Капсули за отслабване или номера на китайката -5

  • 17 751
  • 273
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 216
Момичета четох задните теми,но така и не разбрах кьде ги има в Пловдив? Моля кажете ми кьде мога да ги намеря,защото от седмица ги идирвам по всички вьзможни аптеки и няма и няма. Пьк много се навих покрай вас.

# 256
  • Мнения: 10 758
Момичета четох задните теми,но така и не разбрах кьде ги има в Пловдив? Моля кажете ми кьде мога да ги намеря,защото от седмица ги идирвам по всички вьзможни аптеки и няма и няма. Пьк много се навих покрай вас.
Противоречиш си.....не може да си прочела задните теми и да не си видяла къде ги продават в Пловдив.
И друго --не се продават в аптеките.

# 257
  • Мнения: 1 479
Здравейте момичета! Може ли някой да ми даде информация за тези китайски капсули! От къде се купуват и колко струват? Аз съм от София, къде бих могла да ги намеря! Предварително ви благодаря!

# 258
  • Мнения: 2 829
Момичета-капсулите се продават в китайския магазин на пиротска-голям магазин в една от пресечките ,,НО  преди за започнете прочетете поне  една от темите--защото имат доста странични ефекти при някои и да си прецените!!!!!!!!!!!   П

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
В Пловдив ги видях в матазина за здравословни храни на Гладстон до дома на Техниката.Мисля ,че ги има  в повечето от този тип магазини.

# 260
  • Мнения: 1 479
munky много ти благодаря, а нещо за цената знаеш ли? Аз в момента пия чай инхуа - 2 седмици и имам ефект, но не достатъмен, та си мисля не може ли да комбинирам капсулите с чая?

# 261
  • Мнения: 1 479
munky благодаря за отговора, а нещо за цената знаеш ли? Аз в момента пия чая инхуа и имам някакъв ефект, но не достатъчен, та си мисля дали да не комбинирам и двете неща?

# 262
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Цената е 19лева в китайския магазин на Пиротска. Simple Smile

# 263
  • Мнения: 1 479
Благодаря на Кали за отговора, а някои знае ли за колко време стигат?

# 264
  • Мнения: 13 512
Благодаря на Кали за отговора, а някои знае ли за колко време стигат?
12 дни

# 265
  • Мнения: 1 479
Благодаря на Monda за отговора, ако има ефект добре  ще взема и аз ,не знам двуумя се...Пишете някакво мнение

# 266
  • Мнения: 1 479
Първо моля за извинение, че само питам! Дали ги има сега в аптеките Ремедиум, защото до нас има такава аптека, а Пиротска ми е малко далечко!

# 267
  • Мнения: 2 829
доколкото знам,преди са се продавали и там,сега дали ги има--не мога да кажа.Стигат ти за 12 дни-пият се по една сутрин и една вечер-има упътване---аз свалих с тях близо 8 кг, имало е случаи и да ги комбинирам с чая инхуа---
сама си решаваш---на някои мами не им понесоха добре --

# 268
  • Мнения: 10 758
Първо моля за извинение, че само питам! Дали ги има сега в аптеките Ремедиум, защото до нас има такава аптека, а Пиротска ми е малко далечко!
продават се САМО в китайския магазин на Пиротска.
В Ремедиум НИКОГА не ги е имало.Имаше(може и още да има) други, които се казваха "Сание", но общото с китайските от Пиротска е, че са жълти и зелени капсули.
Евич, върни се в първите две теми и прочети Peace

# 269
  • Мнения: 13 512
Благодаря на Monda за отговора, ако има ефект добре  ще взема и аз ,не знам двуумя се...Пишете някакво мнение
наистина ли искаш мнение? е, това ми се струва прекалено! В 5 -та поред тема, с по 15-20 страници всяка, с над 1500 мнения и да кажеш:"дайте  някакво мнение "-е направо неуважение!

Общи условия

Активация на акаунт