Линдакса или редуктил -от къде?

  • 12 850
  • 13
  •   1
Отговори
  • Vraca
  • Мнения: 133
Здравейте,
искам да ви попитам някои от вас пие ли в момента Линдакса и/или Редуктил и от къде си ги набавя, понеже ги няма в аптечната мрежа? Има ли някакъв еквивалент на тези лекарствени средства?

# 1
  • Мнения: X
Здравей,
напиши сибутрамин в нета и виж какво е довело до спирането на всички медикаменти, чийто основна съставка е той, включително линдакса и редуктила.
Наднорменото тегло не е болест - защо искаш да пиеш хапчета, които по принцип са предназначени за болести?

# 2
  • SA
  • Мнения: 3 196
Затльстяването ( BMI >30 ) беше признато официално за заболяване през 2013 г. от Американската медицинска асоциация. 
Това теоретично само, иначе и аз не сьм сьгласна, че е заболяване. Затльстяването е по-скоро симптом на нарушена обмяна. И с времето усложнява нещата.
За сибутрамина - все едно да питаш откьде да си набавиш наркотик ( понеже и двете са забранени за свободна продажба).

# 3
  • Мнения: 165
има еквивалент -редус -съдържа само сибутрамин 15мг.блистера е 10лв.има го навсякъде ,не си търсила достатъчно добре.сибутрамина е наркотик колкото кафе арабика с цигара....въпрос на политика е спирането му в част от европейския съюз.

# 4
  • Vraca
  • Мнения: 133
Багодаря ви!

# 5
  • Мнения: 631
Редуктила, доколкото знам има същото действие като Лида (знам го от фармацевт, когато и двете се продаваха в аптеките, Лида беше на половината цена на Редуктила, нямаше ментета и подобни).

# 6
  • Мнения: 165
и двете лекарства съдържаха едно и също,просто в различни мг .,за това лекар какво количество е необходимо.има ги в други държави,но цените им са много високи,от порядъка на 80 долара....но и редуса не е лош еквивалент.

# 7
  • Мнения: 199
има еквивалент -редус -съдържа само сибутрамин 15мг.блистера е 10лв.има го навсякъде ,не си търсила достатъчно добре.сибутрамина е наркотик колкото кафе арабика с цигара....въпрос на политика е спирането му в част от европейския съюз.
Търсих в чичко "Гугъл" - редус, но не ми излиза такова лекарство. Моля те дай повече инфо за него или линк.

# 8
  • Мнения: X
има еквивалент -редус -съдържа само сибутрамин 15мг.блистера е 10лв.има го навсякъде ,не си търсила достатъчно добре.сибутрамина е наркотик колкото кафе арабика с цигара....въпрос на политика е спирането му в част от европейския съюз.
Търсих в чичко "Гугъл" - редус, но не ми излиза такова лекарство. Моля те дай повече инфо за него или линк.

Ако ще е до идеи от нета, то ето това средство, изглежда за момента е рекордьор по ефективност: http://goo.gl/YOeKch

# 9
  • Мнения: X
За да не отидат очакванията на вятъра отговарям, макар че няма защо.

Фокуса на темата трябва да остане за това колко опасно и безразсъдно е да се купуват вредни субстанции по интернет.
Това е и моя основна борба, макар да съм наясно, че борейки срещу нещо му се вдъхват сили.

И аз като съм бил 130 кг съм мислил да го направя с хапове, но тъй като имах знанията за ужасяващите последствия не го направих.
Какво и как съм правил няма значение, но и до ден днешен си нося последствията от прехранването в бебешка и детска възраст - примирил съм се, макар и да е малко парадоксално, че имам претенцията да знам нещо (но не достатъчно, затова и продължавам да уча) за храненето.

Важното е какво знание съществува и как някой придобивайки го може да си спаси живота.

Иначе случаи и случки всякакви.

# 10
  • Мнения: 165
никъде не съм казвала,че единствения ефективен начин за разграждане на мазнини е приема на лекарства.няма да изпадам в полемика или в дълги монолози,но АНОРЕКСОГЕНИТЕ ги е имало в природата,има ги в химията и ще ги има.въпросът ми беше поставен не защото такъв контингент ще търси отговор в бг мама.звучи най-малкото несериозно.обаче отговор не получих-каква диета ще им подскажеш,Георги?да си следят калориите,вмнвд,вбд,или безчетните вариации на ротации.не те питах като малък дали си бил тлъст.не всички дебели възрастни са били малки прехранени деца.

# 11
  • Мнения: X
Пиши на мейл или на л.с. тогава.
Не смятам, че казусите, при това хипотетичните, са подходящи точно за тази тема.

# 12
  • Мнения: 165
иска ми се да започне една страшна информираност какво съдържат всички китайски шитни,какви странични ефекти имат,какви последствия за организма след дълготрайна употреба,как се произвеждат/ако знаят как,много ще се намразят че са ги пили/,цялата истина.и алтернативи за всички пристрастени към тях.разбираш много добре какво пиша и колко е сериозен въпроса,ако не се спре тази вълна,която не е само модна,много хора ,ще загазят със здравето си.аз се опитвах да информирам и да дезинформирам,но така не става.трябва сериозен подход.

# 13
  • Мнения: 2 496
Редуктил съдържа субитрамин.За тези ,които все още не са разбрали:

http://www.blitz.bg/article/20160

Общи условия

Активация на акаунт