Капсули за отслабване или номера на китайката -5

  • 17 769
  • 273
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 28
А да,и на мен ми стърже така...всеки ден.Едно гадно и ми е горчиво и такива звуци издава този стомах...съвсем съм го развалила...както имам колит или нещо подобно,че още не съм ходила на лекар,ама е зле.Адски се издува и боли всеки ден.

# 211
  • Мнения: 28
Ами леля ми си яде,на обяд си яде и въглехидрати,шоколад също яде,не много де.Вечер яде малко,но не спазва диета и казва ,че сваля килограми.Малко де ама сваля при положение,че не прави никакви физически упражнение и не се ограничава.Ама на месец пие три опаковки.Просто доста пари дава всеки месец.И то от ноември месец,а не декември-без прекъсване.Нейните колежки са много доволни...те също не се ограничават и нямат проблеми като нас....Но аз мисля ,че си имат странични ефекти не знам.

# 212
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Според мен тези капсули са за хора,които не могат да се ограничават от храна и им трябва помощно средство да подтискат апетита-май не са за нас....Леля ти има ли видим резултат?

# 213
  • Мнения: 28
Има видим резултат.Казва ,че е свалила към 8 килограма от тогава.Ама това са много месеци...Аз не бих пила толкова месеци тея хапчета-първо не ги знаем много какви са,а и тя дава по 60 лв на месец за трите опаковки.Но вика ,че само тях ще пие,защото много ги пиели и били доволни.

# 214
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
След като преключа с опаковката -остават ми 5 дни(ако издържа)ще си мина на чайчета с диетката-в момента не се чувствам способна да си свърша задълженията-не ми се вярва тази замаяност да отшуми.

# 215
  • Мнения: 221
Днес се премерих и за 2 дни съм свалила 2 кг. МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА!!! Дано продължавам така докато свърши опаковката. Почвам да правя упражнения от днес за да може да свалям по бързо, защото като ви слушам малко се притеснявам да пия втора опаковка. Не знам и аз колко са вредни, пък и с този репортаж по НОВА ТВ... а като се замисля и колко гадости съм изпила последните 2 години да не стане лошо. Аз продължавам да се чувствам добре и освен сухотата за сега нямам други странични ефекти. Не се оплаквам, защото мисля, че пиенето на вода е полезно, а преди хапчетата имаше дни, в които изобщо не вкусвах вода и рядко пиех течности.

# 216
  • Мнения: 1 339
Това за водата е наистина супер. Просто човек ако не го мисли постоянно, че трябва да пие вода няма въобще да пие... Но с капсулите като имаш сухота и просто организма сам си иска това което всъщност му е нужно  Grinning

# 217
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Щом се чувстваш добре,продължавай-2 килограма за 2 дена е голямо постижение! newsm10

# 218
...преди даже имах дъх на ацетон
Усещане за ацетонов вкус в устата се получава тогава, когато се разграждат мазнини в организма. Това е показател, че истински отслабваш:)

# 219
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Много компетентен отговор,а дали само мазнините се разграждат? smile3501 Моля не подвеждайте по този начин момичетата,защото подобна реакция на организма,ако не се обърне своевременно внимание-може да има фатален край! smile3515 smile3512 smile3512

# 220
  • Мнения: 221
Пак да докладвам, ама съм малко  Sad . Днес ми е 4ти ден и съм 57 кг, почнах 58, а вчера сутринта бях 56 Sad . Накои от вас бяха писали, че съчетано с Инхуа дава много добър резултат, а при мене оооооо ужас! Вчера пих 2 чая Инхуа и ми стана много зле. Не знам как да го опиша, ама беше много извънземно състояние, все едно всичко около мен е нереално. Освен това силна сухота в устата и очите и ми се струва малко забавени реакции, чувство на безтегловност. Трябваше да полежа 2 ч. докато се съвзема и с много притеснения си изпих вечерната капсула.
Сега след като изпих сутрешната започна "да ми се повдига" и насила изядох една препечена филийка. Вече съм по-добре.
Четох също, че някои от вас отслабват само, когато се хранят и мисля да пробвам и това. От днес ще започна да се храня с по-разнообразна храна и ще пиша за резултата. Все още нямам апетит, но не мисля до края на живота си да ям само салата и полодове и се опасявам да не би като ги спра при първия прием на различна храна да си върна кг, както се получаваше при диетите, които съм правила.

# 221
  • Мнения: 28
И аз мисля ,че не е нещо хубаво.Майка ми казва,че ако продължи значи е признак ,че се разболяваш...и че не е добре този дъх.

# 222
  • Мнения: 2 829
спри ги тогава и иди на лекар

# 223
  • Мнения: 221
То че не е хубаво е ясно на всички, ама в името на красотата, колко жертви прави жената.
Аз се надявам да успея да изпия опаковката без сериозен проблем. Надявам се да сваля, без да кача и се надявам да не си навредя сериозно.
Реших обаче като свърша с капсулите, какъвто резултат получа - такъв. Това е последното нещо, което пия, после почвам да свиквам с мисълта, че няма да си върна предишните кила.
Когато се храня се, чувствам по-добре и сухотата/жаждата е намаляла.

# 224
  • Мнения: 239
здравейте момичета!

от известно време следя темата, но още не съм решила дали да пия хапчетата. Из 5-те подтеми някъде срещнах, че хапчетата са били изследвани, след репортажа на Нова и че са били безвредни, но нещо не мога да намеря точно поста. Бихте ли ми потвърдили, че не са открили  нищо нередно като състав в тези хапчета? Също така аз не успях да гледам репортажите на Нова - там цитираха ли случаи в България от тези  хапчета или само преповтаряха новините от световните медии като BBC, в които в интерес на истината не става въпрос за точно тези хапчета? А разбра ли се каква е тази съставка F.T.D.?

мерси предварително за отговора!

Общи условия

Активация на акаунт