Мами в Италия - част 50

  • 9 863
  • 259
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 708
вие сега да не си спретнее една среща на канадска земя за по-лесно  hahaha Joy

Ох ми какво да направя с тея снимки,ще пробвам утре пак да ви постна линк.

Днес пак се побърках от търчане напред назад.Представете си само как се носи бебе под мишница,торба с хранителни продукти в едната ръка,раница на гърба и как се плаща на касата  ooooh! Whistling
После пък беба си загуби чорапчето,та натоварени по същия начин се връщахме да го търсим  Mr. Green

Абе при нас е весело  Laughing

Анджи ще те мисля много утре.да знаеш,че сме с теб и чакаме новинки за малкото бубенце и снимков материал ейййй Hug
Много силно те прегръщам и ти желая да гушнеш най-прекрасното създание утре  Hug Heart Eyes

Сонче и тебе ще те мисля утре и чакам новинки за пола на бебко ейййй  Hug

Денисчо ние летим на 11.06,само да не се забави и няшия паспорт,че ще ги  #2gunfire

Да има някой от Пловдив,та да се видим  Thinking

айде цунки и лека ви нощ  Hug

# 31
  • Мнения: 1 100
Десенце, наШите хора са в Отава Hug

Бимбе, хайде дано утре видим ве4е Фуфинката Heart Eyes Пък за паспорта: споко, на време става Wink на наШия му объркали датата на раждане: изкарали я с година по голяма #Crazy неграмотна работа, с краката си работят, ей Close

Днес ходихме да вземем на беб няколко летни Шапки...сдобихме се и със слън4еви о4ила на Кикко Crazy нямам думи, много е смеШна и една важна Flutter Heart Eyes

Лека ноЩ, до утре
  bouquet

# 32
  • Мнения: 708
Мале Денисчо кой знае какви сте скици със слънчеви очила.И аз искам да взема на Фуфата,ама не знам дали има толкова мънички  Mr. Green
Абе да те питам вие сядате ли вече  Thinking
Един път да почне да сяда и да си играе,че сега само се обръща и повръща  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 100
Мале Денисчо кой знае какви сте скици със слънчеви очила.И аз искам да взема на Фуфата,ама не знам дали има толкова мънички  Mr. Green
Абе да те питам вие сядате ли вече  Thinking
Един път да почне да сяда и да си играе,че сега само се обръща и повръща  Mr. Green

Сяда, сяда Бимбе Wink От месец ве4е се наема да седи сама CrazyА пък за о4илата : най малките са 12м+, ма и стават Flutter и на вас Ще ви станат  Heart Eyes
Хайде Hug

# 34
  • Мнения: 3 425
Добро утро  Tired



Вчера си бях направила маска с една маска от форума "тайната на дългата коса" от Красива мама...вместо обикновен витамин се слага Тривитаминол,който е за овце в него витамините са с много голяма потенцияWink

НямамеWink

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 09:56 от Kaлa(Bella13)

# 35
  • Мнения: 5 475
Бонжур!

Охооо,каква закуска- вземам си веднага!Мерси ,Кала!  Heart Eyes Hug

 Чакаме новинки от Ани! GrinningЛеко раждане! Heart Eyes Hug

  И от Сончето,да видим най-после какъв ще е бебока!  Heart Eyes Hug

Biancaneve ,добре дошла!  Hug  bouquet

Надявам се след проблемите с регистрацията вече всичко да е наред и да ни разкажеш повечко за себе си. Wink
Дано се чувстваш добре в нашата компания!   bouquet


 Лек ден, момичета!  Hug  bouquet

# 36
  • Мнения: 3 425
Мдаммм и аз я мисля от сутринта Анджи!!!!

Бианканеве не е ли Цугуми  newsm78

# 37
  • Мнения: 5 475
Че пререгистрирала ли се е ???
 Crazy
 Вчера пишеше в седмичната темичка?? Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 3 425
Хм,ми май да,защото нещо не и даваше да пише....но тя ще ни разгадае тайната  Crazy

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 10:27 от Kaлa(Bella13)

# 39
добро утро на вси4ки!как сте?аз сам нов потребител и се надявам да си пи6ем.досега по4ти вси4ко което сте писали сам из4ела.има много полезна информация и ми допада идеята да се обменя опит.много е трудно когато 4овек е сам в 4ужда даржава,докато се адаптира направо ужас.за сега стига толкожа 4е маи ви досадих.

# 40
  • Мнения: 3 425
Добре дошла на Киара;)Ще си пишем и още как;)Разкажи за теб:откога си тук?



# 41
  • Мнения: 32
Добро утро момичета,


Желая ви хубав ден и стискам палци на АнДжи , дано всичко мине възможно най- бързо


Десита: ще го реализираме тоз план за среща само да си надигна д-то от тука, че съм малко тежка гемия ...  Embarassed и напоследък все изникват някакви неочаквани неща за правене. Ама ще е грехота да сме на толкова близо и дан се видим     Joy  Ант работи в една фирма  ( IT Staff) в чентро дирезионале, от време на време му гостувам, последно ходих в Каподимонте, когато имаше изложба на Рафаело.


ще ви наобикалям, а сега се отправям да чета търновските новини  с едно кафенце   bouquet

# 42
  • Мнения: 5 475
kiara27 ,добре дошла сред нас!  Hug

  Браво на теб,да изчетеш всичките ни писания не е лесна задача.
 Thinking 50 теми по 15 страници са 750 стр Shocked ....достигаме  Анна Каренина ... Crazy Wink

  Изобщо не ни дотягаш,така че щом си ни чела  знаеш ,че сме любопитки,разказвай какво те доведе тук,къде живееш,изобщо всичко каквото искаш да споделиш.  Wink Hug

# 43
  • Мнения: 32
Здравей Кяра,


Добре дошла, наистина е хубав ..форума , заради момичеата тук, те са прекрасни хора, много добри майки и съпруги ... абе българки ... Hug

# 44
  • Мнения: 5 462
 newsm51Привет момиченцаа кокиченцааааа !!!!!!!! Heart Eyes  bouquet
Днес съм в любовно настроениеееее............Лек ден всички сладуранкииииииии............!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт