Капсули за отслабване или номера на китайката - 6

  • 32 160
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 3 216
Решението си е твое. Аз никого не настройвам. В началото и аз бях много впечетлена от тях. И нямах никакви странични ефекти. Свалих около 5-6 кг. Проблемите дойдоха после.Хапчетата сьдьржат ефидрин-дано не греша ,но мисля,че така се казваше. Противопоказни са за хора с високо крьвно,проблеми с щитовидната жлеза и сьрдечни проблеми.Сьщо така влияят на паметта. В Сащ са забранени официално.

# 257
  • Мнения: 13 512
Решението си е твое. Аз никого не настройвам. В началото и аз бях много впечетлена от тях. И нямах никакви странични ефекти. Свалих около 5-6 кг. Проблемите дойдоха после.Хапчетата сьдьржат ефидрин-дано не греша ,но мисля,че така се казваше. Противопоказни са за хора с високо крьвно,проблеми с щитовидната жлеза и сьрдечни проблеми.Сьщо така влияят на паметта. В Сащ са забранени официално.
Ти знаеш ли какво е ефедрин?Тези определено не съдържат ефедрин. Пила съм  с ефидрин, не искам да си спомням какви бяха страничните ефекти.
И не са забраени в Щатите точно тези.

# 258
  • Мнения: 3 216
За Щатите го пишеше в нета.

# 259
  • Мнения: 720
Само това намерих в нет-а за съставката F.T.D. на BG. Някой да знае разликата между хиперфункция на щитовидната жлеза и хипофункция на щитовидната жлеза  newsm78

# 260
  • Мнения: 3 216
Само това намерих в нет-а за съставката F.T.D. на BG. Някой да знае разликата между хиперфункция на щитовидната жлеза и хипофункция на щитовидната жлеза  newsm78

Питай в здравния. Аз имам увеличена щитовидна жлеза-степен Б и тези хапове са ми противопоказни. Тази седмица си правих и хормонални изследвания ,но пьк не сьм се интересувала за тези функции. Ако намериш инфо дай линк насам.

# 261
  • Мнения: 2 829
Кремена,дано се оправиш  бързо Praynig

на снимката изглеждаш екстра, newsm78 нямаш нужда от отслабване Wink

# 262
  • Мнения: 3 216
ААА благодаря Heart Eyes,
добре сьм,но щитовидната жлеза си ми е така от 15 год и сигурно цял живот ще си е така. Вече нямам нужда от отслабване,благодарение на капсулите . С бремеността качих 25 кг,сега сьм на кг от преди да забременея. Но пьк след капсулите ми останаха сьрдечните болежки,Така че умната момичета. Peace

# 263
  • Мнения: 230
Здравейте! Момичета ГОЛЯМ проблем! Болничка съм - хрема, гърло, такива работи и понеже ми е лошичко - спрях капсулите. Оффффффф, дали сега ще подействат? Ще ги започна веднага щом се пооправя, но дали ефекта няма да изчезне. Какъв късмет извадих само - не съм се разболявала от години сигурно  newsm45 Изпила съм от опаковката 4 жълти, 3 зелени.

# 264
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз изпих моите капсули, но не мръднах нито килце надолу #Cussing out #Cussing out

Позагубих нощния сън, но след като ги спрях нещата се нормализираха.

# 265
  • Мнения: 1 680
Купих си капсулите и от 3 дни ги пия. За 3 дни смъкнах 1,5 кг. Загубих апетит, но си загибих и съня. От 3 нощи не съм мигнала и това ме съсипва. Освен това получих ужасно главоболие и сърцебиене. Спирам ги, не издържам. Ще продължа с плодуване. Поне стартирах с отслабването. Може да ги пия пак по Коледа и Нова година, за да съм бодра нощите и да не се нахвърлям на храната като невиждала Crazy.
Момичета, ако можете  се стегнете да отслабвате без тая отрова.

# 266
  • Мнения: 319
Изпих 2 опаковки отслабнах 3 кг общо и то още на 5 ден и това беше #Cussing outСтраничните ефекти беше само 1 но той ме съсипа безсътнието ходих като дрогирана 24 дена ги пих 24 дена сън не ме хвана е това е от мен чао и късмет на всички

# 267
  • Мнения: 59
Да и аз смятам да ги използвам само по празниците, намаляваш апетита и копунясваш, супер , че иначе първа заспивам.Аз по-ефикасно средство от китайските капсули не сам открила.Сега пробвам Захир.За Коледа ще си купя 1 опаковчица от нашите.

# 268
  • Мнения: 720
Аз за шест дни свалих 2 кг. Апетита ми значително намаля, но аз от три седмици уж гледам какво ям и може и от това да са свалените кг. Знам ли  newsm78 До сега карах по килограм на седмица, тази седмица - 2.
Странични ефекти нямам никакви, вода пия като за световно.

# 269
  • Мнения: 1 685
 smile3521 newsm10фен съм им -както знаете затова те подкрепям-страничните действия се изтърпяват-за каузата smile3515

Общи условия

Активация на акаунт