Гардеробни помещения ИЛИ гардероби?

  • 19 072
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
И аз си мечтая за гардеробно...иначе как бих го разпределила - дървени плоскости за дрехи, които стоят сгънати, щендер /мисля така се казваше въпросният лост за висящи дрехи/, вградени кутии за обувки, чекмеджета за бельо и чорапи, ако мъжа ти носи вратовръзки може да се предвиди закачалка и за тях, ако помещението е по-голямо може да се предвиди ниша за дъска за гладене и ютия, място за прахосмукачката /ако нямате мокро помещение/.

# 16
  • Мнения: 6 039
имаме си дрешник, голям е точно колкото стаята на Малена
много си го харесвам, голям, и функционален
дрехите са на стилажи като в магазините, който могат да се разместват във височина, зависимост от сезоните - лято - зима
състоят се от гръби за закачалки и полици за дрехи, които не е необходимо да са на закачалки
най-отдолу - кутиите с обувки

всички те са отворени - т.е. без вратички,
има между тях вграден скрин за бельо

на другата стена има плитък 45 см гардероб в който държим прахосмукачката и разни неща, които да са скрити от погледа ми
 
на третата стена има големи огледала

в това помещение е и дъската за гладене

по средата има килим и правоъгълна табуретка

боядисан е в много тъмно вишнев цвят /по идея на мъжа ми, искаше и тавана да боядиса, ама го помолих да ми го спести Laughing/

# 17
  • Мнения: 1 800
Можете да видите тук за идеи:

www.calclosets.com

тогава в ляво кликвате на bedrooms и отдясно пише rich-in , като za вградени
или walk-in за гардеробни помещения.

Успех в избирането, аз определено съм за тези помещения!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 358
Значи на мен идеята ми за гардеробно е тотално сбъркана  Embarassed
Аз планирах помещения - гардеробни за родителската спаня и детските - по едно във всяка. Обаче, за да не заемаме много от стаята ще бъде преградено просто 1,15м. -ширина по цялата дължина на стаята 3,50м.
Мисля като се влезе насреща да са равтове за книги, дрехи, обувки; В двата края отстрани- закачалки за висящи дрехи, чекмеджета за бельо и рафтове за обувки.
Така се обособяват - рафтове по 30 см в дълбочина и около 80см. пред тях за опериране.
Аз се въртях у нас в едно горе-долу такова тъмно помещение и реших , че е достатъчно за да не се чувствам клаустрофобично.
Така обаче, моя приятелка архитект ми каза, че по-скоро се получава гардероб. И е права май... Уф, ама ако го пусна по-широко - ми то се прегражда половината стая и децата къде ще дивеят ?......

# 19
  • София
  • Мнения: 1 358
Можете да видите тук за идеи:

www.calclosets.com

тогава в ляво кликвате на bedrooms и отдясно пише rich-in , като za вградени
или walk-in за гардеробни помещения.

Успех в избирането, аз определено съм за тези помещения!
Благодаря ти!
Там има и като моята идея, вече не се чувствам съвсем извън света Simple Smile

# 20
  • Мнения: 8 999
Мисля, че по-голямо удобство не е измислено в света. Със или без вратички, достатъчно е входната врата на такова помещение да се затваря съвсем плътно, за да се спаси от прах. И в гардеробите се събира прах, все пак. Но удобството всичко да е на едно място е несравнимо. Но книги не бих сложила при дрехите - те поемат много повече прах от текстила, а и дрехите се перат редовно, а хартията ... Някой ден като заживея в ОНАЗИ КЪЩА на мечтите, ще имам гардеробно помещение и отделна стая-библиотека, където да си подредя книгите по азбучен ред.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 358
книги не бих сложила при дрехите - те поемат много повече прах от текстила, а и дрехите се перат редовно, а хартията ... Някой ден като заживея в ОНАЗИ КЪЩА на мечтите, ще имам гардеробно помещение и отделна стая-библиотека, където да си подредя книгите по азбучен ред.
Благодаря ти за мнението!
Имах предвид там да са учебниците на децата, когато вече не се ползват.
Иначе купищата книги на съпруга ми ще бъдат в т.нар. кабинет !

# 22
  • София
  • Мнения: 1 358
Благодаря ви!
Изясни ми се малко картинката.

# 23
  • Мнения: 3 334
Гардеробните ми се струват в пъти по удобни.Мечтая за такова нещо.
на същото мнение съм Peace

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Гардеробните ми се струват в пъти по удобни.Мечтая за такова нещо.

И аз. Дано успея да убедя моя мъж.

# 25
  • Мнения: 448
И аз си мечтая за такова помещение,но си имам само килер в антрето.

# 26
  • Мнения: 1 418
Ако имах възможност да си направя такова помещение, хич нямаше да се чудя  Wink
newsm10И аз.

# 27
  • Мнения: 22 908
Дрешник-гардеробна,разбира се.Моят е малък и едвам се събираме,не виждам как щяхме да се оправим с гардероб.ето снимки.
http://home-and-garden.webshots.com/album/551827437oeaOjA?start=12

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
ако имах повече стаи едната бих я направила на дрешник
имаме гардероб

# 29
  • Мнения: 3 360
Темата  ми е много полезна-моля и аз за повече снимки и идеи...........

Общи условия

Активация на акаунт