Кларинол КЛА 1000 на Walmark

  • 88 392
  • 398
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 578
УФ, аз не искам да бързам да се хваля, но от един блистер на Фарма Норд вече съм минус 1 кг. Не спортувам, освен ако не се брои тичането след малкия, но пък и не ям много. За сметка на това основно кроасани с крем и замразени пици Embarassed Но това е - като го започнах миналата седмица бях между 52 и 53, сутринта се измерих - 51 кг. Кантара ми не е супер точен, но все пак има разлика от 1кг. Hug

# 31
И на мен ми е любитно да разбера що за ефект има кларинол-а. Ще следя темата, а ако и аз се зарибя да го пробвам - ще споделям с вас резултатите! newsm10

# 32
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
цък
Аз преди време бях пуснала тема за Биоактив КЛК, обаче никой не се е похвалил, че е отслабнал. Сега се записвам тук и ако някой започне да сваля - ще рискувам и аз.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет и аз се записвам да следя темичкаката
Преди да забременея свалях без проблем, но сега от седмица не кърмя дребното само се отби,не ям много ама кантара нацки хич и немърда.Покрай малката нямам възможност да ходя на фитнес или да спортувам(просто няма никой който да ми помага,освен мъжо ама той все на работа),а и диетата си изисква точно време на хранене и време за готвене , а аз такова нямам и затова разглеждам от извесно време мненият аза хапчета за отслабване и тъй като за Кларинола единствено прочетох,че е горе долу безвреден ще следя още седмица темичката дали отслабвате и ще взема да се пробвам.Може пък да взема да се стопя.

Целувки и усмихнат ден

# 34
  • Мнения: 5 001
Аз да дам отзиви за КЛА на Биоактив. На края на опаковката съм, и да ви кажа видимо съм се стегнала. Спортувам 3-4 пъти в седмицата по 40 минути, сапзавам и диета, но не много стриктна Embarassed  Все пак това е добавка за извайване на тялото, а не за сваляне на килограми и за мен лично има ефект, ама и имам доста за стягане де Peace

# 35
Здравейте,аз пия БиоАктив К.Л.К.1000 и за 1 мес. съм 3 кг. надолу,но трябва физическо натоварване.Аз понеже съм с две малки ангелчета,нямам  време за друо и практикувам каланетика. Thinking

# 36
  • Мнения: 1 243
Мен ме интересува дали наистина действа на талията и ханша,както е в рекламата?! Rolling Eyes
Че на мен точно такова ми трябва  Thinking

# 37
Ами да има ефект за талията и ханша!

# 38
  • Мнения: 3 268
И така вече 10 дена пия два пъти на ден Кларинол Кла 1000 на Валмар,но ефекта е нулев.Ще продължавам обаче.

# 39
  • Мнения: 1 243
И така вече 10 дена пия два пъти на ден Кларинол Кла 1000 на Валмар,но ефекта е нулев.Ще продължавам обаче.

Ама Стефани, то не трябва ли по 3 пъти на ден да се пие? newsm78 Аз що си мисля,че тъй четох... Thinking Може и да бъркам де.

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Не трябва ли приема да е поне три пъти на ден?

 Laughing Laughing Писали сме заедно

# 41
  • Мнения: 3 268
Вътре пише 2 или 3 пъти и аз реших да почна с два приема,ама от днес съм на 3.Особено след като снощи мъжът ми каза,че съм напълняла. Sad

# 42
  • София
  • Мнения: 2 840
..... снощи мъжът ми каза,че съм напълняла. Sad

Ох! #Cussing out

# 43
  • Мнения: 3 268
Най-лошото е,че съм понапълняла точно около талията,дам,дето много трудно се сваля.Иначе не съм пълна-57 кг. съм при ръст167 см.Винаги съм имала много тънка талия,а от няколко месеца изведнъж се сдобих с "поясче".Много ми е мъчно.То е ясно,че е от ЕГН-то,ама мааалко поне да го смъкна,няма да е зле.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, не е от възрастта, няма начин, освен ако не си към петдесетте, тогава хормоните си казват своето.
Аз тежко въздъхнах, защото моят си мислеше, че като качих почти 40 кила/никой не ме е карал, признавам си/,после за месец ще стана 48 пак.
Е, че как, бе.....
Та като се сетя как тъкмо смъкна нещо и той каже пак, че по-дебела от мене няма ими иде да го зашутя.
Ама аз в момента съм над 65 кила/вече не се тегля, но са там 65-68/при ръст 163, има за какво да мрънка човекът.И въпреки това се вбесявам от подобни коментари.

Иначе - смърт на гадните кила.
Скоро видях една позната, на 39 е, та не я познах, защото в гръб беше като девойка.Отслабнала ивсичките й деформиращи излишества се стопили.Та трудно - лесно...все става свалянето.
Аз поне се провалям засега, но не пречи на другите да успяват.
Коментарите на мъжа -  ignore2

Общи условия

Активация на акаунт