Кларинол КЛА 1000 на Walmark

  • 88 420
  • 398
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 551
Ей,запалихте ме с тез хапове.Утре тичам до аптеката и се включвам и аз в групата.

# 46
  • Мнения: 3 268
Бързам да споделя.Първо мъжът ми се извини след страхотен скандал,който му спретнах tantrum bashПосле се претеглих и установих,че съм отслабнала с около килограм и половина откакто вземам хапчетата.От вчера ги вземам 3 пъти.В неделя свършвам опаковката от 30 таблетки.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 840
Бързам да споделя.Първо мъжът ми се извини след страхотен скандал,който му спретнах tantrum bashПосле се претеглих и установих,че съм отслабнала с около килограм и половина откакто вземам хапчетата.От вчера ги вземам 3 пъти.В неделя свършвам опаковката от 30 таблетки.

А така! fight

Браво за свалените кила.
И аз ще ги пробвам тези хапове.Вече съм пила КЛА на Адифарма, ама за тези пише, че киселината е по-нещоситам от обиковената КЛА.

# 48
  • Мнения: 3 268
Ами да,те мъжете не си видят тях....Моя го взех 70 кг,а сега е 98 кг.Нищо не съм му казала,ама вчераааа

# 49
  • София
  • Мнения: 2 840
Моят беше 78.
Сега - 95. Twisted Evil
Ама очите му все в моя з**ник. #Cussing out

# 50
  • София
  • Мнения: 551
В аптеката го нямаше Био Актив КЛК 1000 на Фарма Норд ,но аптекарката ми каза че по -добър бил  Кла на Ади Фарма.Не посмях да рискувам и ще си търся този на Фарма Норд.
Има ли някой ,все пак който е пил Кла на Ади Фарма и има ефект?

# 51
  • София
  • Мнения: 2 840
аз съм пила КЛА на Адифарма.
Не мога да кажа нищо лошо, но и не мога да хваля, защото, докато го пиех, бях на диета.
Със сигурност обаче мога да споделя, че диета + КЛА дава при мене осезателно по-добър ефект, отколкото само диета.
А без диета не съм го пила.Аз, като почна да си ям, каквото и да пия......резултатът винаги е нагоре Sick

# 52
Здравейте! Аз пия от две седмици Кларинол КЛА 1000, отначало по 1 табл. на ден, а от 4 дни по 2 табл. - до момента резултат няма!!!! НО надеждата умира последна!
Успех на всички Вас ! Надявам се все пак да подейства - поне за 2-3 кг.  Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 10 858
Честно казано скъпички ми се виждат тези таблетки, за ефикасността си newsm78

# 54
Здравейте! Аз пия от две седмици Кларинол КЛА 1000, отначало по 1 табл. на ден, а от 4 дни по 2 табл. - до момента резултат няма!!!! НО надеждата умира последна!
Успех на всички Вас ! Надявам се все пак да подейства - поне за 2-3 кг.  Simple Smile
Да, ама май за да има ефект трябва да се пие по 3 пъти на ден, както пише в упътването.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 807
Навихте ме, днес ще си купя някое от КЛА-тата, каквото има в аптеката. На диета съм /НВД/, но от месец не свалям грам.  Confused

# 56
  • Мнения: 131
здравейте момичета!
И аз го пия от 2-3 дена, ако хапвам сутрин по 3 пати,ако пропускам закуската-по 2 пати.Ще ви информирам за резултата,ако има такъв:)

# 57
И аз като една дебеланка искам да се включа. Какво стана с Кларинола има ли вече ефект при някой. Аз пия Ел карнитин и тренирам по 30 минути без събота и неделя,ама нещо не мърдам с много надолу. #Cussing out Би ми било интересно да разбера за Кларинола на Валмарк Laughing

# 58
  • Мнения: X
Нещо не ми се види много ефикасен този Кларинол  Rolling Eyes Свалила съм две кила за три седмици!!!! Ужаст, при това си се държат изцяло на диета и малко спорт. Единственото нещо, което ми прави впечатление е, че не ми прималява от глад.
Знам ли, може да трябва повечко време да се пие newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 5 289
Егати Кларинола,в нашата аптека е 38лв Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт