Капсули за отслабване или номера на китайката -5

  • 17 752
  • 273
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 829
само повтаряха новините от световните мрежи--нищо конкретно не казаха Winkдаже прочетоха и мнения от нашия форум Laughing,общо взето това беше ,а съставката -нищо не мога да кажа за нея,,

# 226
  • Мнения: 239
странна работа.. тогава какво тръбят толкова? световните медии посочват 2 конкретни медикаменти, които съдържат незаконни съставки, които водят до отказване на функциите на бъбреците, черния дроб и до инфаркт. но никъде не се казва, че във всички китайски хапчета за отслабване присъстват врдени съставки. ако някой се сети в кой пост се казваше, че са безврени моля да ми прати линка..

# 227
  • Мнения: 910
Здравейте борещи се мацки Hug
Цял ден чета и чета, тия теми нямат край ooooh! Накря, признавам си, пропуснах последните две и прочетох направо тая тема.
Еми аз реших да ги пробвам  Crossing Arms
Изводите ми от всичко прочетено до тук са, че повечето нежелани реакции се появяват при гладуване - извод - ще си хапвам по малко на често през целия ден Peace
След първата опаковка ще преценя дали да пия втора и така....
Пожелавам си успех, а и на вас Hug
А за мацките, които им е зле от тях - хапвайте, бе милички, по малко - бисквитка, солетка, не си мъчете така организма без хич  Naughty
То безвреден начин за отслабване едва ли има, ама ....
Ще коментирам като имам наблюдения Peace

# 228
  • Мнения: 221
На този етап мога да кажа, че не съм много впечатлена от хапчетата и като свърша опаковката няма да вземам втора. Пък и друго няма да пия, защото вълшебно хапче няма!
Симптомите при приема са същите като при повечето от вас, килограми не свалям вече, нито ми се струва да слабея от тях. Ефекта беше голям първите 2 дни, после остана само неразположението. Днес си мерих кръвното и установих, че е високо (по-принцип съм с ниско) и затова може би не ми е добре. Ще отчета разликата като свърша с опаковката.
Вчера като се замислих установих, че съм свалила 5 кг за последния месец и мисля, че причината е в това, че се стараех да ям 3 пъти дневно, без да приемам нищо между храненията освен вода. Все съм недоволна, защото много ми виляят заглавия от рода на "7 кг за 7 дни", "килограм на ден", "за 2 седмици-14 кг" и като видя колко бавно се върти кантара се депресирам, пък и много трудно свалям в областта на ханша, където ми е основна цел. Важно е да се яде разнообразна храна в умерени количества за да няма йо-йо, когато се включи.
Продължавам да следя темата.

# 229
  • Мнения: 2 829
браво Зайче добре си разбрала Peaceсамо да не забравяш и водата--поне по 1 500 л
чудя се защо се подлъгваш ,Старфиш  ??тези диети са за бързо сваляне за конкретен повод,и вярвай ми,аз съм правила и зелевата супа и има една за 7 дни--която е картофи,кисело мляко ,яйца ,,,та,,свалят се кг.обаче неразположението което има човек по време на такъв драстичен режим---кошмар,поне при мен
ако не можете момичета с капсулите или имате притеснения,--направете си някакъв режим--който да е за дълго време,,чудеса за 5 дни--няма как да стане--има едно правило---колкото дни си се тъпкала--за толкова ще свалиш
значи ако си напълнявала за период от 5 месеца например--за около 5 и нагоре е времето за сваляне Peace
и не забравяй Старфиш че винаги има период на застой!!!Гледай да го удържиш и да не се натъпчеш---и все пак си мисля че 5 кг за месец е супер постижение,,а и най-важното е че се започнала по-малко да ядеш

# 230
  • Мнения: 221
Мънки, абсолютно си права за бързите диети, но нали много искам да отслабна и все бързам.
Капсулите ми дават енергия и може би това е причина за високото кръвно и безсънието и също притъпяват чувството за глад. Да, ако помагат за това съм съгласна, но не съм сигурна, че топят мазнини.
В този ред на мисли исках да кажа, че е важен режима, а не глада, на който се издържа благодарение на капсулите, защото когато глауваме и ги спрем, правим обратен завой.
Много хора не издържат на глад и затова са доволни от капсулите, а пък аз и без тях издържам на глад, но ми липсва търпение.

# 231
  • Мнения: 910
Благодаря Мънки Hug
Водата хич не ми е проблем - даже и по повече от 2 л стигам на ден Mr. Green
Старфиш, при мен проблема е точно с волята за храненето - все ми се хапва нещо и ако не съм яла много ме боли коремчето Embarassed Надявам се капсулите да обуздаят малко глада ми ooooh! Ще ги съчетая с умерено храненен, НЕ гладуване Naughty, и мисля да се разнообразявам, когато нямам работа, с учене, че и без това идват изпити ooooh!
Уф, много се надявам да ми помогнат, че ме очаква дълъг период на слабеене - има да смъквам поне 20 килца Embarassed

# 232
  • Мнения: 2 829
доста са!!!дано да успееш!!!успех и силна воля ти пожелавам!!!

# 233
  • Мнения: 406
Хайде и аз да дам междинен отчет. Остават ми още два дена от розовата опаковка и като приключа ще съм изпила една и половина. За това време съм смъкнала 5 килца и по 3-4 см от талия и ханш (бюста не мръдна  Party ).
Апетита ми е значително притъпен. В началото мислех да си съставя някакъв по-строг режим, но в крайна сметка реших, че колкото и да не ми се яде не е полезно да се гладува съвсем и режима ми на хранене е следния:
Цял ден в университета плодове, кафенца и чай с мед и лимон. На обяд с колегите или вечер вкъщи най-често салатка, но понякога и по някоя и друга мръвка без мазно... Категорично съм се отказала от хляб, сладко и газирани напитки.
Странични ефекти съм нямала. Аз сухотата в устата си я имах и преди това, просто сега ми напомня да пия повече вода, защото аз забравям...  Rolling Eyes

Като цяло съм много доволна. Видимо ми личи, че съм отслабнала. Най-новите ми дънки вече ми падат ако ги обуя без коланче, а като си ги купих бяха най-големия номер и ми изскачаха сланинките... Мушнах се в едни дънки, които от по-миналото лято не ми ставаха... Още са ми тесни, но пък успявам да се нацедя в тях, докато преди няколко месеца изобщо не можех и да си го помисля...

След тази опаковка мисля да направя малко почивка. Искам да наблегна на упражненията и смятам да се ориентирам към някакви хранителни добавки, подпомагащи метаболизма и си мисля, че ще си претоваря организма ако ги смеся с китайските капсулки. Затова ще направя 20тина дена до месец почивка и след това ако все още не съм си постигнала целта в килограмите, ще си взема още една опаковка.

 Peace

# 234
  • Мнения: 910
Браво Смайлче Hug
Кажи сега, аз доколкото си спомням ти започна с зелената опаковка на Сание, нали? Понеже аз такива ще взимам, кажи като ги сравняваш с розовите, какво ще споделиш?

# 235
  • Мнения: 221
Зайче, ако искаш да обуздаеш глада, капсулите ще ти помогнат. Стискам ти палци да успееш!
Браво Смайл, 5 кг са доста за опаковка и половина, пък и сантиметрите са доста.
Аз не съм мерила обиколки, но мисля, че не съм свалила в областта на ханша, ако съдя по дрехите.
Имам още 4 дни докато свърша 1-вата опаковка и до момента съм -2 кг. Кажете си мнението, че като ви чета сама почвам да си противореча? Очаквах за седмица да сваля поне 4 кг. и останах много разочарована, когато видях, че това не се случва. Сега като се замисля, 2 кг са си 2 кг, дали пък не са свалени благодарение на капсулите?! Ама много бавнооо, аз все нямам търпение  Tired .  Обещах си да не бързам, защото полза няма пък ще видим!

# 236
  • Мнения: 910
старфиш, недей така, по-добре е по-бавно да се сваля Peace
пък и 2 килца за седмица си е добре Peace ти колко имаш да сваляш?

# 237
  • Мнения: 221
Когато започнах с хранителния режим преди месец бях 62 кг, когато започнах капсулите 58, сега съм 56. Целта ми е 47 кг, а желанието 40, висока съм 157.

# 238
  • София, по трасето
  • Мнения: 62
Цитат
Целта ми е 47 кг, а желанието 40, висока съм 157.
Леле, само да не осъществиш желанието си Praynig
Много е опасно.
Аз също започнах да ги пия, но от жълтата ми е гадно, отпадам изведнъж и се изнервям( между другото няма такъв лек срещу моят апетит, просто не е измислен, какво ли не пробвах, от което много жени казват че не могат да погледнат храна, и не стана.На мен си ми се яде Embarassed)
Останах на зелената, само да ги допия, няма да купувам други, просто ми светна една мисъл докато се разхождах, че Господ( или който в каквото вярва, аз не вярвам) ми е дал тяло да се грижа за него, а аз с ей тия две Hug ръце сама го убивам, и реших, че трябва да се грижа за себе си.Имам дете, когато се наложи да взема мерки за здравето му, а за себе си....не се замислям.Прочетох и една книжка, която мисля ми показа нещата по друг начин, и сега просто апетита изчезна.Просто защото не мисля, че трябва да се лишавам за красота, а за здраве....
Не ви разубеждавам да ги пиете, просто се надявам да помогна на някой като покажа какво помага на мен.Успех на всички

# 239
  • Мнения: 529
А коя е книжката(ако не е тайна),че и аз като теб,все ми се яде   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт