За раздумки и кафенце,в Разград да си свийм местенце !!!

  • 8 810
  • 322
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 50
Добро утро на всички Hug.

Добре дошълр, Васко Grinning.

Ама вие май снощи доста сте попразнували и подпийнали  Naughty Laughing. Как са ви главите днес  Crazy. Изпуснала съм купона  Thinking. Хайде да се наспите днес - тези, които могат.

Приятен ден на всички, ние отиваме на разходка.

# 241
  • Мнения: 398
Привет и от мен!!!
gicheva къде се разхождате?Стели,а ти пооправи ли се?Ще излизаш ли на разходка?
Приятен ден на всички!!!И мушмороците да ви слушат много!

# 242
  • Мнения: 256
Ей сега се обличаме и излизаме Мама барба къде ще си newsm78

# 243
  • Мнения: 441
на Васко!
А за мадама и аз не мога да помогна,но обещавам да помисля.Щом си се присъединил към нас-ще помагаме  Peace

# 244
  • Мнения: 51
Мама Барба пак ли тръгваш с токчетата?Нали се разбрахме,че на разходка се излиза само с това:

ако не намериш твой размер обади се ...Аз ги шия с кожа на клиента/може и на половинката му.../  #2gunfire  hahaha

# 245
  • Мнения: 398
Ами флейта от къде да намеря?Тя работата стана много деликатна  Twisted Evil
Ще бъдем пак на същото място НДК-ато.хайде най после да се съберем и видим  newsm53.Стига само сме си писали 

# 246
  • Мнения: 227
здравейте мама пожелавам ви приятна разходка на вси4ки днес маи е малко по студено от в4ера ама пак става за разходки  bouquet  bouquet  bouquet

# 247
  • Мнения: 441
Ние с Влади сме малко хремави и този път без нас на срещата  Sad.
Минахме само през пазара и до кухнята.Тази вечер тати ще е кулинар,ще хапнем пържени картофки (от пресните) и пържолка.

# 248
  • Мнения: 51
Титанче може ли да ти дойдем на гости ,че снощи моите лами и змейове всичко са омели!!!  FlutterА пък и вече ме мързи да готвя...

# 249
  • Мнения: 256
И ние минахме през пазара и на кухнята. Хайде като напълно оздравеем да се срещнем да не се заразят децата че е много лошо  #Crazy

# 250
  • Мнения: 256
Титанче и ние ще ти дойдем на гости щом ще готвите вкусотий. Само че пригответе голямо количество пържоли че моя мъж яде без хляб hahaha hahaha hahaha Ще тръгнем като замирише скарата  hahaha hahaha hahaha

# 251
  • Мнения: 3 219
МОМИЧЕТА !!!
Връщам се от кухнята и събранието/на което бяхме само 5 човека/. Д а ви кажа за какво става въпрос:

има идея да се направи втори вход  и алея за влизане към кухнята, също така и козирка на входа, за да не вали дъжд на чакащите на опашката. За целта яслата е кандидатствала с проект в общината,която ще отпусне 7500 лв, а ние трябва да съберем останалите 2500. За целта решихме да се сложат касички на някои места, включително и в кухнята, също ще има и в магазините "Дребосъчета", и  на един татко в  неговия магазин .Та мисълта ми беше който с каквото  и колкото може !!! Надявам  се идеята    да я приемете и осъществим заедно. Това е , ако имате други въпроси- питайте !!!

# 252
  • Мнения: 3 219
Моля всеки да каже на другите  !!!


Купоните няма да ги вдигат, за ваше сведение.

# 253
  • Мнения: 441
Титанче може ли да ти дойдем на гости ,че снощи моите лами и змейове всичко са омели!!!  FlutterА пък и вече ме мързи да готвя...
Титанче и ние ще ти дойдем на гости щом ще готвите вкусотий. Само че пригответе голямо количество пържоли че моя мъж яде без хляб hahaha hahaha hahaha Ще тръгнем като замирише скарата  hahaha hahaha hahaha
Който не го е страх ,че ще го заразим,да заповяда довечера.
Стели твоя мъж нали е ловец,ще яде без хляб я,как иначе  hahaha.Нашите пържоли са от магазина,ако не стигнат ще прескочите до у вас да вземете още  hahaha

# 254
  • Мнения: 441
А за кухнята идеята им е супер.Макар,че Влади е вече голям и няма още дълго да ходим на кухня, ще се включим ,колкото ни е възможно Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт