А кои животни обожаваме или имаме вкъщи?

  • 6 505
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 440
   kyllmg  animal037 txtlovesAnimal Tropical FishАз обичам всички животни,но за предпочитане да не ме ближат и лигавя и имам непоносимост към косми всякакви.Голямата ми дъщеря като малка мн.се страхуваше от животни и бяхме взели едно бебенце-източно европейска овчарка,за да израснат заедно и да преодолее страха.Елза беше мн.любвеобвилна,но стана като магаре и не се побираше повече в апартамента и я дадохме на село.Пет години гледахме вълнисто папагалче,но преди 3 месеца умря.Погребахме го в Морската градина и му посадих зюмбюлче.Така и не се научи да говори,голям инат излезе/беше доста възрастен като дойде в нас ей така от улицата/.За Велик ден си взехме едно мъниче Чоки ,но все още не може да се прибира в клетката си като го пусна/снощи спа на корниза/Някой може ли да ме посъветва как да го науча да говори? smile3547

# 76
  • Мнения: 23
Аз съм почитател на кучетата.Имаме куче от породата Джак Расел Териер,донесохме си го от Африка.Препоръчвам тази порода на всички които искат да имат куче заедно с децата си.Тези кучета са страхотно умни и любящи-обожават деца.Същевременно са много забавни ,с тях никога не е скучно.Това е кучето от филма "Маската".На мнение съм че котките са носители на много зарази и са опасни за деца и бъдещи майки.

# 77
# 78
  • Мнения: 836
Куче! Имах една такава приятелка-немска овчарка, която никога няма да забравя! Heart Eyes Cry

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Харесвам животните, които може да ги пипнеш, погалиш, "мачкаш", гушкаш, т.е. не съм фенка на риби, папагали, костенурки и морски свинчета.
Не харесвам и котките, освен - персийските и ангорските.
Повече ми харесват кучетата - по живи са и по умни, но въпреки това съм притежател на персиец, защото не мога да се грижа да куче, изисква повече грижи и време.

# 80
  • Мнения: 3 647
куче     
котка
и зайче

# 81
  • Мнения: 1 416
В момента нямаме домашен любимец. Обичам много кучетата и съм си имала. И котки сме гледали, като дете бях луда по тях, но сега не ги понасям.
Един ден ще си вземем пак куче. А може и някоя друга животина - кой знае Маргарита какво ще си поиска...  Grinning

# 82
  • The O.C.
  • Мнения: 61
куче
3 дворни котки
персийска котка с две котета
много рибки на мъжа ми

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715

# 84
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Охххх какъв е красавец  Wink и аз имам - ротвайлер , но нямам негови снимки в компа  Embarassed

# 85
  • Мнения: 349
Таниела,
Твоето кученце има невероятно умни очи.
Иска ми се да те радва винаги с такава  преданост и обожание.animal037

# 86
  • Мнения: 1 924
  Heart EyesКОТКА Heart Eyes
А защо няма кози в анкетата ? Те са ми на второ място.

Инак в момента гледам само аквариумни рибки,
след като последната ми маца
загина при трагични обстоятелства.

# 87
  • Мнения: 4 678
Морско свинче,2 аквариума ,папагал,2 жени Sick

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ето го моя глезан.

# 89
  • Мнения: 349

Безкрайно чаровен
Чак ми се прииска да попитам - истински ли е ... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт