добър фризьор

  • 238 014
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 902
Аз да похваля Чочо от Фетиш.....(почти всички фолк певачки се правят при него, много бизнес дами и популярни хора)той е най- добрия , от опит го казвам  Simple Smile
и колко излиза едно подстригване на дълга коса при него?

# 31
  • Мнения: 636
Здравейте, мили дами!

Аз мога силно да ви препоръчам Ани от Кало на "Витошка" http://www.kalohairstudio.com/bg/Saloons/?dir=Vitosha&l=2. Ходя при нея от няколко години и спокойно й се доверявам в помощта при избора на най-удачната прическа thumbsup Подгответе се обаче за цена от около 35 лева...

И едно питане: прочетох на различни места хубави отзиви за Митко Дамов. Можете ли да ме ориентирате как вървят цените там на подстригване със сешоар? newsm78
Преди ходех в салона на Митко Дамов на пл. Славейков - бях доволна, но ми е много неудобно. Измиване, подстригване и сешоар около 30 лв.

# 32
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз мога да препоръчам Роси от ЕКСПЕРТА в Лозенец Peace
И аз и майка ми сме и клиентки, справя се прекрасно, моята коса е огромна, дълга, гъста, майка ми - същото, но и къдрава  Simple Smile Единствено Роси си справя с нашите коси, салона не е евтин, но определено си заслужава. От 7 години се доверявам само на нея Peace

# 33
Петьо Велев от салона на Капанов на Скобелев - мноооого съм доволна от него !

# 34
  • Мнения: 3 094
Да споделя и аз за моята фризьорка.
Аз от 5-6 години ходя само в салон Хаос , намира се на  бул. Дондуков.
Много съм доволна и от фризьорките , манкьориските  и масажиста.
Отвсякъде на шест  Peace Peace Peace

Коя от фризьорките би препоръчала - първо за боядисване на цветни кичури т.е. червени и шоколадови примерно, не руси и второ за сешоар.......И от маникюристките - ноктите са ми много меки.........те има два салона един на булеварда, на спирката на трамвая и един друг, пак на Дондуков, но по към кръстовището с Левски, на втория етаж в една кооперация. Ще съм ти страшно благодарна за препоръки! Благодаря ти предварително!  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 259
Препоръчвам "Венеция" ул.Коста Лулчев (зад хотел Плиска),срещу БТК-центъра,в близост до пицария "Трол"! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 114
Аз искам да ви попитам за салоните в моловете,дали са добри фризьорите и скъпо ли взимат.

# 37
  • Мнения: 274
Под всякаква критика са салоните в моловете, особено този в мола на стамболийски  Confused

# 38
  • Мнения: 794
Аз искам да ви попитам за салоните в моловете,дали са добри фризьорите и скъпо ли взимат.

Gossip в Mall of Sofia е пълна скъб, също и доста скъпо...

Tino Hair също... не е добър..

А Биската от Калото си беше невероятен, жалко че толко се плюе по него..

Huliya ти май завиждаш, че мъжа ти Тино е много под неговата класа.... Crazy

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 18:12 от Samantha Jones

# 39
  • Мнения: 240
Аз мога да препоръчам Роси от ЕКСПЕРТА в Лозенец Peace
И аз и майка ми сме и клиентки, справя се прекрасно, моята коса е огромна, дълга, гъста, майка ми - същото, но и къдрава  Simple Smile Единствено Роси си справя с нашите коси, салона не е евтин, но определено си заслужава. От 7 години се доверявам само на нея Peace

Къде се намира, в коя част на Лозенец е?  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 414
Жоро Колев ''суета''.намира се близо до Билла на Бул. България
много известен в средите си.голяма част от фолк певиците са му клиентки
Моля те,кажи къде по-точно е салона му.
 Hug

# 41
  • Мнения: 547
На ул. Деян Белишки в Гоце Делчев. И аз мисля тези дни да отида при него.

# 42
  • Мнения: 274
Samantha Jones бискта беше много добър,но само от теб май не можа да се издържа,сега в строителството ще се оправи, може вече да не си вари супата с бързовар, а и пари за тв може да е изкарал  #Crazy Joy Joy Joy hahaha hahaha Heart Eyes

# 43
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз мога да препоръчам Роси от ЕКСПЕРТА в Лозенец Peace
И аз и майка ми сме и клиентки, справя се прекрасно, моята коса е огромна, дълга, гъста, майка ми - същото, но и къдрава  Simple Smile Единствено Роси си справя с нашите коси, салона не е евтин, но определено си заслужава. От 7 години се доверявам само на нея Peace

Къде се намира, в коя част на Лозенец е?  Simple Smile

на Дж. Баучър 101

# 44
  • Мнения: 3 094
да споделя недоволството си от салон Кики на Гурко, близо до пресечката с Любен Каравелов (преди имаха и салон в Ялта, долу в подлеза на университета). Всеки път взимат за една и съща процедура различни пари. В началото работи добре (Дани) после почва да дава през просото - подстригва криво, слага кичурите както й дойде - така че косата става руса накная цялата без кичури. Цветните бои, които слага изчезват с две миенета - явно са по-зле от безамонячните като трайност. Непрекъснато дублира часове и трябва да чакаш повече от час и цялата процедура с чакането може да ти отнеме половин ден едва ли не. Освен това продуктите, които продават (разни ампули, маски, гелове и т.н.) ги продават със 100% надценка. Иначе сешуар е 27 лева -това е единственото, което всеки път ми е взимала едно и също - просто, защото се прави по-често и клиентите и се помни. Най-вериятно обаче за други клиенти тази цена е друга. Типини български нрави - страшно съм разочарована...

Общи условия

Активация на акаунт