Капсули за отслабване или номера на китайката - 6

  • 32 184
  • 306
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 230
Втори ден - вероятно е вода и на дали е от капсулите но съм 56 кг. Не ме интересува точно от какво е радвам се smile3534


Благодаря за подкрепата и аз съм им фенка - те са единственото нещо, което ме вкарва в границата!

# 241
  • Мнения: 22 499
Здравейте,

искам да ви попитам капсулите в синьо-зелената опаковка ли купувате, или тези в розова на която пише 10+2?

# 242
  • Мнения: 10 758
Здравейте,

искам да ви попитам капсулите в синьо-зелената опаковка ли купувате, или тези в розова на която пише 10+2?

Тези в розовата.

# 243
  • Мнения: 1 680
Аз режим нямах защото просто не ми се ядеше. Хапвах насила по малко, за да не ми е празен стомаха. Наистина не ти се яде като ги започнеш ще видиш за какво говоря.
благодаря ти.
Пробвала съм с редуктил преди години и сега малко ме е страх, тогава много силно сърцебиене получих и не можех да спя ношем и бях много уморена от постоянното неспане. Дали имат същите странични ефекти тези капсули?

# 244
  • Мнения: 720
Лелеееееееееееее, не знам от капсулите (пия ги едва втори ден) ли е или от измисленият режим който спазвам вече трета седмица, но сутринта се събудих с един кг. по-лека  newsm44
Голям кеф   newsm68
Странични ефекти все още не усещам, но пия по 3 литра вода от страх да не ми се появи сухота в устата  Crazy

# 245
  • Мнения: 177
При всеки страничните ефекти са различни, аз сърцебиене нямах само сухота в устата, и кръвното малко ми падаше, но други дами споделят и за такива проблеми, важното за да можеш да спиш спокойно е втората капсула да я пиеш точно преди да си легнеш Peace

# 246
  • Мнения: 720
Така правя, стриктна съм  Wink
Дори след сутрешната капсула изяждам една ябълка, защото пише "преди закуска", пък аз не закусвам.

# 247
  • Мнения: 22 499
Само още един въпрос и предварително се извинявам. Но просто не бих могла да изчета всички коментари.

При всички ли момичета, които вземат капсулите се наблюдава отслабване, или загуба на апетит?

# 248
  • Мнения: 10 758
Само още един въпрос и предварително се извинявам. Но просто не бих могла да изчета всички коментари.

При всички ли момичета, които вземат капсулите се наблюдава отслабване, или загуба на апетит?
Загуба на апетит имах.Отслабване - почти не.За три опаковки - три кила Close

# 249
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ейй,тая тема още ли я има...не бях разбрала че още има желаещи...

# 250
  • Мнения: 10 758
Ейй,тая тема още ли я има...не бях разбрала че още има желаещи...
Нека пробват де Wink

# 251
  • Мнения: 3 216
не бях разбрала че още има желаещи...
Дано само да не е за сметка на здравето ви момичета Praynig

# 252
  • Мнения: 720
Толкова ли са сериозни последствията  newsm78

# 253
  • Мнения: 3 216
Толкова ли са сериозни последствията  newsm78

достатьчни са. Но факт е ,че с тях най-много свалих. Но НИКОГА вече няма да ги пия.

# 254
  • Мнения: 720
Винаги съм била против хапчетата за отслбване, но никога не съм имла такива проблеми с килограмите. Ей сега се навих на точно тези капсули, след много четене на този форум и разпитване на приятели и познати, а то ....  newsm78
Пък в интерес на истината се чувствам много добре, никаква промяна освен липсата на апетит Rolling Eyes
Дано не съжалявам  Confused

Общи условия

Активация на акаунт