А кои животни обожаваме или имаме вкъщи?

  • 6 492
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 146
Обожавам все още моето куче Ерик. Той почина по-миналата седмица... в сряда - 21 март. Винаги ще го обичам. Беше част от семейството ни 17 години. Накрая го приспаха в ръцете ми. Беше много болен и нямаше друг изход. Ерик беше руска болонка и много проклет, но си беше моето приятелче... Надявам се да дойде ден, в който ще мога да гледам снимките му без да се разплаквам...
Съжалявам ако съм развалила настроенито на някого, но имах нужда да напиша... наистина обажавах това куче...

# 46
  • Мнения: 822
Обожавам котките! Имам котка вкъщи, много е мързелива, постоянно яде и е пухкава и гушкава. От малка винаги съм се кефила на котките. А кучетата не ги обичам, даже ме е страх от тях, особено от бездомните... Хапана съм и оттам ми е останало явно.

# 47
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
много обичам котки,кучета и риби ... и от трите съм имала

# 48
  • Мнения: 1 269
оби4ам вси4ки животни,но най-вече кучетата  animal037.имаме две и ги обичаме страшно много Peace

# 49
  • Мнения: 6 958
Винаги съм харесвала рибките  Peace

# 50
  • Мнения: 685
КОТКА!!! Обичам животните, но котката ми е слабост. По - своенравни са от кучетата, но това ми допада. За нищо на света не бих заменила нейното нежно мъркане и ласки. И да и се скарам пак се  връща и е готова за обич.

# 51
  • Мнения: 4 916
Винаги съм харесвала рибките  Peace

Моят мъж много обича рибки. Чудя се дали да не го изненадам някой път - като се върне от командировка примерно, аз да съм инсталирала един аквариум...  newsm78 обаче не знам с какви рибки... пък и котката няма да миряса докато не ги ликвидира. Май няма да го огрее с рибки.

# 52
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
shushi7777 ,

Благодаря много
Звучи самохвално Embarassed - но добрите хора обичат животните  love001 и
не защото са расови, чистокръвни или още някакви, а заради самите тях и душите им.  animal037
Peace Peace Peace

# 53
  • Мнения: 98
           Имахме котка,но нещо побесня и я подарихме, а беше голяма красавица.
     

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Е как така побесня - пък сте я подарили  newsm78

# 55
  • Мнения: 207
 newsm10 newsm10 newsm10 Az imam 2 kotki - siamska i diva. Te sa 4lenove na semeistvoto mi

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ril4eto ВИКАТ ТЕ В ТЕМА МЕЛОМАДАМИ2

# 57
  • Мнения: 6 958
Винаги съм харесвала рибките  Peace

Моят мъж много обича рибки. Чудя се дали да не го изненадам някой път - като се върне от командировка примерно, аз да съм инсталирала един аквариум...  newsm78 обаче не знам с какви рибки... пък и котката няма да миряса докато не ги ликвидира. Май няма да го огрее с рибки.

Хубаво нещо са, голяма красота си е с всичките му там атрибути, обаче подръжката е...  Sick

# 58
  • Мнения: 6 461
Обичам ги всички животни.

Имала съм като по малка
котка,куче,хамстер,папагл,рибки.
Но на този етап нямам време да се занимавам с домашни любимци ...а и не искам в къщи животни.

# 59
  • Мнения: 534
Котка,най-много ги обичам и им се радвам  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт