А кои животни обожаваме или имаме вкъщи?

  • 6 510
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Зайче.
Но го няма в анкетата  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 4 111
Зайче.
Но го няма в анкетата  Rolling Eyes

Вече имаме и зайче!  Peace

# 62
  • Мнения: 1 234
Гласувах със зайче,защото си гледам зайче Heart Eyes Иначе всички са ми любими Hug

# 63
  • Мнения: 1 339
Еее вие сега сложихте и зайче... аз имам зайчета ама вече гласувах с коте... нищо Wink Здраве да е! Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 460
Обичам всякакви животни но котките ги обожавам. Имам си една която е в къщата и не я пускам навън и една маца която е дворна. Двете се мразят много  Grinning

# 65
  • Мнения: 2 229
Имам само коте, зайчетата са ми много сладки обаче. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 423
Винаги съм харесвала рибките  Peace

Моят мъж много обича рибки. Чудя се дали да не го изненадам някой път - като се върне от командировка примерно, аз да съм инсталирала един аквариум...  newsm78 обаче не знам с какви рибки... пък и котката няма да миряса докато не ги ликвидира. Май няма да го огрее с рибки.
на мен едно от бившите ми гаджета така ми инсталира един аквариум изненада Mr. Green докато не бях в къщи и после ми идеше да го убия Mr. Green,защото имах и котарак и куче и котарака прояви жив интерес към подаръка Crazy

а иначе аз най обичам котките-меки,гушливи
имала съм няколко котки все събирани от мен от улицата,но последната ми котка я дадох на сестра ми уж за първите месеци с бебо в къщи, но котана и сестра ми толкова се заобичаха,че си остана при нея
  кучета съм имала пудел,като дете после боксерка,но определено предпочитам котки

# 67
  • Мнения: 2 891
Винаги съм гледала котки. Сега у майка (живеем врата до врата) гледаме един огромен мацуран със заешко сърце, точно като в приказката  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 679
Котка, рибки, зайче, папагали  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 5 317
Оби4ам вси4ките,но котките ги обожавам.

# 70
  • Мнения: 2 467
Куче, котка проклетница, гълъби, канари, и най-новия член от днес - зайче.

# 71
  • Мнения: 4 111
Добавих и гълъбчета, бях забрявила за тях, а аз също имах гълъбче преди време, но за кратко - само му проведохме кратко лечение и го пуснахме на свобода, а имам съученик, който отглежда гълъби за съзтезания - много са красиви.  Grinning

# 72
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Най-много обичам кучетата, имам си в къщи ротвайлер Барсита, имала съм и един страхотен котарак този. Като малка съм имала два папагала, но малки, а искам голям. Харесвам също и рибки. Представям си голям аквариум вграден в стената с много рибки, различни видове. Но някога, когато имам мое си жилище може и това да стане Praynig Peace Дай Боже!

# 73
  • София
  • Мнения: 361
обичам ги всичките  animal085

# 74
  • Мнения: 178
Имаме си куче - сибирско хъски, много е добричък. Обичам всякакви животни, с изключение на пернати (петли - най-малко  #2gunfire ). Обаче и аз като de3demonka си мечтая за аквариум с красиви рибки - много ме успокояват, като ги гледам как плавно се носят във водата...  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт