпивах по 3л вода на ден нещо нетипично за мен като се има предвид че това количество вода преди го пиех за седмица.След може би четвъртата опаковка остана само жаждата а загубата на апетит си изчезна и с други думи си хапвах нормално.От около два месеца-опаковките вече не ги броя-си ям и то стабилно и пия вода около 1,5 л на ден и не съм свалила нито грам но не съм и качила нито грам.Смятам да направя почивка от 1 месец поне -от утре и ще пиша пак.Колежката свали 7 кг за един месец  но после спря цигарите и капсулите и съответно качи дори повече-но не се знае от кое.Започна пак капсулите но ги спря на третия ден защото каза че не може да мигне цяла вечер от тях.Колкото до мен-чувствам се добре.не съм имала проблеми нито със съня нито с нещо друго.Успех на останалите китайки Peace

# 301
  • Мнения: 10 758
От 96кг. стартира прави някаква почивка около 2седм. ами в старите теми пишеше някъде че най - слаби са зелените после розовите и накрая сините.
Обаче да знаете че и нейните кг. са от бременността има значение все пак дали си ги трупал с години.
За силата Цомбето и Мондето са по в час дано се включат.
Не мога да ги сравнявам, защото съм пила само розови.

# 302
  • Мнения: 16
Май не останаха китайки в този форум newsm78

# 303
  • Мнения: 10 758
Май не останаха китайки в този форум newsm78
Тц.
Отдадоха се на диети, оцети и разни други сиропчета Wink

# 304
  • Мнения: 720
Май не останаха китайки в този форум newsm78
Аз много се чудя да изпия ли още някоя опаковка.  newsm78 Определено имаха ефект, но ме е страх от проблеми с щитовидната, докато бях бременна някакъв хормон ми беше на границата ми сега ме е бъз  ooooh!

# 305
  • София
  • Мнения: 171
Има има китайки, но още сме в началото на приема и нямаме резултати Hug

# 306

Общи условия

Активация на акаунт