Капсули за отслабване или номера на китайката -5

  • 17 754
  • 273
  •   1
Отговори
# 240
  • София, по трасето
  • Мнения: 62
Прочетох книгата на Лидия Ковачева за глада.Но не мисля да се подлагам на гладуване, защото веднъж изгладувах и после много го закъсах.Но жената много добре описва нещата за стомаха, създава добра психологическа настройка, че човек трябва да пази здравето си.Друга такава добре настройваща книга е "Разделно хранене" на Владимир Леви.Но аз от нея така се подхлъзнах по неяденето, че платих голяма цена.Човек трябва да внимава с такива четива, но то със сигурност си му е писано на всеки, просто аз си залитнах, не значи, че и друг така ще направи.Но има полза от ограмотяване, защото аз 5 години пропилях в постоянна борба с килограми( а не съм дебела, просто съм нисичка).Успех.

# 241
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За разделното хранене не виждам повод за претиснение от гладуване,напротив доста се похапва:lol:и то здравословно.

# 242
  • Мнения: 2 829
Когато започнах с хранителния режим преди месец бях 62 кг, когато започнах капсулите 58, сега съм 56. Целта ми е 47 кг, а желанието 40, висока съм 157.



малееееее,как 40???недей така!!!аз съм 159 и в момента съм 55 и изглеждам доста добре Embarassed
мисля че 50 ще изглеждаш екстра--бюст,крака,,!!40 ще си болезнено слаба,а и не се знае как ще ти се отрази на тялото

# 243
  • Мнения: 10 758
Когато започнах с хранителния режим преди месец бях 62 кг, когато започнах капсулите 58, сега съм 56. Целта ми е 47 кг, а желанието 40, висока съм 157.



малееееее,как 40???недей така!!!аз съм 159 и в момента съм 55 и изглеждам доста добре Embarassed
мисля че 50 ще изглеждаш екстра--бюст,крака,,!!40 ще си болезнено слаба,а и не се знае как ще ти се отрази на тялото
Всичко е според зависи WinkТвойте кости може да са по-тежки и заради това да тежиш 55 и да изглеждаш добре.Аз съм 172 и 55 ми стоят добре.Бях толкова, когато забременях.

# 244
  • Мнения: 2 829
може,съгласна съм Peaceпо-тежки са,сега се замислих,че това е така, но,пак 40 кг ми се струват много малко,,но ,,всеки сам си преценява Wink

# 245
  • Мнения: 221
Когато започнах с хранителния режим преди месец бях 62 кг, когато започнах капсулите 58, сега съм 56. Целта ми е 47 кг, а желанието 40, висока съм 157.



малееееее,как 40???недей така!!!аз съм 159 и в момента съм 55 и изглеждам доста добре Embarassed
мисля че 50 ще изглеждаш екстра--бюст,крака,,!!40 ще си болезнено слаба,а и не се знае как ще ти се отрази на тялото

Не знам как ще изглеждам на 40 кг, защото не съм падала под 46. Структурата ми е такава, че не изглеждам кльощава, а си мисля, че ако изглеждам така моите приятелки ще спрат да ми подмятат за кг. Иначе тялото ми е пропорционално, в момента ми е проблемна областта на ханша. Не изглеждам дебела, но не изглеждам и слаба Sad
За да дам по-ясна представа, понеже е актуален Вип Брадър в момента ще направя едно сравнение. Може да се каже, че като структура в момента съм горе-долу като ДесиСлава ( с малки гърди), а искам да изглеждам като Венета или Христина (не помня да съм изглеждала така). Преди да напълнея се чувствах добре на 47-49.

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 12:43 от starfish

# 246
  • Мнения: 910
според мен Венета е доста кльощава newsm78 определено не ми харесва, но аз като цяло харесвам структурата на Деси ( не заради циците Mr. Green може и по-малки) Христина също е добре, но Венета хич не ми харесва - доста ми е плоска.
Аз от днес съм на млечно-киселата диета, а от утре мисля да я комбинирам със зелените таблетки за помощ (днес ще ми дойдат и да си ги почна от жълтичкото, затова утре).
Стискайте ми палци ooooh!

# 247
  • Мнения: 2 829
стискаме ти палци Peace Peace
незнам,,и на мен венета малко слабичка ми изглежда особено напоследък newsm78
има такъв момент при отслабването, че и бюста ще ти спадне съвсем,,но ти сама ще си прецениш до къде можеш да сваляш
ето и на мен ми се искаше още 2-3 кг да сваля,,поне 53-52 да стана,,но не мърдам Sad
зациклила съм яко Winkно  и 55 кг не съм била --не помня вече
не си гледай толкова кг,колкото добре да изглеждаш и да си със стегнато тяло,в един момент трябва да започнеш със стягането по-активно,и см.ще намалеят,кг.може да си седят същите

# 248
Zdraweite! PURWO da se izwinq 4e pi6a na latinica ama kirilizatora se skapa ne6to i sega dokato sloja nov Cry

Momi4eta az we4e ne gi piq kitaiskite kapsuli - mnogo me izmu4i suhotata w ustata Sad
sega piq ELFINO ima i sait http://www.elfino.eu/ i imam hubawi rezultati, a puk nqmam strani4ni efekti Grinning

Ami towa e ot men - ako iskate elate w temata za elfino http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181901.0

Na ostanalite kitaiki jelaq uspeh!

# 249
  • Мнения: 230
Momi4eta towa gornoto bqh az - 4udeh se kakwi sa tezi imena deto mi iska da napi6a, 4e i kodowe, a to - zabrawila sum da se regna kato horata Embarassed 

# 250
  • Мнения: 1 187
Бройте ме и мен-от вчера подкарах капсулите/жълти и зелени/.Започвам от 71кг.
Не ме притесняват страничните ефекти,само очите да не ми се дръпнат от тези китайски билки.. Mr. Green

# 251
  • Мнения: 910
Привет Бодливке Hug
Аз нещо не съм доволна и ги спрях Rolling Eyes не ми ставаше лошо ама и резултат не видях особенно newsm78 явно мойто не е глад ами и аз незнам какво ooooh!
Сега карам млечно киселата да видим докъде Blush

# 252
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Я да се запиша и аз тук, за да ви почета малко.....
Да разбера и аз какви са тез китайски чудеса....... newsm78

# 253
  • Мнения: 1 187
Привет Бодливке Hug
Аз нещо не съм доволна и ги спрях Rolling Eyes не ми ставаше лошо ама и резултат не видях особенно newsm78 явно мойто не е глад ами и аз незнам какво ooooh!
Сега карам млечно киселата да видим докъде Blush

Ей, зайче привет! Hug  Да видим аз до къде ще я докарам.. Rolling Eyes След Златно чудо,Калорекс,чая Инхуа и БВД още не се отакзвам. Naughty

А ти вземи намини в отчетната че се забравихме..сори за off-a.

# 254
  • Мнения: 27
От утре пак започвам капсулите ..С първата опаковка преди 2 месеца свалих 6.200кг.С втората не мръднах / но не се и ограничавах много ,много с храната/ Не си върнах нито грам от предишното тегло.Забила съм на 71 кг и не мърдам...Днес ми доставиха 3-та опаковка с която се надявам да смъкна поне още 4-5 кг....Съчетавам ги със степер 2-3 пъти в седмицата по олколо 20-30 мин.Пия и л-карнитин сутрин и вечер по една таблетка от 0.500 - и две преди тренировка...Старая се да пия поне по 2 л вода на ден ....Дали при същия режим сега ще успея да махна някое друго килце...Нека тези които са пили повече от една опаковка да споделят резултати от 2-ра и 3-та ...Нещо съм негативно настроена имайки в предвит че от втората не мръднах.... newsm12

Общи условия

Активация на акаунт