Гардеробни помещения ИЛИ гардероби?

  • 19 077
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 771
Според мен се прави допълнително споразумение към този договор с промяната или нов договор. Поне в нашата фирма е така.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Мечтая си за гардеробно помещение... Rolling Eyes Имала съм такава стая - само за дрехи  и обувки и сега ми липсва. Наистина е много удобно.

# 32
  • Мнения: 6 039
Гардеробните ми се струват в пъти по удобни.Мечтая за такова нещо.
Peace


Божидара, направи ми впечатление,че 12 от 20 мнения,използваш  само този знак, за да се изкажеш. Трупаш точки ли?

# 33
  • Русе
  • Мнения: 511
Щом имаш място за гардеробно помещение, няма какво да се чудиш за гардероби! Де да можех и аз.... Wink

# 34
  • Мнения: 843
    Льонеберя,  хайде  кажи какво реши... че тръпнем:-))  какво те кара  да се съмняваш в гардеробната? Или да предпочиташ  гардероб - корпусна мебел? Simple Smile Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 1 358
В крайна сметка - гардеробни. То ще е повече като голям вграен гардероб , но...

Размера е  3м на 1,15 м. като стелажите ще са на дългата страна по 35 см. В двата края на късите страни ще има нещо като скринчета- за бельо и закачалки.  Вратата е по средата на дългата страна.

До днес обаче мислехме вътре стелажите да са от металните в МЕТРО.От днес обаче не ги искам . Имаме един такъв у нас и тази нощ той се сгромоляса, заедно с всички книги, които бяха на него . Много "афиф" излязоха тези стелажи.

Сега се чудя какво да бъде вътре , за да е здраво. Ще се товари яко, не може да е някаква рехава работа.

От дърво най-красиво, но не знам дали няма да излезе много скъпо - 3 гардеробни, не е шега работа.
Един колега ми дава съвети да го направим от Итонг, от тънките. Нещо не ми вдъгва оптимизъм, някак не си го предствям с Итонг. Вие как мислите ?

# 36
  • Мнения: 3 835
Аз имам и дрешник и гардероби. Дрешника ми е малък, 1.50/1м. някъде. Можех да го направя по-голям, но трябваше да смаля едната баня, и затова го оставих така. В нашата спалня си направих много голям гардероб, но понеже е в много светъл цвят цвят, с огледала и плъзгащи врати, се вписва в обстановката, без да тежи и натоварва стаята. Бихме могли да си поберем дрехите в една гардеробна, само ако е по-голяма. Но например детските дрехи, не би ми било удобно да се разхождам непрекъснато до дрешника, затова и в детската стая имам гардероб и скрин. Hug

Итонга има дебелина, и ще ти отнеме пространство, което е много ценно в такива помещения.

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 09:55 от teo7777

# 37
  • Мнения: 3 835
Льонеберя, най-добре се обърни към фирма, която обзавежда гардеробни. При положение, че ще правиш три гардеробни, сигурно ще ти направят отстъпка. Освен това те вероятно ще ти предложат и различни варианти, и по-евтини и по-скъпи. Нищо не ти пречи да си занесеш размерите на помещенията в такава фирма, и да ти направят оферта. Ако ви е много скъпо, мисля, че съм виждала в Бриколаж примерно, подходящи за стелажи плоскости. Предлагат се и красиви метални пръчки за закачалки, има и много функционални механизми. Такива съм виждала, в един магазин на Черни връх.

# 38
  • Мнения: 463
Определено съм за гардеробната.Всички дрехи имат достатъчно пространство можеш да направиш избора си за облекло много бързо ,дрехите не се мачкат има място за всичко и диванчето по средата е задължително Peace .Аз няма да имам тази възможност ,но ще си отделя една стена 3,5 на 2,80 м за вграден гардероб за да дишат спокойно дрехите ми .Сега нищо не мога да си намеря и като го извадя обикновено е за гладене #Cussing out омръзна ми.Да не говорим че нямам място за новите си неща

# 39
  • София
  • Мнения: 1 358
Благодаря ти!
Мисля си да проверя фирма колко ще ми поиска. Ако е много скъпо - ще се наложи сами да го правим с материали от Бриколаж или Практикер.
Със сигурност ще търся стабилно нещо, след тазнощносто сгромолясване ....

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Най-добре вие сами да си направите рафтовете и да извикате фирма, която да направи само вратите, но е желателно да се консултирате предварително с тях, за да ви кажат как да подготвите рамката за монтитране на вратата, особено, ако вратите са плъзгащи. Ние така ще правим с вградения гардероб, но още не сме измислили от какво ще бъдат лавиците (мъжът ми мисли да ги прави от гипсокартон, защото имаме много излишни парчета от него).

# 41
  • София
  • Мнения: 2 995
До спалнята си имам една стаичка - 1.60х1.00, за която много се чудя дали да не направя на дрешник. По принцип е предназначена за мокро помещение, но такова ми е излишно. Проблемът е, че е твърде малка и ми е трудно да си представя разпределението вътре ....
но от друга страна - струва ми се, че е твърде дълбока за вграден гардероб    Thinking

Моля, кажете дали е възможно да стане дрешник от това нещо и как?!  newsm78

# 42
  • Мнения: 3 835
До спалнята си имам една стаичка - 1.60х1.00, за която много се чудя дали да не направя на дрешник. По принцип е предназначена за мокро помещение, но такова ми е излишно. Проблемът е, че е твърде малка и ми е трудно да си представя разпределението вътре ....
но от друга страна - струва ми се, че е твърде дълбока за вграден гардероб    Thinking

Моля, кажете дали е възможно да стане дрешник от това нещо и как?!  newsm78

Абсолютно!!! Peace Аз в едно такова помещение, събрах и дрешник, и пералня, и бойлер (хоризонтален), и шкафове за обувки, и чекмеджета за всевъзможни джунджурии, каквито има безчет във всяка къща. Не можеш да си представиш, какво чудо събрах в едно такова малко място. Седнах, нарисувах си проект, намерих си майстор, да ми го изпълни от ПДЧ, за да не ми е много скъпо. След което, целия вход си направи това помещение, като моето. Crazy Mr. Green Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 1 358
До спалнята си имам една стаичка - 1.60х1.00, за която много се чудя дали да не направя на дрешник. По принцип е предназначена за мокро помещение, но такова ми е излишно. Проблемът е, че е твърде малка и ми е трудно да си представя разпределението вътре ....
но от друга страна - струва ми се, че е твърде дълбока за вграден гардероб    Thinking

Моля, кажете дали е възможно да стане дрешник от това нещо и как?!  newsm78

........намерих си майстор, да ми го изпълни от ПДЧ, за да не ми е много скъпо. След което, целия вход си направи това помещение, като моето. Crazy Mr. Green Joy ..........
Може ли да помоля за координати на този майстор ?
Някакви цени можеш ли да споделиш?

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз в едно такова помещение, събрах и дрешник, и пералня, и бойлер (хоризонтален), и шкафове за обувки, и чекмеджета за всевъзможни джунджурии, каквито има безчет във всяка къща. Не можеш да си представиш, какво чудо събрах в едно такова малко място. Седнах, нарисувах си проект, намерих си майстор, да ми го изпълни от ПДЧ, за да не ми е много скъпо. След което, целия вход си направи това помещение, като моето. Crazy Mr. Green Joy
Покажи снимки или чертеж, моля.

Общи условия

Активация на акаунт