За раздумки и кафенце,в Разград да си свийм местенце !!!

  • 8 792
  • 322
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 227
здравеите и от мен и двете теми са супер newsm10 много е труден избора.Margaret успех в избора на нова тема   bouquet

# 316
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Пускаммм   bouquet Heart Eyes Hug

# 317
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Елате в новата тема !!  Peace Peace Hug Hug

# 318
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Защо винаги си зарязваме темите писани,недоизписани  newsm78?
 Нека свършим тази и след това да започнем новата.  bouquet

# 319
  • Мнения: 3 219
Фантичка,виж това :

Те се самоопределят като група самоорганизирали се младежи, които се събират до Часовниковата кула в Разград. И за да докажат своите нравствени ценности, за да направят добро и за да се повеселят по случай настъпващите християнски празници, организират Free Festival.
В 15 часа в събота на ронда в градския парк групата младежи ще раздава безплатно вегетарианска храна, топли дрехи и играчки на всички, които се нуждаят от внимание и грижи.
Фестът ще протече под приятните звуци на ска, пънк, хард кор и хип хоп песни.
В благотворителната инициатива могат да се включат всички. По-скоро могат да се включат онези добри хора с добри сърца, които навръх Лазаровден и седмица преди Великден решат да подарят дрехи и вещи на онези, които нямат.
Младежите си имат мисия – част от събраните вещи те ще занесат в дома за медикосоциални грижи в Разград.
Предстои ви пролетно почистване? Със сигурност по шкафовете ви има отеснели и вече не толкова модерни дрехи. И вместо да ги хвърляте по контейнерите, направете добро. С него ще помогнете на бедните и ще подкрепите благотворителната идея на „групата самоорганизирали се младежи“ и техните нравствени ценности, които са и ваши.
„Безплатният пазар“ се организира за втора поредна година и има амбицията да се превърне в традиция. Фестът иска да покаже, че и в малките градове хората могат да се забавляват и същевременно с това да създадат задружна общност, характеризираща се със самоуправление и взаимопомощ.

Галина МАРИНОВА

# 320
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 bubito_ благодаря,подготвила съм някои дрешки и ще ги занеса,стига да сме пристигнали до тогава. EmbarassedАз съм от сънливите и мнооого ми е трудно ставането сутрин,но пък в случая си заслужава. PeaceЩе ти звънна,когато пристигнем,дано само времето да е хубаво.

# 321
  • Мнения: 51
Инициативата е страхотна!Да попитам само кога и къде ще има "пункт"за дарение на умалели и "морално остарели" дрехи?
Лично аз за първи път "чувам"за такава група в Разград.  newsm78 Защо не и се даде по широка гласност на тази благотворителна дейност  Hug Убедена съм ,че ще има много желаещи да се включат.

# 322
  • Мнения: 398
Новата тема е супер.Ядосана съм,защото Добричлийки копират от нас.На няколко пъти я засичах авторката им в нашата тема,точно когато си давахме предложенията за нова.Предлагам  вече да си ги пишем на лични.А погледнете в темата на Добрич /новата/,че и анкета са си пуснали.ХМ  smile3516

Общи условия

Активация на акаунт