Мами в Италия - част 50

  • 9 862
  • 259
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
Аз до 3 години все си мисля, че гражданството трябв ада излезе, а не да чакаме тези 5  Rolling Eyes

  Като гледам Веси (Весна) чака май 3 години и 8 месеца... Crazy

   Кой ги знае. Rolling Eyes
 На мен още не ми е пристигнало уведомение,че е даден ход на документите ми  Confused ...след 20 дни ще стане една година,откакто съм подала документи.  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 2 617
Днес изобщо не ми дава да пиша тук   Cry Cry Cry

# 17
  • Мнения: 3 388
Аз до 3 години все си мисля, че гражданството трябв ада излезе, а не да чакаме тези 5  Rolling Eyes

  Като гледам Веси (Весна) чака май 3 години и 8 месеца... Crazy

   Кой ги знае. Rolling Eyes
 На мен още не ми е пристигнало уведомение,че е даден ход на документите ми  Confused ...след 20 дни ще стане една година,откакто съм подала документи#Cussing out

О, годишнина!  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 475
 
    Laughing Ще взема да се напия от кеф! За здравето на италианската бюрокрация!  Wink

# 19
  • Мнения: 708
е аз като имам и пермесо и карта ди соджорно какво даправя  Shocked  Thinking newsm78 #Crazy
аман с тая документация.Другата седмица мъжо е 3 дни в отпуска и ще го пратя той да се оправя....амахааааа #Cussing out

Миликс,страхотна е малката буба.Блазе ви че сте намерили православна църква.И на мен би ми харесало,ама като няма ще е католиче няма начин.Важното да е християнче  Laughing
Нашето баттезимо е на 27 май.Днес харесах една рокличка за беба по случея.

Аз да ви се похваля в събота ще имаме гости,ха познайте кой  Mr. Green
хихихихихи.Айде ще ви дам жокер.....уж ще идват двама,ама в тумбата се крие трети  Mr. Green Joy Laughing

Хайде навъртам се  Hug
 а ето ви пак снимките,дано ги видите този път
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2636586

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2636591

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2636589

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2636597

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2636602

# 20
  • Мнения: 3 388
Бимбе, пак само заглавната страница се отваря ... поне при мен е така  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 5 475
Аз да ви се похваля в събота ще имаме гости,ха познайте кой  Mr. Green
хихихихихи.Айде ще ви дам жокер.....уж ще идват двама,ама в тумбата се крие трети  Mr. Green Joy Laughing

  хайде да се пробвам - Сончето и Роберто!  Heart Eyes
... само заглавна страница се отваря и на мен.. Crazy

# 22
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Peace

Бимбеееееееееееееееееееее, май нарочно ни предизвикваш любопитството ахахахахах Не се отварят...само главната страница!

Гери, мерси за инфото;)

Анджи,браво...ето справихте се с багажите;) И на мам колета пристигна в деня,в който ме изписаха   Mr. Green

Ник, шишета имам 3 едно извито на Кикко прими джорни и две малки...първите бибки бяха с една дупка,но ако сте на адаптивно не знам дали е достатъчно!Скалдабиберон нямам,топлила съм на водна баня евентуално някое чайче!

Ох  ooooh!

Хайде нямаме,че ме гонят от компааа!!!

ПП Намазала съм си косата с онова чудо за овците...стискайте ми палци  Mr. Green



# 23
  • Мнения: 438
То се е видяло, че ще се решава в последния момент за тая упойка. Няма какво да го нищим повече.

Бимбе, никакви снимки не си изпратила. Само ни залъгваш тука  smile3560

Искам и на мен да ми дойде някой нагости така, ама вие срещи не организирвате ли. аз искам всички да ви видя. Я да питам някой ще ходи ли към края на юли в БГ.

Владе, знаеш ли че се чудя всеки път това на малката снимка ти ли си. Защото гледам че две деца имаш, едното голямо, пък много мъничка ми изглеждаш, направо тинейджърка.

Гери, като гледам май с документите ти си най на ти и най изпълнителна. Евала  newsm10


Ох, нещо ме хваща сън, а ми е пълна главата с мисли и имам още неща за довършване, чувствам се така, все едно заминавам някъде.
Момичета, да ви питам...в италианските болници позволяват ли фотоапарати, и някой от лекарския екип да снима. Аз утре ще си го взема и ще питам, ама да не се изложа пред докторите с тоя въпрос. Защото в БГ една приятелка наскоро роди и й бяха казали лекарите да си вземе апаратчето и са й направили някои снимки.

Знам че не трябва да ям много и разни вкусотии преди утре, ама така се точа на едни равиоли и си мисля цял ден за тях. Немога ли като за последно да си хапна едно хубаво, толкова ли е противопоказно.  newsm78



# 24
  • Мнения: 438
Калче, забравих да те питам....какво е това което си си сложила на косата...какви чудеса за овце. Ох боже

# 25
  • Мнения: 438
Деси, теб те имам за сигурна с гостито, само гледай да не ми се измъкнеш. Ти Бобо ще го взимаш ли с теб във Венеция..искам и него да го видя. Аз ако се сбъднат плановете ми към 20ти ще замина за БГ и ще остана около 2-3 седмици. Незнам колко трябва да порастне бебето преди да може да пътува...
Утре пристигат майка му и баща му на мъжа ми, но аз вече ще съм в болницата. Още не са ми се обадили да ми пожелаят леко раждане или поне да ме чуят, иначе със сина им се чуват всяка вечер. Много са ми странни понякога, едни такива противоречиви. Аз пък няма да им се обаждам, нали добре постъпвам...
Ти какви ще ги вършиш в Канада. Цялото фемили ли заминавате...
  bouquet

# 26
пререгистрирах се, да видим, дали сега ще имам проблеми, днес направо се изнервих.

# 27
  • Мнения: 3 388
AnGiAr, много ще те мисля утре да знаеш  Wink  Сигурна съм, че всичко ще е наред, после ще те чакаме да разказваш.  Xубаво и здраво бебче  Hug

# 28
  • Мнения: 3 388
Един такъв въпрос - за раждането плащате ли? Тикет, някаква такса или нищо?  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 100
Хайде и аз вмък в новата тема Hug

Бимбе, дай снимки, не ни подлъгвай само Naughty Heart Eyes Ех, приятно ви изкарване със Сон4ето Hug


Аз Ще си ходя ( сигурно, Щот тия тъпаци объркали паспорта на детето Twisted Evil) в края на юни Hug Деске и ние живот и здраве Ще ходим догодина в Канада: при 4и4ото и лелята на Валерио Hug Гоялям кеф, вие какво Ще правите Wink

НИк: ползвам вси4ко на Авент : ШиШета, залъгалки (силикон) , козметика, помпа за кърма (ползвах де Blush), стерилзатор за МВ (много удобен). Фен съм на тази марка Heart Eyes Hug Peace Скалда биберон нямам: вси4ко в микровълновата : 20 секунди Peace

Сон4е: за раждането НиЩо не се плаЩа и упойката е безплатна и престоя. Само, ако си в самостоятелна стая се плаЩа (аз бях в такава, голяма цифра, ма си струва Grinning)

Общи условия

Активация на акаунт