За раздумки и кафенце,в Разград да си свийм местенце !!!

  • 8 796
  • 322
  •   1
Отговори
# 225
  • Разград-София
  • Мнения: 273
И понеже ,нощните птици Васко и мама Габи ,а и моя милост сме малко алкохолици викам да почерпя по една ракийца



със салатка



НАЗДРАВЕ!!!  Drunk Drunk Drunk cheers

# 226
  • Мнения: 0
newsm58 Oha! baaa beer beer3 beer2 cheers beer Drunk Wine Glass Наздраве!

Мод: И все пак да се представя - казвам се Васко, от Разград на 21 години(не че не го пише в профила де). Тук ме доведоха мама Габи и Маргарет, и понеже съм със статут "търсещ" да ви се намира свободна сестра, братовчедка ..  Embarassed Simple Smile Sunglasses

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 02:36 от Backo

# 227
Добре дошъл при нас Васенце. baloni
Наздраве. beer3

# 228
  • Разград-София
  • Мнения: 273
newsm58 Oha! baaa beer beer3 beer2 cheers beer Drunk Wine Glass Наздраве!

Мод: И все пак да се представя - казвам се Васко, от Разград на 21 години(не че не го пише в профила де). Тук ме доведоха мама Габи и Маргарет, и понеже съм със статут "търсещ" да ви се намира свободна сестра, братовчедка ..  Embarassed Simple Smile Sunglasses

Първо добре дошъл Васе!!! Най накрая да си намерим общо местенце дружината!!

Второ със сестра немога да ти помогна ,ама виж с брат мога да ти отслужа ако  искаш  smile3521 smile3521 newsm53 newsm53 smile3508 smile3508

# 229
  • Разград-София
  • Мнения: 273
По едно коктеилче другари ??? Или някакwi други предпочитания имате ??



Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 04:59 от Margaret

# 230
  • Мнения: 0


Аз май се предавам ..

# 231
 newsm74 Марго
Ама как ме карате да се смея в ранни зори ама какво да ви правя newsm44 newsm44
Вас знаеш,че с родословието не мога да ти помогна ама ще разпитам.
Няма да те оставим я !!!!!

# 232
  • Разград-София
  • Мнения: 273
AAaaaaaaaaa не няма такива  Naughty Naughty Naughty Naughty По още едно последно и си тръгваме  Drunk Drunk cheers Drunk


# 233
  • Мнения: 0
Айде от мен да мине. Аз черпя



# 234
  • Мнения: 256
на Васко.       Ама вие снощи хич не сте спали. Аз си легнах веднага след брадърите много ми беше зле втреси ме. Днес съм по добре само че ми се мотае главата за това отивам да си изпия kaffeetrmker_2

# 235
  • Мнения: 51
Добре дошъл в компанията ни Васко!Аз също нямам свободни роднини от женски пол,но обещавам да поразпитам  Embarassed
На вас прекрасни разградлийки добро и здраво утро...,че от снощните купони май всички сме с махмурлук!?

# 236
  • Мнения: 51
След снощната тежка почерпка май ви е трудно да надигнете главите,А!
Хайде не се скатавайте ами ми правете компания за кафето ,че в 10 вече сме навън...

# 237
  • Мнения: 256
Марго как си мила наспа ли се оздравяваш ли. Голям купон сте си спретнали ама smile3501 smile3501 smile3501

# 238
  • Мнения: 3 219
Брей, хич не сте си почивали снощи, разминали сме се, аз си легнах към 2 и сме се разминали в почерпките !!

# 239
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Добро утро и от мен!

 Днес ми е крив ден,студено ми е,боли ме глава и съм гладна на всичкото отгоре  Mr. Green.
 Искам и аз на разходка.
 Относно Vip Brother нямам думи,върха на глупостта.Гледах само първия ден за да видя кои смешници са избрали този път,после не сме го гледали. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт