А кои животни обожаваме или имаме вкъщи?

  • 6 495
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 111
Аз лично имах костенурка, рибки и куче, сега имам само кученце, но мечтая да имам собствен резерват и да се грижа за всякакви животни (без гнусните, разбира се). Благодаря ви за гласуването.   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 120
обожавам котките и всички представители на сем.котки
имам си котка в къщи

# 2
  • Мнения: 8 505
Нямам домашен любимец.Обичам котките.И при положение,че си поставила темата така-мечтая за...(в твоя случай-резерват),аз си мечтая за една красива пума.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 374
KOTKA,имам и риби,но аквариумът е по-скоро за красота.

# 4
  • Мнения: 668
Имам куче и котка у дома, но взех да се замислям за още една маца...
Едно време мечтата ми беше да направя приют за кучета и котки.

# 5
  • Мнения: 3 251
Сега имаме само костенур/Ф/Хранклин, му вика дребния/.А преди това имахме котка, рибки, папагал и жаба.

# 6
  • Мнения: 780
обичаме ги всички / без повечето видове насекоми/ . в къщи имаме едно кученце , навън друго , кокошки , прасе , агнета , крави и магаре - на село , а преди сме имали и рибки , папагалчета ....

# 7
  • Мнения: 2 591
вкъщи имаме рибка и папагали!

не бих се грижила за други животни, мразя животни, които трябва да се пипат, просто ми е гнусно да пипам животни (е, малко съм крайна, но всеки усеща нещата различно)  Heart Eyes

ако са в клетка или в аквариум, мога да се любувам на всичко, дори на змии, но да ми лягат в леглото или да ми се търкат по мен като кучетата и котките - мерси!  Sick Stop Sick

сигурно ще ме освиркате, но според мен това е вродено чувство!

# 8
  • Мнения: 1 546
Обожавам животни!Всички (без змии)!Но най, най, най любими същества са ми котките.Просто съм луда по тях.Сега нямаме котка, но имам прекрасен котарак при нашите.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 578
Обичам много животни, но най-вече котки. ИмаХ, само дето мъж ми каза, че след като родя, вкъщи котка повече няма да влезе. И така стана. Е как пък грам да не обичат животни, цялото им семейство. ooooh!

# 10
  • Мнения: 3 622
В момента имаме само Морско свинче, но имахне и куче и коте. Иначе аз много обичам животните и с удоволствие бих гледала повече ако имам къща и пространство.   Laughing

# 11
  • Мнения: 4 111
В момента имаме само Морско свинче, но имахне и куче и коте. Иначе аз много обичам животните и с удоволствие бих гледала повече ако имам къща и пространство.   Laughing

Добавихме и морското свинче!  Peace

# 12
  • Мнения: 229
Имаме си домашен котарак и си ни е като член на семейството- глезен и много любвеобилен, иска винаги да е гушнат и да се занимава някой с него.

# 13
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
тук си имаме и куче и котка а на село конче,козичка,овчички,козленца,кокошки,прасенца ама не ги тача много,обичам си принцесата маца и се казва Чита,така я кръсти малкия.

# 14
  • Мнения: 6 472
Умирам за котки Grinning Отглеждах си една до съвсем скоро, но след 3-тия скок от 7-мия етаж решихме да я преселим някъде на по- нисичко, че много и се събра Joy Сега е горд дебел мъжкар със солидно поколение в едно китно селце и е много обичан и обгрижван от свекъра ми Grinning

В момента имаме водна костенурка.

# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Коте  Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 1 951
Женска котка.Отглеждаме си я вкъщи.Без нея не ходим никъде!Водим я навсякъде с нас.А между другото й търсим кавалер ,за да я ухажва за кратко време,че е разгонена.

# 17
  • Мнения: 750
Коне! Те са ми страст. Виждам в тях свободата, летежа, волността. Виждам това, което намирах у себе си преди време. Сега вече не съм такава. Но тях обожавам.

# 18
  • Мнения: 4 700
Аz си имам две котки и не искам никога да се раzделям с тях. Толкова мноооггггооооо си оби4ам.  Hug

# 19
  • Мнения: 4 111
Винаги съм си мислила, че хората обичат повече кучетата от котките, но анкетата показва друго...  newsm78

# 20
  • Мнения: 750
Ако ме пита някой куче или котка предпочитам, отговарям- куче.

# 21
  • Мнения: 1 612
Имам куче и морско свинче, а котката я оставих след сватбата на майка, че иначе ще стои самичка по цял ден.

# 22
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
имам си и кученце и две морски свинки,може да ги видите
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=115807

# 23
  • Мнения: 4 111
имам си и кученце и две морски свинки,може да ги видите
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=115807


За първи път виждам такова морско свинче! Много е красиво!

# 24
# 25
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Заек - имам и обожавам, но липсва в анкетата.

# 26
  • Мнения: 2 271
Имам куче,а до преди 1г и полувина и котка.Обичам всички животни.възпитавам и дъщеря си в този дух.

# 27
  • Мнения: 489
Гласувах-морско свинче Peace
А това беше моето любимо прасенце Hug
http://www.bgphoto.net/photos/13666/o632733590009375000.JPG

# 28
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355

За първи път виждам такова морско свинче! Много е красиво!
ООО,Благодаря,но за кое от двете става въпрос? newsm78

# 29
  • Мнения: 6 993
Швинчо си имам и аз Wink Казва се Тони. Има си и братче, което мъжът ми гледа. То се казва ДзверУ Grinning
Иначе искам хъски.

# 30
  • Мнения: 510
котки! котки - малки и големи Simple Smile   Flutter

# 31
  • Мнения: 4 111

За първи път виждам такова морско свинче! Много е красиво!
ООО,Благодаря,но за кое от двете става въпрос? newsm78


http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2462279
За това.  Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 6 092
Снимките на всички свинчовци и други питомци са много сладки! Heart Eyes
Като по-малка, че и досега, си мечтаех ако имам пари, да направя един хубав приют за бездомните животни, просторен, където да могат да тичат и за тях да се грижат с любов. Ех, мечтииии...
Иначе съм наблягала в отглеждането на кучетата Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 591
пропуснала съм да сложа линк към нашите любимци  Embarassed

ето папагалите: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102411

и рибката: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102411&photo=2

# 34
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ОБОЖАВАМ КУЧЕТАТА - ИМАМ ДВЕ - ВЕРНИ СА ТИ И НИКОГА НЕ ТЕ ПРЕДАВАТ smile3521

# 35
  • Мнения: 1 339

За първи път виждам такова морско свинче! Много е красиво!
ООО,Благодаря,но за кое от двете става въпрос? newsm78


http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2462279
За това.  Grinning
И младежа не е за изпускане  Laughing

А по темата.... Защо няма зайчета... или аз пак нещо недовиждам  newsm78

# 36
  • Мнения: 2 677
Гледала съм куче и котка. Други животни не съм имала, но ги ибочам всички.

# 37
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Куче - джобен формат, наподобяващо плюшена играчка. Най-милото същество, винаги и навсякъде си го водя с мен  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 4 916
Имам котка, но си мечтая и да куче - мопс  Crazy Мъжът ми иска рибки.

# 39
  • Мнения: 349
Радвам се за тази тема. Hug
Обичам животните, но обожавам моите любимци - 16-годишно куче - ветеран и едногодишен буен котарак.
Макар, че ги наричаме любимци - те са членове ( равноправни, че и повече)  на нашето семейство.
Ето ги http://images14.snimka.bg/002521343.jpg

# 40
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ddychinowa много са сладки тези двамата  Peace и аз обожавам животните

# 41
  • Мнения: 349
shushi7777 ,

Благодаря много
Звучи самохвално Embarassed - но добрите хора обичат животните  love001 и
не защото са расови, чистокръвни или още някакви, а заради самите тях и душите им.  animal037

# 42
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ООО не звучи самохвално!!! Точно така е !!!!!!!!  Peace Аз освен моите 2 кучета се грижа за още 5 бездомни които съм кастрирала, ваксинирала и вси4ко необходимо за да могат да живеят малко по-нормално

# 43
  • Мнения: 1 906
Имам си куче и го обичам от все сърце!

# 44
  • Мнения: 258
Обичаме всички животни. досега сме имали само котки. Искаме голямо куче, но на такова животно му трябва двор, а не малка панелка.

# 45
  • Мнения: 146
Обожавам все още моето куче Ерик. Той почина по-миналата седмица... в сряда - 21 март. Винаги ще го обичам. Беше част от семейството ни 17 години. Накрая го приспаха в ръцете ми. Беше много болен и нямаше друг изход. Ерик беше руска болонка и много проклет, но си беше моето приятелче... Надявам се да дойде ден, в който ще мога да гледам снимките му без да се разплаквам...
Съжалявам ако съм развалила настроенито на някого, но имах нужда да напиша... наистина обажавах това куче...

# 46
  • Мнения: 822
Обожавам котките! Имам котка вкъщи, много е мързелива, постоянно яде и е пухкава и гушкава. От малка винаги съм се кефила на котките. А кучетата не ги обичам, даже ме е страх от тях, особено от бездомните... Хапана съм и оттам ми е останало явно.

# 47
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
много обичам котки,кучета и риби ... и от трите съм имала

# 48
  • Мнения: 1 269
оби4ам вси4ки животни,но най-вече кучетата  animal037.имаме две и ги обичаме страшно много Peace

# 49
  • Мнения: 6 958
Винаги съм харесвала рибките  Peace

# 50
  • Мнения: 685
КОТКА!!! Обичам животните, но котката ми е слабост. По - своенравни са от кучетата, но това ми допада. За нищо на света не бих заменила нейното нежно мъркане и ласки. И да и се скарам пак се  връща и е готова за обич.

# 51
  • Мнения: 4 916
Винаги съм харесвала рибките  Peace

Моят мъж много обича рибки. Чудя се дали да не го изненадам някой път - като се върне от командировка примерно, аз да съм инсталирала един аквариум...  newsm78 обаче не знам с какви рибки... пък и котката няма да миряса докато не ги ликвидира. Май няма да го огрее с рибки.

# 52
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
shushi7777 ,

Благодаря много
Звучи самохвално Embarassed - но добрите хора обичат животните  love001 и
не защото са расови, чистокръвни или още някакви, а заради самите тях и душите им.  animal037
Peace Peace Peace

# 53
  • Мнения: 98
           Имахме котка,но нещо побесня и я подарихме, а беше голяма красавица.
     

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Е как така побесня - пък сте я подарили  newsm78

# 55
  • Мнения: 207
 newsm10 newsm10 newsm10 Az imam 2 kotki - siamska i diva. Te sa 4lenove na semeistvoto mi

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ril4eto ВИКАТ ТЕ В ТЕМА МЕЛОМАДАМИ2

# 57
  • Мнения: 6 958
Винаги съм харесвала рибките  Peace

Моят мъж много обича рибки. Чудя се дали да не го изненадам някой път - като се върне от командировка примерно, аз да съм инсталирала един аквариум...  newsm78 обаче не знам с какви рибки... пък и котката няма да миряса докато не ги ликвидира. Май няма да го огрее с рибки.

Хубаво нещо са, голяма красота си е с всичките му там атрибути, обаче подръжката е...  Sick

# 58
  • Мнения: 6 461
Обичам ги всички животни.

Имала съм като по малка
котка,куче,хамстер,папагл,рибки.
Но на този етап нямам време да се занимавам с домашни любимци ...а и не искам в къщи животни.

# 59
  • Мнения: 534
Котка,най-много ги обичам и им се радвам  Flutter

# 60
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Зайче.
Но го няма в анкетата  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 4 111
Зайче.
Но го няма в анкетата  Rolling Eyes

Вече имаме и зайче!  Peace

# 62
  • Мнения: 1 234
Гласувах със зайче,защото си гледам зайче Heart Eyes Иначе всички са ми любими Hug

# 63
  • Мнения: 1 339
Еее вие сега сложихте и зайче... аз имам зайчета ама вече гласувах с коте... нищо Wink Здраве да е! Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 457
Обичам всякакви животни но котките ги обожавам. Имам си една която е в къщата и не я пускам навън и една маца която е дворна. Двете се мразят много  Grinning

# 65
  • Мнения: 2 229
Имам само коте, зайчетата са ми много сладки обаче. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 423
Винаги съм харесвала рибките  Peace

Моят мъж много обича рибки. Чудя се дали да не го изненадам някой път - като се върне от командировка примерно, аз да съм инсталирала един аквариум...  newsm78 обаче не знам с какви рибки... пък и котката няма да миряса докато не ги ликвидира. Май няма да го огрее с рибки.
на мен едно от бившите ми гаджета така ми инсталира един аквариум изненада Mr. Green докато не бях в къщи и после ми идеше да го убия Mr. Green,защото имах и котарак и куче и котарака прояви жив интерес към подаръка Crazy

а иначе аз най обичам котките-меки,гушливи
имала съм няколко котки все събирани от мен от улицата,но последната ми котка я дадох на сестра ми уж за първите месеци с бебо в къщи, но котана и сестра ми толкова се заобичаха,че си остана при нея
  кучета съм имала пудел,като дете после боксерка,но определено предпочитам котки

# 67
  • Мнения: 2 891
Винаги съм гледала котки. Сега у майка (живеем врата до врата) гледаме един огромен мацуран със заешко сърце, точно като в приказката  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 679
Котка, рибки, зайче, папагали  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 5 317
Оби4ам вси4ките,но котките ги обожавам.

# 70
  • Мнения: 2 467
Куче, котка проклетница, гълъби, канари, и най-новия член от днес - зайче.

# 71
  • Мнения: 4 111
Добавих и гълъбчета, бях забрявила за тях, а аз също имах гълъбче преди време, но за кратко - само му проведохме кратко лечение и го пуснахме на свобода, а имам съученик, който отглежда гълъби за съзтезания - много са красиви.  Grinning

# 72
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Най-много обичам кучетата, имам си в къщи ротвайлер Барсита, имала съм и един страхотен котарак този. Като малка съм имала два папагала, но малки, а искам голям. Харесвам също и рибки. Представям си голям аквариум вграден в стената с много рибки, различни видове. Но някога, когато имам мое си жилище може и това да стане Praynig Peace Дай Боже!

# 73
  • София
  • Мнения: 361
обичам ги всичките  animal085

# 74
  • Мнения: 178
Имаме си куче - сибирско хъски, много е добричък. Обичам всякакви животни, с изключение на пернати (петли - най-малко  #2gunfire ). Обаче и аз като de3demonka си мечтая за аквариум с красиви рибки - много ме успокояват, като ги гледам как плавно се носят във водата...  Heart Eyes

# 75
  • Мнения: 440
   kyllmg  animal037 txtlovesAnimal Tropical FishАз обичам всички животни,но за предпочитане да не ме ближат и лигавя и имам непоносимост към косми всякакви.Голямата ми дъщеря като малка мн.се страхуваше от животни и бяхме взели едно бебенце-източно европейска овчарка,за да израснат заедно и да преодолее страха.Елза беше мн.любвеобвилна,но стана като магаре и не се побираше повече в апартамента и я дадохме на село.Пет години гледахме вълнисто папагалче,но преди 3 месеца умря.Погребахме го в Морската градина и му посадих зюмбюлче.Така и не се научи да говори,голям инат излезе/беше доста възрастен като дойде в нас ей така от улицата/.За Велик ден си взехме едно мъниче Чоки ,но все още не може да се прибира в клетката си като го пусна/снощи спа на корниза/Някой може ли да ме посъветва как да го науча да говори? smile3547

# 76
  • Мнения: 23
Аз съм почитател на кучетата.Имаме куче от породата Джак Расел Териер,донесохме си го от Африка.Препоръчвам тази порода на всички които искат да имат куче заедно с децата си.Тези кучета са страхотно умни и любящи-обожават деца.Същевременно са много забавни ,с тях никога не е скучно.Това е кучето от филма "Маската".На мнение съм че котките са носители на много зарази и са опасни за деца и бъдещи майки.

# 77
# 78
  • Мнения: 836
Куче! Имах една такава приятелка-немска овчарка, която никога няма да забравя! Heart Eyes Cry

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Харесвам животните, които може да ги пипнеш, погалиш, "мачкаш", гушкаш, т.е. не съм фенка на риби, папагали, костенурки и морски свинчета.
Не харесвам и котките, освен - персийските и ангорските.
Повече ми харесват кучетата - по живи са и по умни, но въпреки това съм притежател на персиец, защото не мога да се грижа да куче, изисква повече грижи и време.

# 80
  • Мнения: 3 647
куче     
котка
и зайче

# 81
  • Мнения: 1 416
В момента нямаме домашен любимец. Обичам много кучетата и съм си имала. И котки сме гледали, като дете бях луда по тях, но сега не ги понасям.
Един ден ще си вземем пак куче. А може и някоя друга животина - кой знае Маргарита какво ще си поиска...  Grinning

# 82
  • The O.C.
  • Мнения: 61
куче
3 дворни котки
персийска котка с две котета
много рибки на мъжа ми

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715

# 84
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Охххх какъв е красавец  Wink и аз имам - ротвайлер , но нямам негови снимки в компа  Embarassed

# 85
  • Мнения: 349
Таниела,
Твоето кученце има невероятно умни очи.
Иска ми се да те радва винаги с такава  преданост и обожание.animal037

# 86
  • Мнения: 1 924
  Heart EyesКОТКА Heart Eyes
А защо няма кози в анкетата ? Те са ми на второ място.

Инак в момента гледам само аквариумни рибки,
след като последната ми маца
загина при трагични обстоятелства.

# 87
  • Мнения: 4 678
Морско свинче,2 аквариума ,папагал,2 жени Sick

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ето го моя глезан.

# 89
  • Мнения: 349

Безкрайно чаровен
Чак ми се прииска да попитам - истински ли е ... newsm78

# 90
  • Мнения: 1 937
Куче -  Голдън ретрийвър;
Сухоземна костенурка;
Лъв и Овен Laughing

# 91
  • София
  • Мнения: 1 951
Глезанчо е много красив!На колко години е?Бях ,чела тема,за него с космите.Оправили се проблем?От няколко дни забелязах ,че и нашата хубавица е започнала,да си сменя козината и ръсенето на косми започва.Ще и купя витаминки.

# 92
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
В тази тема ми се струва най-уместно да попитам. Моля да ми кажете къде във Варна да заведа кучето си, за да го пострижа ? Но не прекалено луксозен и скъп салон. Кучето ми е кокер шпаньол. Тук в Балчик също има къде, но искат да го направят с упойка, за да работят спокойно. Не искам да я подлагам на това- без да е необходимо да я упояват. #2gunfire
Благодаря предварително.
Ето го моето зверче :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=115574

# 93
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


ООО красавец!!! Преди 15 години имах същия само че със сиво- синя козина/малко по дълга/ Беше много ревнив , не допускаше никой да приближава до мен - пазеше като куче   Peace

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Глезанчо е много красив!На колко години е?Бях ,чела тема,за него с космите.Оправили се проблем?От няколко дни забелязах ,че и нашата хубавица е започнала,да си сменя козината и ръсенето на косми започва.Ще и купя витаминки.

Примирих се, няма спасение явно. Добре, че ми напомни за витамините, да купя пак.

На година и половина е. Зодия скорпион Wink

Чак ми се прииска да попитам - истински ли е ... newsm78

Истински е  Wink

# 95
  • София
  • Мнения: 1 951
Моята не  е ангорска,но все пак от кои витамини му купуваш>В магазина ми предложиха поне три вида.За лъскава козина,за без (Уж)косми и за подрастващи?

# 96
  • Мнения: 1 097
МОРСКИ СВИНЧЕТА!


Най-прекрасните животинки  Heart Eyes

# 97
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696

Ах, каква опашка ...  Hug

# 98
  • Мнения: 3 760
А кои са гнусните?

Имам част от любимите си - котки, папагали, гущери, паяци... Определено ми липсват кучатата... Както и много други  Cry

# 99
  • Мнения: 836
Куче -  Голдън ретрийвър;


А снимки, може ли?  Grinning

# 100
# 101
  • Мнения: 836
Нямам думи! Красота!!!!!!!  newsm76    Hug

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Моята не  е ангорска,но все пак от кои витамини му купуваш>В магазина ми предложиха поне три вида.За лъскава козина,за без (Уж)косми и за подрастващи?

Персиец е.
Не знам какви са витамините, доктора при който го водя, каквито ми даде. Розови на цвят и като ги стрия много приятно миришат.

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Уф, това исках да ти покажа

Чак ми се прииска да попитам - истински ли е ... newsm78

Истински е  Wink

http://img221.imageshack.us/img221/4263/kolajux6.jpg

# 104
  • София
  • Мнения: 175
Ние имаме куче - догеса. Като дете ни е. Пътуваме много, и когато се разхождаме из България винаги е с нас. Мъжът ми и говори като на малко момиченце и тъй като за момента не мога да имам деца, тя ни е чаавето  Flutter Той в момента работи извън България и кученце ми е единствена утеха.

# 105
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имаме котка - сиамка. Утре ще стане на 2 години. Има много запомняща се дата на раждане - 05.05.05г. Laughing

# 106
  • Мнения: 4 176
Уф, това исках да ти покажа

Чак ми се прииска да попитам - истински ли е ... newsm78

Истински е  Wink

http://img221.imageshack.us/img221/4263/kolajux6.jpg


Много,многе е сладък!Аз имам персийка женска.Само,че е чисто черна.  bouquet

# 107
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Таниела,
Твоето кученце има невероятно умни очи.
Иска ми се да те радва винаги с такава  преданост и обожание.animal037
Дано,че сме го взели да пази къщата,а то си играе със всеки ,който дойде у нас.Никой не ще да лае. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт